Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

Én pl. a Royalt nem raktam le. Amikor a két nevit letettem, még kellett a bónuszuk. Előre tervezni itt sajnos már nemigen lehet, kapkodást, összevisszaságot látok. Leteszem a mostani eventest. És? Két hónap múlva az sem ér majd sokat. Én úgy játszom, ahogy nekem jólesik és tetszik. És másnak is ezt ajánlom. A gond azzal van, ha te ezért bárkit is baromnak nevezel.
 

Horribile Dictu

Aktív tag
Vazul helyett inkabb rakd le a mostani eventest, jobban jarsz vele. :)
Le van,sőt a Platina fejlesztő is meg lett,tegnap a Riválissal. Hozzáteszem én sem jelentettem ki,mit tegyél le! Sosem tettem,ez egy játék,mindenki maga dönti el,ki mit tesz le és mit lát jónak. amit leteszek megpróbálom nézni,hogy egyáltalán ér valamit-e a bónusz amit ad hozzá,főleg nevezetesnél. Eventes épületek ,amiből nekem van az 5 varjúfészek, 1 Helytartói villa és 2 Kormányzói villa, 2 elhagyatott elmegyógy, 1 égei nyaraló,amihez még út sem kell, Martalócöböl és sorolhatnám... Lent van 3 Olimpiai kincstár,ami annak idején jó kis eventes épületnek számított,de már lassan a bontásukon gondolkodom.
 
Utoljára szerkesztve:
Sziasztok!Kérdés,mert kb. senki nem tudja...
Vasárnap 20 órai kalkuláció után lehet-e még támadni,foglalni tornyokat a gvg térképen vagy nem?
Vagy a vasárnapi 20 orás kalk elötti állapot pontban megmaradt (helyezés stb) és lehet oldani a szektorokat a termék miatt ,de az már semmit nem fog változtatni a helyezéseken???
 
Sziasztok!Kérdés,mert kb. senki nem tudja...
Vasárnap 20 órai kalkuláció után lehet-e még támadni,foglalni tornyokat a gvg térképen vagy nem?
Vagy a vasárnapi 20 orás kalk elötti állapot pontban megmaradt (helyezés stb) és lehet oldani a szektorokat a termék miatt ,de az már semmit nem fog változtatni a helyezéseken???
Továbbra is erre várom a választ egy hozzább értöbbtöl!köszönöm:)
 
Ez van, de amugy hetfon deaktivaljak szoval a vasarnap meg jatszik.
de nem mindegy mikor ,mert a levélben azt irják szabadithatsz fel a térképeken termékért majd a deaktiválás után már nem..Ha viszont vasárnap 20 után még változhat a pont akkor nem szabadithatsz fel semmités ugyan ugy be kell védened magad...:)
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Nem tökmindegy,mert ha oldasz és zársz akkor bukod azon tornyok pontját vasárnapi kalkuláciokor...Remélem lesz aki tudja a kérdésre a választ.
A vasárnapi kalkuláció után azt csinálsz, amit akarsz, az már nem számít bele semmibe.
(Kivéve, ha valamiért mégsem sikerül deaktiválni a GVG-t valamikor 18.-án nap folyamán, és lesz még később is kalkuláció. Mert akkor a későbbi kalkuláció eredménye fog számítani.)
 
Utoljára szerkesztve:

Horribile Dictu

Aktív tag
Nem tökmindegy,mert ha oldasz és zársz akkor bukod azon tornyok pontját vasárnapi kalkuláciokor...Remélem lesz aki tudja a kérdésre a választ.
Erre várom én is a választ. Véleményem szerint a 8 órás kalkuláció még játsszani fog és ismerve a FOE-t , szerintem éjjfélkor üt egy másodpercet az óra és törlődik. Nem mindegy,hogy mikor szabadít fel szektorokat a céhünk ,kell a nyersi is,de az elért eredmény ranglistán maradás is. Reméljük ezt azért nem baccintják el .
 

Horribile Dictu

Aktív tag
"
Erre pedig 2024. március 18-án fog sor kerülni.

Sajnos ennél konkrétabb időponttal nem szolgálhatunk, kérjük, hogy ne lepődjetek meg ha bármikor a nap folyamán már nem tálakoznátok a funkcióval."

Igazából erre nem sok mindent lehet alapozni és pontos időt nem hiszem,hogy fognak tudni adni. Gondolom a törlése sem egyszerre fog megvalósulni minden szerveren? Bár a folyamatát nem tudom. Mindenesetre a mai kalkuláció szerintem tutira fog számítani a kérdés az az,hogy ami 8 óra utánra esik mennyire fog?
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
"
Erre pedig 2024. március 18-án fog sor kerülni.

Sajnos ennél konkrétabb időponttal nem szolgálhatunk, kérjük, hogy ne lepődjetek meg ha bármikor a nap folyamán már nem tálakoznátok a funkcióval."

Igazából erre nem sok mindent lehet alapozni és pontos időt nem hiszem,hogy fognak tudni adni. Gondolom a törlése sem egyszerre fog megvalósulni minden szerveren? Bár a folyamatát nem tudom. Mindenesetre a mai kalkuláció szerintem tutira fog számítani a kérdés az az,hogy ami 8 óra utánra esik mennyire fog?
Mivel 18.-án vagy később már nem várható újabb kalkuláció, így ami a ma eseti kalkuláció után történik, az már nem fog számítani.
 
Fent