Xadornix legutóbbi tevékenysége

  • Ez így félreértés. Piros bónusz az a támadók bónusza (a kék pedig a védőké). A Kard jelzi a támadó bónuszt, a pajzs a védőt, a kettő...
  • Xadornix válaszolt a Kvantum Portya kijelölés témában.
    Nem hiszem, hogy jó lenne. Ha valakinek épp a nem preferált irány a bónuszos, nem lenne korrekt ilyen szinten hátráltatni őt Ha egy...
  • Xadornix válaszolt a Kvantumportya - bónuszok témában.
    Léteznek. Elfeledett templom, Lovagi-torna pálya, Kultúrtelepeken szerezhető fődíj épületek. Most ezek jutnak eszembe.
  • Xadornix válaszolt a Önsegítő készlet témában.
    Ilyen probléma nekem sosem volt. Próbáltad ugyanakkor a többszörössel is? Legyél kicsit konkrétabb, mit nem enged?
  • Xadornix válaszolt a VÁLTOZÁS!!!! témában.
    Nem csak a galaxis problémás a gyors begyűjtésnél, hanem a fronti is, több tucat olyan épületem van, ami egymagában teker egyet a...
  • Xadornix így reagált Horribile Dictu bejegyzésére a(z) VÁLTOZÁS!!!! témában: Like Like.
    Mert használom a kéket aratáskor és 14 épületet nézek a bónusz miatt. Nektek lehet elég a gyémis aratás,de nekem nem. Abban semmi...
  • Xadornix válaszolt a Jön a kvantumportya témában.
    A szintek áttekintőjében lévő ládák nem azt mutatták, hogy az adott szint kapuiban (csomópontjaiban) mi lehet a sikeres akciók utáni...
  • Xadornix válaszolt a Jön a kvantumportya témában.
    Azért nem kaptad meg, mert nincs minden szintnek külön jutalma. A 11 napos forduló végén begyűjthető ládák beltartalma változik attól...
  • Xadornix válaszolt a Jön a kvantumportya témában.
    Nem értem mi a bajotok a jutalommal, be kell szedni, mint a StPatriknál a 6 ládát, ha mind a 6-ot beszedi valaki, akkor bónuszt...
  • Xadornix válaszolt a Jön a kvantumportya témában.
    A kvantum medál az már smafu? Csak épp semmire nem lehet jelenleg felhasználni :( A rajzok és egységek sokaknak esszenciálisak...
  • Xadornix válaszolt a Jön a kvantumportya témában.
    Hmmm :-) Ez az összefüggés nekem nem tűnt fel, köszi! Ugyanakkor a kastélyrendszer csatáihoz szépen számolja, adja érte a megfelelő...
  • Xadornix válaszolt a Új hiba Katonai egységek témában.
    Az új beállítással (csoportosítás) sem látszik!, Ha az egység fölött volt a mutató, eddig kiírta, hány van abból az egységből (az...
  • Xadornix válaszolt a Jön a kvantumportya témában.
    Van egy ilyen napi küldetésem: Győzz le 20 egységet 0/20 Kvantumban legyőztem ötöt, erre 4/20 Legyőztem ugyanott újabb 6-ot, most 8/20...
  • A történet küldetésekből. Jellemzően, ha nem rohansz a korlépéssel, ott eljuthatsz olyan feladatokhoz, ami a korodnál újabb egységeket...
  • Egyelőre nem tudom, másik várossal értem el odáig, a vaskorosban még nem. De az eddigi eseményeknél sem teljesült, ott eddig mindig...
Fent