Sziszipapa legutóbbi tartalma

  1. Sziszipapa

    Nem játékhiba Városháza - bónusz áttekintése használhatatlan

    Bocs. hogy segíteni akartam, többet nem fog előfordulni.
  2. Sziszipapa

    Nem játékhiba Városháza - bónusz áttekintése használhatatlan

    Részemről nem fontos, hogy hibás a programotok. Nem kívánok ezzel többet foglalkozni.
  3. Sziszipapa

    Nem játékhiba Városháza - bónusz áttekintése használhatatlan

    Lehet, hogy csak nálam van hiba, de felettébb érdekes, hogy az öt világból háromban működik rendesen, kettőben nem, ahol nem, ott sok bónuszom van egyébként nyilván ugyanaz minden más. Ez engem programhibára enged következtetni, mindenesetre nem fogom lecserélni a gépet emiatt, márcsak azért...
  4. Sziszipapa

    Nem játékhiba Városháza - bónusz áttekintése használhatatlan

    Szia, szerintem azzal segítek nektek, ha jelzem a hibát! Itt jeleztem!
  5. Sziszipapa

    A visszatérő küldetések multiplikálása és kiválasztása lapozgatás nélkül

    Szia, nem keresek a kákán is csomót, de igen, elég határozott véleményem van, sajnálom, ha ez téged zavar. Bennem emberedre akadtál. Már nem dob több korral odébb lévő szomszédokat, MÁR, de évekkel ezelőtt még igenis gyakran így működött elég kiszolgáltatott helyzetbe hozva ezzel a kicsiket, ami...
  6. Sziszipapa

    A visszatérő küldetések multiplikálása és kiválasztása lapozgatás nélkül

    Sajnálom, ha degradálónak tünt, dolgoztam én is gyárban, ahol az emberek nagy része gépsor mellett dolgozik, nem bírnám sokáig, ezért is tisztelem őket. Van akinek nagyobb a monotonitás-tűrése, az enyém nem nagy. Azért mondtam, hogy akinek ez a perverziója, azt azért nem teljesen értem. Ők sem...
  7. Sziszipapa

    Nem játékhiba Városháza - bónusz áttekintése használhatatlan

    Az is ellentmond a hibáztassunk mindenki mást politikának, hogy eleinte működött ugyanazon körülmények között, egyedül a kijelzendő tételszám nőtt. Azt meg nehéz lenne megindokolni, hogy ha 98 helyett 110 őrtornyot kell kiiratni, akkor emiatt feltétlen erősebb gépet, vagy szélesebb...
  8. Sziszipapa

    A visszatérő küldetések multiplikálása és kiválasztása lapozgatás nélkül

    Sőt, ha már itt tartunk, az kinek a perverzitását elégíti ki vajon, hogy Forge pontokat csak egyesével lehet vásárolni és azt is csak tizet maximum? Amióta ezresével kell költeni egy-egy nevi felső szintjére, sokkal ésszerűbb lenne, tizesével is biztosítani és 100-ig legalább. Kicsit elszaladtak...
  9. Sziszipapa

    A visszatérő küldetések multiplikálása és kiválasztása lapozgatás nélkül

    Így is időrabló ez a játék és ezeket a felesleges köröket ha egyszerűsíteni lehetne, azzal nem romlana a játékélmény, sőt, talán kevésbé venné el az ember kedvét, hiszen ezek a monoton gépies körbekattintások nem annyira élvezetes részei a játéknak. Akinek ez nyújt élvezetet, annak gratulálok...
  10. Sziszipapa

    Nem játékhiba Városháza - bónusz áttekintése használhatatlan

    De ez nem az én programom, foglalkozzon vele az, akinek ez a dolga. Már erlnézést...
  11. Sziszipapa

    Nem játékhiba Városháza - bónusz áttekintése használhatatlan

    Nos, minden bizonnyal minden más hibás, csak nem a program, de ennek viszonylag ellentmond az, hogy több helyről, jó Internetkapcsolatokkal, több géppel, több böngészővel produkálja a hibát.
  12. Sziszipapa

    Augusztusi fórumjáték

    3
  13. Sziszipapa

    Nem játékhiba Városháza - bónusz áttekintése használhatatlan

    Fekete képernyő fogad az ablakon belül, eddig is kifagyott ha elkezdtem jobbra görgetni, de most már addig sem jutok el.
  14. Sziszipapa

    Javítva Gyűjts összes x pénzt

    www.dropbox.com/s/kodm3hyvqpzdcuj/foe.jpg
  15. Sziszipapa

    Javítva Fordítási hiba

    www.dropbox.com/s/kodm3hyvqpzdcuj/foe.jpg Gyűjts összes x pénzt
Fent