Stormy legutóbbi tartalma

  1. Stormy

    Hajrá Dinegu Range! ;)

    Hajrá Dinegu Range! ;)
  2. Stormy

    Támogató, csere-berélni korrekten tudó, 'jövőben' járó Játékosok Klubja

    Sziasztok, Azzal a céllal hoztam létre ezt a csoportot, hogy egy-két játékosnak jövőbeni árukra, nevezeteshez termékekre lenne szüksége, akkor itt fel tudják venni az illetékesek a kapcsolatot egymással. Remélem, hogy egymással a forge-cimborák korrektek lesznek, azaz korokon belül a cserearány...
  3. Stormy

    Kibeszélő Őszi esemény

    Haller, Cstlakozom a fent olvasott véleményhez. Minek ül le valaki foglalkozni a programmal, ha bort iszik és vizet prédikál alapon a negatívumok áradnak ki belőle.....?! Annak egyedfül 'csapdlecsacsizni' lenne az igazi. Haver, ne demoralizáljál, légyszíves, és magadnak tartsd meg a lehangoló...
  4. Stormy

    Kibeszélő Őszi esemény

    Szia. :) Szerintem a támadáshoz ad x% támogatást, ahogy eredetileg láthatjuk a telepítéskor. Amúgy pár óra és vége lesz az Őszi eseménynek, amikor is jöhet majd a Téli esemény. ;) Jó gyűjtögetést és jó játékot kívánok !!
  5. Stormy

    Város megtámadása

    Szia, Valószínűleg a barátod szeretne lenni az illető, csupán kényelmesebb neki a támadás gombot nyomigálnia, mint a barát hozzáadását. ;) Jó játékot kívánok!
  6. Stormy

    S.G.A toborozzunk!

    Ez a Sztingo gyerek konok egy figura - volt szerencsém az általa 'vezetett' céhben részt venni, ahol semmi segítőkészség nem állt segítségemre. Azzal nem sokra mentem, hogy a nevezetest 0. szinten pár ponttal szolidaritásból támogatták a csapattagok. Üdv és kívánom, hogy a leendő tagok érezzék...
  7. Stormy

    Hello I. Fabi, Egy IP-címről -sajnos- nem enged a két regisztráció által birtokolt nevezetest...

    Hello I. Fabi, Egy IP-címről -sajnos- nem enged a két regisztráció által birtokolt nevezetest támogatni. Sajnos. Vegyetek egy mobilinternet sticket és azzal próbáljatok meg machinálni! Csao
Fent