Shaman land legutóbbi tartalma

  1. Csapat rendezések!

    Két napig nem tudtam belépni szinte egyáltalán a CST-re. erre meg ez fogad :mad: Bétán nem tesztelte senki? Legalább valaki ránézett volna, mert ezt nem hiszem, hogy józanul el lehetne viselni sokáig. Teljes káosz. Ki az aki egyáltalán ezt a merényletet kitervelte és ki az az inno táján, aki...
  2. Support Percekig tölt a játék.

    Igen, ma eddig rendben van. Remélem így is marad. Azért jó lenne valamivel kompenzálnának, persze...
  3. Support Percekig tölt a játék.

    Nekem is ez jött le. De aztán céhen belül van aki nyugaton lakik, szóval digi kilőve. Meg telefonon miért megy? Ugyanazon a wifin játszanék. Amit még észrevettem, hogy az innogames.com-ról próbál képeket tölteni és akkor van meghalva. Szóval valószínűleg nem is a magyar szerver...
  4. Support Percekig tölt a játék.

    Még mindig gatya :( CST-n rámegyek a listára és vagy 1 perc mire bejön :(
  5. Support Percekig tölt a játék.

    Aha, csak a beépített defender van, szóval ez se nyert :( Más minden flottul megy. A játék beenged, igaz egy kicsit lassan, de az eseményre rákattintok és homokórázik. Tegnap 5 böngészővel próbáltam, még a Firefox volt a legelfogadhatóbb. Most megint menjek mindegyiket próbáljam végig? Mobilon...
  6. Support Percekig tölt a játék.

    Mai frissítés emlékeztet a Windows frissítésekre :) Csak pörög a játék, aztán végre beenged. Utána a CE-be szeretnék menni, de ott is csak pörög és egyszer csak hibára fut. Firefox. Chrome-on be se tölt a játék. Minden más honlap remekül megy, tehát a szolgáltatót is kizárnám.
  7. Kibeszélő Mini kihívások

    "mert ugye 10 kisérlet alapból" Hol? Én nálam csak 8 van, vagy valamiről lemaradtam? :D
  8. Kibeszélő Vadvilági esemény

    Én se fogok vesződni ezzel :( 120-nál járok, esélytelen a 260 mancs :( Pedig eddigi legjobb event épület, lett volna amit lecserélnék erre.
  9. Egységek halmozása kibeszélő

    Ennek meg mi értelme lesz? Már annyian leírtuk, hogy kellene egy gomb (vagy több), ami előre beállított seregeket egyszerűen kicseréli nem sebzettekre. Mennyivel kevesebbet kellene kattintani! Főleg telefonon idegesítő a sebzett sereg cseréje, de azért PC-n is elég macera egy-egy csata a CST-n...
  10. Céh csatatér

    A fejlesztők rá se ..., nem érdekli őket. A nagy céhek meg elvannak, hiszen nekik így jó, ők simán lenyomnak egy szektort 2 perc alatt, mi meg 6 perc alatt. Ha a CE-n meg tudták oldani a "fejlesztők", akkor nyilván itt se lenne probléma, de nem akarják. Pedig milyen jó lenne egyszer a parton...
  11. Kibeszélő Téli esemény

    Azt akkor adja be, amikor leviszed a nullához közel a gyémántjaid számát. De az is csak 500-at veszel (vagy szerzel) és akkor lesz 1000 helyette.
  12. Kibeszélő Kastélyrendszer

    Már megint egy "remek" és rendkívül "fontos" fejlesztés :(
  13. Kibeszélő 1,214

    "Ezzel a frissítéssel mostantól van egy „gyógyíts meg mindent” gomb, ahol minden egység (a harci jelentésben) egyetlen gombnyomással meggyógyítható! " Nem lehetett volna egy teljes sereg csere gombot már odatenni? Kb. 1000 ember akarta ezt a fejlesztést, de úgy látom csak pénzre megy még mindig...
  14. Kibeszélő 1.213

    És fejlesztés nuku :(
  15. Javítva Fogadó

    Nem egészen. Nekem volt, hogy 13-an ültek bent (megnéztem) és amikor begyűjtöttem, akkor is maradt a 13.
Fent