Javítva Fogadó

Zsu1964

Új tag
Sziasztok! Nem tudom, hogy másnál is van-e, de nálam mindkét szerverbeli városomban a tegnapi frissítés utántól a fogadó "telt házat" (16/16) jelez, holott senki nincs bent. Tegnap este kiürítettem, és az a gyanúm, hogy nem is tudnak beülni hozzám, mert az eseménynapló szerint a rendszeresen támogató és beülő barátaim "csak" támogattak (nem gondolom, hogy senki ne tudott volna beülni, amikor éppen nálam járt).
Annyit pontosítanék, hogy amint megírtam a bejelentést és újból beléptem, most már 0/16 lett, de eddig folyamatosan tegnap délután óta 16/16 volt a kiírás.
 
Utoljára szerkesztve:

Próféta

Nagyon aktív tag
Valóban volt ilyen probléma a zűrben :)
Nagy valószínűséggel valami zártkörű foe-s vip-s csapatépítőtréning lehetet ami miatt kirakták az ajtóra a megtelt "16/16" táblát! Mivel nem jelezték felém sem az érkezésüket, nem mellesleg nem is fogyasztottak semmit, így ez az időszak haszonszerzés szempontjából ment a kukába! Remélem kárpótolnak majd érte valami zsírosabb fajta támadó épülettel :) És akkor talán hajlandó leszek szemethúnyni felette, vagy különben kénytelen leszek ezentúl nekik mindent dupla áron adni fele akkora helyen :cool:
 

helen

Nagyon aktív tag
Épp írni akartam én is, a fogadó teltség jelzése beakadt. De beülni a barátok be tudnak, és frissítésre a rendes állás jelenik meg.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Valóban van valami probléma a fogadónál. Nekem nem mutatta, hogy megtelt a fogadóm, csak miután más okból de nyomtam egy frissítést.
 

Csiliz

Aktív tag
Hát ez elég szomorú, hogy amikor változtatnak valamit a játékon, mindig elrontanak működő dolgokat. Ezidáig még mindig sikerült is nekik! :(
 

Csiliz

Aktív tag
Úgy nézem, hogy ez a hiba csak akkor fordul elő, ha tele van a fogadó. Ha kevesebbnél gyűjtöd be az ezüstöt, akkor szépen lenullázódik a számláló!
 

Csiliz

Aktív tag
Éppen az előbb fordult elő olyan hiba, hogy a számláló azt jelezte, hogy a fogadóban 11 szék foglalt, de a valóságban minden szék (16) foglalt volt. Amikor pedig begyűjtöttem, nem nullázta le a számlálót. Ezt a hibát sürgősen ki kellene javítani!!

Ráadásul a söröm is lassan elfogy :)
Az enyém már el is fogyott! :D
 
A gond az, hogy sokan nem lépnek be a fogadójukba, mert azt hiszik, hogy még nincs tele, ezért nem ürítik, így azok, akik arra várnak, hogy helyet foglalhassanak benne, ezt nem tudják megtenni és ez akkor gond, ha esetleg ez éppen egy feladat követelménye. :(
 

Csiliz

Aktív tag
Nem tudom, hogy csináltak-e vele valamit, de ma begyűjtéskor lenullázódott a számlálóm. Igaz, ha ezután valaki betért a fogadómba a számláló nem számolta a betérőket. Most amikor benéztem, a számláló 0/16-on állt miközben 14 szék foglalt volt!
 

Csiliz

Aktív tag
A fogadó, ha el van a játék indítva, nem számolja a fogadóba betérő vendégeket. Csak akkor, amikor elindul a játék, vagy frissítjük azt!
 

EricaG

Új tag
Úgy nézem, hogy ez a hiba csak akkor fordul elő, ha tele van a fogadó. Ha kevesebbnél gyűjtöd be az ezüstöt, akkor szépen lenullázódik a számláló!

Sziasztok!
Ez a probléma nem csak akkor fordul elő, ha tele van a fogadó.
Én 07.27-én 15/16-nál gyűjtöttem be az ezüstöt, kiürült a fogadóm, de a kijelző változatlanul 15/16 jelzést mutatott, sőt, a fogadóboltban már letelt a bónusz időm, s még mindig mutatta, hogy él még a bónusz, holott már rég lejárt. A profilban a bónusz már nem jelezte, hogy többlet termelésem lenne.
Frissités után helyreállt.

Ma, azaz 07.28-án szintén nem működik a fogadó kijelzője, 14/16-nál kiakadt, holott már teltház volt a fogadóban. Be is ült egy vendégem :), de még mindig 14/16 van a kijelzőn.

A kérdés csak az, hogy ezt a baráti körnek hogy mutatja, teltház van-e, vagy nyugodtan beülhetnek-e, ugyanis pont ilyen feladat van, hogy foglaljunk helyet a fogadókban, vagy szerezzünk ezüstöt.
JÓ LENNE, HA EZT A HIBÁT SORONKÍVÜL TUDNÁK KIKÜSZÖBÖLNI, S NEM KELLENE ENNEK JAVÍTÁSÁRA TÖBB JAVÍTANDÓ ESETET ÖSSZEGYŰJTVE VÁRAKOZNI.
Köszönöm: ErigaG

Most megyek is frissíteni, hogy a kijelző a valósat mutassa.
 

helen

Nagyon aktív tag
Sziasztok!
Ez a probléma nem csak akkor fordul elő, ha tele van a fogadó.
Én 07.27-én 15/16-nál gyűjtöttem be az ezüstöt, kiürült a fogadóm, de a kijelző változatlanul 15/16 jelzést mutatott, sőt, a fogadóboltban már letelt a bónusz időm, s még mindig mutatta, hogy él még a bónusz, holott már rég lejárt. A profilban a bónusz már nem jelezte, hogy többlet termelésem lenne.
Frissités után helyreállt.

Ma, azaz 07.28-án szintén nem működik a fogadó kijelzője, 14/16-nál kiakadt, holott már teltház volt a fogadóban. Be is ült egy vendégem :), de még mindig 14/16 van a kijelzőn.

A kérdés csak az, hogy ezt a baráti körnek hogy mutatja, teltház van-e, vagy nyugodtan beülhetnek-e, ugyanis pont ilyen feladat van, hogy foglaljunk helyet a fogadókban, vagy szerezzünk ezüstöt.
JÓ LENNE, HA EZT A HIBÁT SORONKÍVÜL TUDNÁK KIKÜSZÖBÖLNI, S NEM KELLENE ENNEK JAVÍTÁSÁRA TÖBB JAVÍTANDÓ ESETET ÖSSZEGYŰJTVE VÁRAKOZNI.
Köszönöm: ErigaG

Most megyek is frissíteni, hogy a kijelző a valósat mutassa.
Elvileg csak kijelzési hiba, naponta végigjárom a barátok fogadóit, és gond nélkül be tudok ülni.. hozzám is gond nélkül beülnek akkor is ha a kijelzőn az ezüst betakarítása után megmarad a teltház-jelzés (16/16). Bónuszt is lehet aktiválni újat ha lejárt a régi. , csak épp nem jól jelzi a bónusz idejét..
 
Fent