Pokojó legutóbbi tartalma

  1. Javítva Belépési hiba - 2020.05.25

    Van valaki aki tudna segíteni?
  2. Javítva Belépési hiba - 2020.05.25

    Sziasztok. Nem tudok belépni a játékba, mi lehet a baj?Azt írja a zöld csíkon hogy "Nem sikerült betölteni: shared/gui/chat/chat
  3. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Sziasztok. Nem tudok belépni a játékba, mi lehet a baj?Azt írja a zöld csíkon hogy "Nem sikerült betölteni: shared/gui/chat/chat
  4. Javítva Belépési hiba - 2020.05.25

    Sziasztok.Lassan 1 órája nem tudok belépni a játékba egyik városba sem. Ez a kép jön be.
  5. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Amikor leteszem akkor nem látszik.
  6. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Sziasztok.Nem tudom hogy másnál is van -e ez a probléma de nekem egyik szerveren sem jelennek meg a Viking faluban az utak.Köszi a választ.
  7. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Szia! A sajátodban,kutatásoknál, forge pontokkal.
  8. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Sziasztok! Nekem olyan kérdésem lenne,hogy vannak olyan szomszédaim,mikor támogatni akarom azt írja ki "Jelen pillanatban nem tudod támogatni ezen játékos épületeit".Holott a neve alatt narancssárga a gomb,tehát tudnám támogatni,és ráadásul a rákattintok a gépem nagyon belassul. Köszönöm.
  9. Kibeszélő Tavaszi esemény a játékban

    Na igen,az az ami nem sok van,valós pénzért sajnos nem tehetem meg hogy vegyek.
  10. Kibeszélő Tavaszi esemény a játékban

    Sziasztok! Nem is tudom kicsit zötyögös nekem ez az event.A feladatsor befejezése után,nagyon lassan gyűlnek ezek a lámpások.A napi feladat nem sok lámpást ad,a városháza napi 10-et a fákból is naponta megjelenik 2-3 db azok is szinte csak 1 lámpást adnak.Egyszóval elég nehéz megszerezni azt a...
  11. Kibeszélő céhes expedíciók

    Igen próbáltam zsivánnyal is legalább 5 -tel de így sem ment.Köszönöm a válaszod.
  12. Kibeszélő céhes expedíciók

    Sziasztok! Meg tudja nekem mondani valaki,hogy amikor a céhexbe a dupla csata van én miért csak 8 katonával tudok csak csatázni,az ellenfél viszont 2x annyival? Hiába nyerem meg az első kört marad mondjuk 3 katonám azok is sérültek az ellenfél viszont veszít,de ő a második csatába berak újabb 6...
  13. Ismert hiba [41099] Forgepont

    Sziasztok! Remélem jó helyre írok.Nekem olyan problémám lenne hogy beraktam valaki nevezetesébe forgepontot,de viszont nem tette be de tőlem viszont levonta,és ez nem az első eset többször előfordult már. Köszönöm.
Fent