magyino legutóbbi tartalma

  1. Dragons Fusion céh

    Várunk szeretettel aktív tagokat a céhben akik kötöttségek nélkül szeretnének céhexpedíciózni, GvG-ni, csataterezni és ami a legfontosabb fejlődni. :)
  2. Rózsa Akadémia toborzó

    Sziasztok Magyino vagyok a céh vezetője ha jelentkezni szeretnél egy olyan céhbe ahol nincsenek kötöttségek a GvG, céhexpedíció, céhcsatatér miatt akkor írjatok nekem és adok meghívót. Csak az számít hogy segítsük egymást és aki szeretne a három előbb felsorolt harcokban részt venni az csak...
  3. Januári fórumverseny

    2., 3. és a 4. képhez is. :)
  4. 4. Feladvány

    1. rejtvény: F4 2. rejtvény: F1 3. rejtvény: C5 4. rejtvény: D2 5. rejtvény: A4
  5. 3. Feladvány

    1. Kísértetház 2. Notre Dame 3. Sötét Átjáró 4. Aacheni katedrális 5. Őrült tudós laboratóriuma 6. Fekete torony 7. Elhagyatott elmegyógyintézet 8. Madárijesztő 9. Chateau Frontenac 10. Szellemjárta torony 11. Jack O'Lantern kápolna 12. Nekropolisz
  6. 2. Feladvány

    2. Jack O'Lantern :)
  7. 1. Feladvány

    3,6,9,12 :)
  8. 7. nap

    Én emlékszem amikor 2012 nyarán regisztráltam a játékba és még csak ismerkedtem vele hogy mit hogyan kell építeni és mennyire kell figyelni hogy mit fogok építeni és a nyersanyaggal is spórolni ugyanis nem voltak még nevezetes épületek ennyire nem volt könnyű. Régi szép idők. :)
  9. 6. nap

    A helyes válasz 36. :) 250 nanovezetéket szeretnék kérni. :)
  10. 5. nap

    Fosztogatás és rablás :)
  11. 3. nap

    A helyes válasz a Boszorkány ő fog célba jutni. :)
  12. 1. nap

    5 különbség van. :) http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=921K_l_nbs_g_keres_s_1.jpg http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=886K_l_nbs_g_keres_s.jpg
  13. Új hiba Lefagy a játék.

    Én is szeretném jelezni hogy semmilyen böngészőn nem sikerül már betölteni a játékot már ez a 2. nap. Így ha nem fogok tudni belépni jelentősen lemaradok.
  14. hibák

    Sziasztok szeretném jelezni hogy tegnap óta semmilyen böngésző nem hajlandó betölteni a játékot. Ha másnak is előfordul írja le. A support fele is szeretném így jelezni.
  15. Kibeszélő Mélytengeri jövő 4. rész

    Sziasztok bocsi hogy ide írok de nem találtam jobb helyet ennek, az lenne a kérdésem hogy az elmúlt két napban nem fordult elő veletek betöltési probléma mert nekem nem hajlandó betölteni a játékot? Válaszotokat előre is köszönöm és a szerkesztőktől és a supporttól is.
Fent