MagicDora 10 legutóbbi tartalma

  1. MagicDora 10

    vélemény felmérés - katonák sorrendje

    persze, gondoltam, ezért is írtam a lándzsást. De ez csak egy kényszermegoldás. Mert akinek azonoskori városvédője van, és szeretné is, hogy az legyen, annak sajnos ott vannak a rendező elején ezek az egységek.
  2. MagicDora 10

    vélemény felmérés - katonák sorrendje

    Mert 2 lándzsás a városvédelmed. ;)
  3. MagicDora 10

    Új hiba Polinéz település terjeszkedési hiba

    Ott szépen darabonként látható minden is.
  4. MagicDora 10

    Új hiba Polinéz település terjeszkedési hiba

    Ne menüből terjeszkedj. Aktiváld az építkezést, majd kattints arra a terjeszkedésre, amit meg szeretnél venni.
  5. MagicDora 10

    1.281-es frissítéshez kérdés

    Szoktak itt válaszolni érdemben a feltett kérdésre? Vagy ez kizárólag játékosok brainstormingjainak fenntartott fórum? Vagy egyszerűen a magyar support nem tudja?
  6. MagicDora 10

    1.281-es frissítéshez kérdés

    Nem a végigrohanás. De pl. Riválisnál a teljesíts 2-5-10-20-30-... kaput tárgyalással rendesen eszi a terméket és az időt. Értem én , hogy vegyen mindenki gyémántért plusz lehetőségeket, és úgy is teljesíthető egy-egy 8-9-10-11 esélyes egyezkedés és végső soron mostanában minden a gyémánt és ha...
  7. MagicDora 10

    1.281-es frissítéshez kérdés

    Egy hivatalos választ is kaphatok?
  8. MagicDora 10

    1.281-es frissítéshez kérdés

    Így lesz ezentúl a frissítés után: Azon küldetések, melyek konkrét találkozásokat kérnek, mostantól kezdve csak akkor teljesülnek, ha ezek a találkozások valóban sikeresen be lettek fejezve, nem pedig automatikusan a 4. szint befejezésével. Kérdésem, hogy az 5. szint teljesítése után mi lesz...
  9. MagicDora 10

    Jön a kvantumportya

    oké. Így tiszta a >5000 lépés óránként. Bár ugye semmi nem tájékoztat összesítőszerűen, hogy mennyi az annyi, ha van 10-15 villám meg 5-6 kanalam...
  10. MagicDora 10

    Jön a kvantumportya

    pontosabban 60-nál alacsonyabb számú lépést 5000 percenként, mert ezt (sem) sikerült még javítani...
  11. MagicDora 10

    Jön a kvantumportya

    ez valami változó? nekem 5000 lépést ad óránként.
  12. MagicDora 10

    Jön a kvantumportya

    A szilánkok nem csak a bajnokság végéig maradnak? A medál az, ami végleg megmarad. Illetve amíg ki nem találják mire tudod majd elkölteni...
  13. MagicDora 10

    Kulturális település - Polinézia

    A polinézek a decimális számrendszert használják. Mindenki más a kettest.
  14. MagicDora 10

    Jön a kvantumportya

    ezt dekódolná valaki?
  15. MagicDora 10

    Kibeszélő Újabb rivális kihívás

    Gratulálok az Innonak. Ismét sikerült szerintem nekifutásból öntökönrúgást elkövetniük ezzel a minigamemel. Nem az lenne az ő céljuk is, hogy minél többen kellemesen szórakozzanak ezzel a játékkal, és ne legyenek túl nagyok a különbségek játékosok között? Mivel ez a Rivális szinte lehetetlen...
Fent