Keaira legutóbbi tartalma

  1. Keaira

    Boldogság.....

    Betakarítás előtt tedd az embereket boldoggá a kocsmában vásárolt bónusszal.
  2. Keaira

    1.281-es frissítéshez kérdés

    Játszom már egy ideje, de még észre sem vettem :) Amúgy ki akarna gyémántot költeni a CE-n és miért?
  3. Keaira

    1.281-es frissítéshez kérdés

    Hol költesz gyémántot a CE-n? :-o Az újabb lehetőséget medálért kapod.
  4. Keaira

    Beszedéskor felugró ablakok

    Igazából opció sem kell, csak szálljon fel kis léggömbökben, mint annyi más esetben. Úgyis tudja az ember, hogy az adott épület mit termel. Ha meg nem, akkor meg tudja nézni ha érdekli.
  5. Keaira

    Új hiba Kvantum - Hiányos fordítások

    Még mindig csiszolnak... Mondjuk van mit :-D
  6. Keaira

    Új hiba Polinézia: fordítás

    Az már csak hab a tortán :) Sok ilyen van. Az építés menüben Raktárépületek vannak, a feladatokban meg Árutermelő épület ha jól emlékszem. Ritkán találom el elsőre :cool:
  7. Keaira

    Töredékek összeállítása

    Igen, de nem akarom mindet összeállítani, csak majd mielőtt egyszer leteszem.
  8. Keaira

    Töredékek összeállítása

    Először is köszönöm az új töredékek összeállítása lehetőséget, tetszik. Egy kicsi módosítást javaslok. Felvetés: Amikor a fenti képen látható helyzetben - (mínusz) gombra kattintunk az forduljon át 88/88 azaz max/max állásba. Ok: Kevesebbet kell kattintani. Az első ábrán látható helyzetben 88...
  9. Keaira

    Új hiba Polinézia: fordítás

    Polinézia 12. feladat: Rendelkezz 2 közösségi főzőhelyekkel Helyesen: Rendelkezz 2 közösségi főzőhellyel
  10. Keaira

    Új hiba Rivális fordítási hiba

    Igen, előbb írtam, aztán olvastam.
  11. Keaira

    Új hiba Rivális fordítási hiba

    Rivális feladatok között van. Valaki legyen szíves fordítsa le úgy, hogy érthető legyen: Gyanítom a "Free" "szabadíts ki"-t sikerült Ingyen-re fordítani.
  12. Keaira

    Későbbi korból származó egységeket honnan lehet szerezni?

    Itt található leírás a hogyanról: https://www.mooingcatguides.com/higher-age-units
  13. Keaira

    Új hiba Kvantum - Hiányos fordítások

    Innen mintha hiányozna valami:
  14. Keaira

    Jön a kvantumportya

    Paint a Windows része, azzal át lehet méretezni. Megfogod az egyik sarkát és összébb húzod.
  15. Keaira

    Új hiba Kvantum - Hiányos fordítások

    IV. szint Vajon mit csiszolnak? :-o
Fent