fecobatyu81 legutóbbi tartalma

  1. Nem játékhiba Nyári esemény

    https://forum.hu.forgeofempires.com/index.php?threads/ny%C3%A1ri-esem%C3%A9ny.6623/ Itt a láda külön tartalma kis ablakban jelenik meg. Vagyis a játék infója és a fórumon közzétett nem egyezik. Ezt kell javítani.Hogy egyértelmű legyen, nem mindegy hogy fixen ad 8 forge-t vagy szerencsére van...
  2. Nem játékhiba Nyári esemény

    Hali. A nyári eseményben ha a kalóz csónakház kimaxolt épületére rávisszük az egeret, előjön a info róla. Ott a napi 8 forges bevétel nem szerepel. Itt a fórunon a nyári esemény bemutatásánál viszont szerepel.
  3. Nem játékhiba PvP csaták

    Szia.nálam is volt ilyen 3 szor.volt hogy 8 millió medálèrt vettem csatákat.totál aktív voltam.mára 130 .vagyok .úgyanilyen aktivitással.volt hogy reggel letudtam a csatákat estère lenullázta az egèszet.supportnak jelezve .de szerintem nem lesz már változás .egyre több a funkció,de minek.egyre...
  4. Forgesáv limit van?

    Igen. Pc-n a kurzort rátéve, kiírja a teljes mennyiséget.
  5. Forgesáv limit van?

    Hali. Már megoldódott. Pl. 99- nél még lehet aratni gyémivel. Ezzután lehet szerezni Ce. ben és csatatéren is . Azt hozzáadja. Így 1000- azaz ezer forge -nél is több lehet a sávon. Köszönöm a válaszokat.
  6. Céh csatatér

    Hali. Csatatér összesorsolásnál a rendszer vegye figyelembe a céhek létszámát és csatatér rangját is . Mert sokszor van hogy közel 80 as létszámút csak 40 közeliekkel sorsol össze. Így a kisebb céheknek elmegy a kedve a játéktól.
  7. Javaslatok (1.209-s verzió)

    Sziasztok. Lehetne a korfejlesztő készlet mellé, korcsökkentő készletet is bevezetni.
  8. Forgesáv limit van?

    Csak kérdésem volt akkoriban, hogy lehetséges e - a túllépés. Nem hasznos , de jó tudni. Hogy nem kell erre figyelni.
  9. Forgesáv limit van?

    Sziasztok.Sikerült a forgesávot 1000 fölé vinni. Gyémiaratás , a Ce., csatatér összessége. Most 1167 en áll.
  10. Forgesáv limit van?

    Hali. 100 felett gyémivel sem lehet, akkor a forgesakat nem aratja.De a limit érdekel hogy van e .
  11. Forgesáv limit van?

    Sziasztok. Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok hogy a forgesávon mennyi forge lehet maximum. Mivel ha gyémántal aratok akkor felugrik rendesen. Ce.- és csatateret hozzátéve majdnem 1000 nél állt. Van limitje aminél megáll a forge odaszámítás. Mert ha pl: Gyémiaratás és csatatér eléri az 1000-...
  12. Kibeszélő 1.186

    Ha bárki rákattint a szűrésre. akkor eltűnik az üzi. Még egyszer rákattintva visszajön.
  13. 4. Feladvány

    Például: 1. rejtvény: F4 2. rejtvény: F1 3. rejtvény: C5 4. rejtvény: D2 5. rejtvény: A4
  14. 3. Feladvány

    1. kísértetház 2. Notre Dame 3. sötét átjáró 4. Aacheni katedrális 5. őrült tudós laboratóriuma 6. fekete torony 7. elhagyatott elmegyógyintézet 8. madárijesztő 9.Chateau Frontenac 10. szellemjárta torony 11. Jack O'Lantern kápolna 12.Nekropolisz
  15. 2. Feladvány

    Jack O'Lantern
Fent