barchettás legutóbbi tartalma

  1. Flusztrált játékosok

    Igaz-igaz... mindenki a maga stílusában játszik. Igazándiból a teraszos az egyetlen ami zavarna ha fosztva volna. 1,9 építésbe való belekotnyeleskedésből több forge származik és a csatatérből is, mint fosztásból. Az én adatlapomat nézve azért eddig egész jó a cst. 60ig elmegyek autoba simán. A...
  2. Flusztrált játékosok

    Akkor válaszolok mindenkinek... Mivel a védelmi stratégiában benne volt az is, hogy 2 korral modernebb védőid legyenek, vagy modernebbek, így nem szabad a legmagasabb korban lenni ha akarsz jó védelmet, hanem alatta 2-3 korral megállni. A másik fele lef-nek szól. Semmilyen buksi vakarás nincsen...
  3. Angyalok vs Démonok

    509 angyal
  4. Flusztrált játékosok

    Megfordíthatnánk egyszer a témát... MOndjuk valami ilyen fejcímmel, hogy: Mivel lehetne eredményesebb a városvédelmem, vagy eredményes stratégiák fosztás ellen.... ??? Nagyon szívesen összedugnám ilyenekben a fejemet másokkal. Tapasztaltabb játékosokkal is. Elkerülve azokat a sablon mondatokat...
  5. Város megtámadása

    Még egy gondolat.... Mit nyersz azzal ha megállsz egy korba erősödni katonailag? Pl. azt, hogy nem kell előbb utóbb gyár sem, mert harccal is tudod majd a Ce-t....az is sok lesz amit az event épületek adnak ,ha nincs mire elhasználni :)
  6. Város megtámadása

    Én helyedben azt csinálnám, hogy megállnék én is egy korban jó hosszú ideig építkezni, mint az aki megtámad.... Jó magasra húznám a támadó épületeimet meg a forge termelőket és a bárkát (ha van)... És csak utána lépnék kort, amikor a következőben is erős vagyok. Ez a játékban a régi motorosok...
Fent