Asani legutóbbi tartalma

  1. Asani

    Kibeszélő Vadvilági esemény

    Próbálom keresni a pozitív kommentet de valahogy nincs... :) Akárhogy nézem - bár azt a benyomást kelti egyik másik komment, hogy nem jön be ez az embereknek - azért a játékosok zöme próbálkozik, hisz az élboly 1,6 milla pont felett jár, ami lássuk be nagyon sok, nagyon nehéz elérni - és nem...
  2. Asani

    CE mini feladat

    Bétán a téli event alatt volt. De ne legyünk telhetetlenek. Jó lett volna tudni. de jól van ez így. :)
  3. Asani

    CE mini feladat

    "Sehol nem írta, hogy állandóan lesz, sem azt, hogy mikor lesz. Erről nincs információ. Üdvözlettel: Bütyök Game Moderator"
  4. Asani

    Automatikus szomszéd fosztogatás

    A kifosztós küldiket nem muszáj megcsinálni. Speciel nem tartom sokra ezt a játékelemet. Ha a pvp torony mintájára lennének fantom szomszédaink is akik mögött a gép van, őket lehet kirabolnám, de az alapkoncepció hibás szerintem a fosztogatással. Ugyanis ha belegondolunk ez mégis csak egy másik...
  5. Asani

    Support kidob a jatek

    Szia! Próbáltad esetleg másik böngészővel vagy a szokásos böngésző böngészési adatainak és sütijeinek a törlését?
  6. Asani

    Kibeszélő Mini kihívások

    Igazából ez bárkinek megéri, és egészen fenntartható lehetne ha nem kellene fp-t venni. Amiatt nem fogom csak sokszor csinálni. Szerintem ez azoknak a játékosoknak kedvez, akik főként támadó harcértékre gyúrtak rá és elhanyagolták a védő harcértéket. Ha nem lenne az fp-vásárlás, akkor le is...
  7. Asani

    Kibeszélő Céhcsatatér frissítés

    Ha egyén szempontjából nézzük akkor a változás korlátozó, és sokat vesz el egy egy játékostól. Ha csoportszinten nézzük, akkor viszont jobban egymásra utalja a társaságokat, jobban építi a közösséget rossz esetben feszültségeket kelt. Én úgy látom, hogy a kockulásra káros hatással van, egy egy...
  8. Asani

    Kibeszélő Céhcsatatér frissítés

    Szerintem nem erre gondolt. A régi csatatéren elég volt néhány jó emner, megfeleő számú ostromtábor és a céh egy része el is felejtehtte hogy van csatatér, ha épp nem időben érkezett mikor nyílt egy szektor. A Mostani verzióban szükség van az összes céhtagra és közös erővel kell az összes...
  9. Asani

    Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    Leginkább azért jelentek meg, mert volt egy olyan passzus a bejelentésben, hogy rögzülni fog a tabella, tehát ha valaki rajta van az rajta marad és ezen nem lehet változtatni utólag, úgyhogy lesz káosz a végén ez garantált. A CST időigényesebb? Na jó, az átlag játékosnak a cst annyi, hogy...
  10. Asani

    Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    Egy további gondolat a GvG ellen: Már lehet, hogy le lett írva, de amióta létezik mobilon játszható verziója a játéknak, azóta diszkriminálja a játékosok azon részét a GvG akik a játékot kizárólag ezen az eszközön játsszák. Ezáltal céhek is bekerülnek ebbe a helyzetbe, mivel ha nem válogatnak...
  11. Asani

    Kibeszélő Mini kihívások

    Jó igazad van. Ráadássul a jutalmakban is van 20darab kisérlet, így már összejöhet medálköltés nélkül is akár, de ehhez nagyon tudatosan kell csinálni. Nem úgy ahogy szoktam... :)
  12. Asani

    Kibeszélő Mini kihívások

    Érthető, megaztán mindenkinek ez a saját dolga. Annyi, hogy azért érdekes lehet csak részben is megcsinálni, mert ha nem tévedek ez minden CE kezdéskor ott lesz. Azaz vissza vissza tér hétről hétre. Ne csináld végig mert kemény - nem lehetetlen - de kemény. De részben nem nehéz megcsinálni...
  13. Asani

    Kibeszélő Mini kihívások

    Vegyük sorra. 4tárgyalás+3bárhogy+5bárhogy+3harccal+6tárgyalással+5bárhogy+8bárhogy+8bárhogy+8tárgyalással+10harccal+8bárhogy=68 csatát kell megcsinálni, ez ha csak mást nem csinálsz a CE-n akkor az 5. szint eleje. (és medált mindenképp kell költeni, mert ugye 10 kisérlet alapból+óránként 1 az...
  14. Asani

    Kibeszélő Mini kihívások

    Én úgy lennék ezzel mint fejlesztő, hogy bétán csak fehér egerek kellenek, akik végigmennek a lerakott labirintusban, nem feltétlen segít, ha elmondja a tapasztalatait, mert azokat nagyon nehéz elválasztani az érzésektől, eelméletektől és agymenésektől. Szerintem a béta erre való. Ha az egerek...
  15. Asani

    Kibeszélő Mini kihívások

    Részben egyetértek, bár semmi sem motivál jobban szerintem mint maga a kihívás. Ha beharangozzák, hogy lesz egy kihívás, leteszek lehet egy két épületet, de ha látom, hogy értelmes dolgokat kiszedhetek, meg amugy is meg kell csinálni a céh miatt akkor bizony át érdemes tervezni a várost. Ez a...
Fent