Aramis10 legutóbbi tartalma

  1. Kibeszélő Galata-torony

    Utolsó hozzászólásom, én nem vitázok ezen felesleges..... """Konkrétan a hangsúly a játékban egyértelműen a harcra terelődött. Árutermelésre, egyezkedésre, védelemre nem érdemes fordítani energiát."""" Na szóval ez a lényeg, amit leírtál és amiről próbáltam írni a stratégiai szellemről..... a...
  2. Kibeszélő Galata-torony

    2416 védelmet mennyi viszi át ??? mert nekem most ennyi!! te nagyokos ... előbb nézz szét és hagyjál már a 800-900% támadóval , az régen kevés már itt a játékban...
  3. Kibeszélő Galata-torony

    Mi változott ? Semmi.. Figyu ez a szép a dologban, hogy nem tudja szinte senki áttörni a védelmet. Talán 1-2 játékos tudott átjönni.1312% támadó 2416% a védelmem. és tudod 1000-1200 támadó az édes kevés hozzá. Na látod...mire te vagy sok más eléri az 1200 támadót sok-sok idő kell, hogy...
  4. Kibeszélő Galata-torony

    Na figyelj a stratégiának pont az a lényege, hogy mindent fejlesztesz és a védelem és a támadó is jó legyen!! Mi az hogy a többit hanyagolod.? Miért?? Akkor te biztos a támadót fejleszted, és csak csatázol...vagy csak termelsz, a fene se tudja nem keresgélem, hogy milyen a városod, mert nem...
  5. Kibeszélő Galata-torony

    Nem keresgélem, hogy ki vagy és hány millás.Annyira nem érdekel. Sose volt hiba hogy erősítetted a védelmet. Fogalmad sincs a játék lényegéről. A nagyok ??? Tudod egyáltalán, hogy miről beszélsz??? Semmi átlátás nincs arra amit gondolsz, nézd már meg a csataszámot és akkor majd rájössz, hogy ki...
  6. Kibeszélő Galata-torony

    Látom nem érted, nem a pár fp és az árúról van itt szó, több 10 ezer fp van és árú. Figyelj ez egy stratégiai játék, és ez hozzá tartozik a játékhoz. A másik évek óta gyűjtőttem a szentlángokat elég komoly védelmem lett, van. Most ez teljesen felesleges, mert ez az épület ezt kiváltja. Ha...
  7. Kibeszélő Galata-torony

    Az új nevi elég igazságtalan dolog a játékban, ezt minek kellett belerakni? Amit eddig évek alatt sikerült elérni védelmet feleslegessé válik ezzel az épülettel. A nevikről nem is beszélve, Vasul, Deal, a sok pontot belerakják a játékosok és semmit sem ér!! Az atlantisz a fosztás miatt van és...
Fent