Andy66 legutóbbi tartalma

  1. Nem játékhiba Csatatér

    Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni a csatatérrel kapcsolatban.Nem enged belépni kb.masfel hete,azt írja ki, hogy hiba lépett fel a bejelentkezésnél.Ellenorizzem az interneten kapcsolatot! Az internettel semmi gond, és a játékon belül minden egyéb teljesen jól működik. Frissítették többször az...
  2. Kibeszélő Futballkupa 2021

    Szánalmas....meccset felesleges játszani...a fődíjra menjetek rá!Az eventek fele kb.kuka!!Ez is az! Gyémántot meg csak a bolond vesz!!!!!!!!
  3. Kibeszélő Forge Bowl 2021

    Ohh akkor már nem is gyűjtöm tovább...eladom amiket idáig nyertem...a főépület értéktelen....sok helyet foglal....terület/értékarányban sem éri meg...sajnálom,mert sok mindent nyertem már...:((((a nyári az profi volt,ott csak a kiegészítőket is le lehetett tenni,támadó/védő bónuszokért
  4. Kibeszélő Forge Bowl 2021

    a főépületet mindenképpen le kell tennem,vagy a bónuszok anélkül is működnek,mint a búzamezős nyári dolognál volt?
  5. Kibeszélő Téli esemény

    Hogy tudom kinyitni az összeset,ha naponta 2-3-at bontok?minden feladat elvégezve...ráadásul 3000 gyémántot kér rendszeresen...150 sincsen nem 3000....ennél rosszabb event még nem volt...a nyeremény pénz,meg alapanyag,vagy egy katona....ezek bolondok????a CE többet ad ezerszer,mint ez az...
  6. Kibeszélő Galata-torony

    Rajzot honnan lehet szerezni hozzá?Tesco?
  7. Haszonszerzők megszüntetése nevezetes épületekből

    Nem értem miért csodálkoztok ezen a rablás,csalás vagy tisztességtelen előnyszerzésen!? Ez a játék az életre nevel! Néhány emberke gyűjtöget,rakosgatja össze apránként a kis dolgait...termel...a "szemfüles" meg jön,s" begyűjti",mert egyszerűbb,kényelmesebb,mint dolgozni!!!! Azon viszont...
  8. Kibeszélő Őszi esemény

    Lehet tudni milyen napi nyeremények várhatóak? Gondolom mindenki vár vmi komolyabbra,az eddigiek nem túl acélosak..Talán a zsugorító volt értékesebb...ment a régiségkereskedőhöz...Vagy teljesen random?
  9. Kibeszélő Nyári esemény kibeszélő

    HUUUUU! Ezt a sok kommentet nem olvasom végig! De a lényeg biztos az ,h mi vagyunk a hülyék! Én ingyen AKAROK játszani,ha valakinek nem tetszik,menjen oda,ahova gondolom!!!! Úgysem tud semmit tenni ellenem!Kitilt?????? Vagy mi????? Vicc! Szerencsétlenek ,még egy villanyszerelő szintjét sem ütik...
  10. Kibeszélő Nyári esemény kibeszélő

    Nem is fogsz! Lassan vége,de én sem kaptam,találtam egyet sem,pedig kinagyítva keresem naphosszat.....ez olyan,mint a FIDESZ! Élő emberrel nem találkoztam még,aki a Fideszre szavazott,mégis 2/3-os többség választotta meg őket! Törődj bele,más lehetőséged nincsen!!!
  11. Kibeszélő Nyári esemény kibeszélő

    Gratula! Mindez mennyi pénzedbe került?
  12. Kibeszélő Nyári esemény kibeszélő

    Az a helyzet,h ha Ők csalnak,nekünk is kell!!! Úgysem jönnek rá soha! :))))))
  13. Kibeszélő Nyári esemény kibeszélő

    14 pörgetésből a vitorlásom 15 egységet haladt! Biztos véletlenül...mi lesz ha csak 2-3 lépés választ el a fejlesztőtől és nincs több pörgetésem? elveszik mind?Miért írják azt,h ingyenes a játék?azt látom,ez nem fórum,hanem panaszkodó hely.Gondolom ezeket a kommenteket senki nem olvassa,mert...
  14. Kibeszélő Nyári esemény kibeszélő

    Minden feladatot megcsináltam,5-ös a villám,ha leteszem...aztán a végén 6-os lesz...a vitorlázással max 1 fejlesztőt kapok...két fejlesztőt lehet még nyerni vitorlázással,de közte van egy stratégatorony is...19 mező a vitorlázásnál egy nyeremény 3x19= 57 (mikor 10 doublont nyertem pl. 7x csak...
  15. Kibeszélő Nyári esemény kibeszélő

    Azért csinálom,mert várom ,h kiderüljön,hogy mi a csattanó! Nem akarom elhinni,h csak ennyi az egész,mert akkor kár volt megcsinálniuk...
Fent