Kibeszélő Téli esemény

Ezt az átkozott megkeverés nyereményt ki kellene már irtani a játékból. A játékosok többet bosszankodnak miatta, mint amennyi örömet okozna a nyeremény. Elsőre egy duplázást választottam, így mindegyik ikon mellé betette a x2-t. A következőre egy megkeverést nyitottam, így a duplázás elveszett. Örökre elátkozom, azt aki betette a megkeverést, mint "nyereményt".
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Ezt megcáfolom. Én pl. nem iratkoztam le, viszont megszünt az emailem amiről regeltem, és átírattam a reget az új mailomra. Ez már kb. 2 éve volt hogy átírták. Azóta sem kapok hírlevelet. Már írtam a supp.nak emiatt, nem is 1x, hanem hónapokon át több alkalommal.. Minden beállítást megcsináltam amit javasoltak. Azóta se jön hírlevél, és így az események + fizetőeszköze sem.

Akkor te egy külön kategória vagy. :)
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
igen.
már feladtam, már nem zargatom emiatt a supportot.. de tényleg több hónapon át újra és újra írtam.. :(

Sajnos időnként a support is olyan mint a fejlesztők. Nem akarják megérteni a játékosok problémáit, nehézségeit. Nyilván meg van ennek az oka.
 

helen

Nagyon aktív tag
Sajnos időnként a support is olyan mint a fejlesztők. Nem akarják megérteni a játékosok problémáit, nehézségeit. Nyilván meg van ennek az oka.
biztos megvan az oka

nálam meg a sokéves játék jutalma.. :p
így jár aki pár év kihagyás után visszatér..
 

Keaira

Aktív tag
Ezt megcáfolom. Én pl. nem iratkoztam le, viszont megszünt az emailem amiről regeltem, és átírattam a reget az új mailomra. Ez már kb. 2 éve volt hogy átírták. Azóta sem kapok hírlevelet. Már írtam a supp.nak emiatt, nem is 1x, hanem hónapokon át több alkalommal.. Minden beállítást megcsináltam amit javasoltak. Azóta se jön hírlevél, és így az események + fizetőeszköze sem.
A hírlevél nem feltétele az ajándéknak. Én is módosítottam emil címet, sosem kaptam hírlevelet, de az események kezdetén jön az ajándékot tartalmazó emil.
 

helen

Nagyon aktív tag
A hírlevél nem feltétele az ajándéknak. Én is módosítottam emil címet, sosem kaptam hírlevelet, de az események kezdetén jön az ajándékot tartalmazó emil.
de nekem meg nem jön.

elvileg ha leiratkozol a hirlevélről akkor az ajándékot tartalmazót sem kapod, szóval mégiscsak feltétele..
mindegy.. nekem egyik sem jön..
 

erika5503

Aktív tag
télicsatorna fejlesztőt ad az event ,de az alapcsatornát még nem adta meg ... :( mi fejlesszünk? a semmit ? hatalmas ajándék így :(
 
Ezt az átkozott megkeverés nyereményt ki kellene már irtani a játékból. A játékosok többet bosszankodnak miatta, mint amennyi örömet okozna a nyeremény. Elsőre egy duplázást választottam, így mindegyik ikon mellé betette a x2-t. A következőre egy megkeverést nyitottam, így a duplázás elveszett. Örökre elátkozom, azt aki betette a megkeverést, mint "nyereményt".
Velem a duplázó szórakozott,. kibontottam, hogy a következő nyitás 2x, amire kinyitottam a szemet, hogy 2 ajándék tartalmát megmutatja, és nem lett rá érvényes a szorzás, hogy 4 ajándékot mutasson, gondoltam majd a kövi nyitásra ad duplán, hát nem adott, 3 fp lett a nyeremény, mivel alapból nincsen másfél pont, így tudom, hogy nem duplázta ezt sem.
 
Fent