Kibeszélő Velencei karnevál

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25058

Guest
Sziasztok! A fordítással vannak gondok 1-2 helyen. Továbbá a Casanova-díjat mikor és hol lehet átvenni? :) letelt a 3 nap
 

DeletedUser23776

Guest
Azzal sajnos nem tudunk mit kezdeni, hogy "1-2 helyen". Kérem, hogy add meg pontosan hol és mi, akkor tudunk lépni az ügyben. Ha úgy gondolod egy adott tárgyat nem kaptál meg, ami jogosan jár, akkor kérem jelezd azt a supporton és utána nézünk (ugyanitt jelezheted a fordítási gondok pontos helyét, stb.).
 

DeletedUser25058

Guest
Azzal sajnos nem tudunk mit kezdeni, hogy "1-2 helyen". Kérem, hogy add meg pontosan hol és mi, akkor tudunk lépni az ügyben. Ha úgy gondolod egy adott tárgyat nem kaptál meg, ami jogosan jár, akkor kérem jelezd azt a supporton és utána nézünk (ugyanitt jelezheted a fordítási gondok pontos helyét, stb.).
A supportnak nincs kedvem írni, eddig nem még találtuk meg a közös hangot.
Az esemény ablakban nincs lefordítva az esély duplázás, a számlálók egybefolynak. Ezek nem nagy hibák, de ha már írok...
A Top Casanova viszont egyáltalán nem kapott számlálót!
Az esemény súgójában, mindhárom bekezdésben van hiba.
Kb. ennyi, csak segíteni szeretnék.

U.i.: ez mind androidon, más platformon nem néztem
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser23776

Guest
A supportnak nincs kedvem írni, eddig nem még találtuk meg a közös hangot.
Sajnos akkor nem tudjuk megnézni, hogy mi lehet a probléma.

Az esemény ablakban nincs lefordítva az esély duplázás, a számlálók egybefolynak. Ezek nem nagy hibák, de ha már írok...
Először is köszönjük a segítséget, átnéztem a rendszert...
Akárki is fordította a böngészőt vette alapul, ahol kiférnek a szövegek (kit akarok átverni, böngészőben is van olyan szöveg, ami nem fér ki...), mobilon ez sajnos nem így történik, megpróbáljuk javítani.

A Top Casanova viszont egyáltalán nem kapott számlálót!
Kapott az, csak sajnos a fentebb írt hiba miatt az sem látszik, szintén javítás következik.

Az esemény súgójában, mindhárom bekezdésben van hiba.
Valahogy sikerült némiképpen máshogy lefordítani a mobilos és böngészős súgó szövegét, de közös nevezőre találtak, hogy mindegyikben van hiba. A javítás folyamatban, de sajnos ehhez én kicsi vagyok, csak az illetékeseknek tudom ezt jelezni. Még egyszer köszönjük a segítséget.
 

DeletedUser24980

Guest
Tisztelt játék készítők!

Mit keres az ajándékok között 7 darab rózsa?
Hogy is van ez?
Megvárom míg összegyűlik 70 darab rózsám, amit beváltok 700 darab szívre, amit beváltok az ajándékra, ami nem más mint 7 darab rózsa.
Mindez kétszer egymás után.
Ha már nem megy a játékosok motiválása, akkor legalább a kedvünket ne vegyétek el a játéktól!

Üdv: gigant
 

DeletedUser25115

Guest
Tisztelt FOE csapat!

Kb. 3-szor fordul elő, hogy 16-20 rózsát elnyomok megnövelt 10%-os esélyre, és nyereményem 0, azaz 0 szív! Kicsit állítani lehetne ezen a nyerési arányon, mert így eléggé elveszi az ember kedvét, hogy bármit is csináljon! A "főnyeremény" is eléggé szerényre sikeredett, hatalmas helyet foglaló épület, aránytalanul kicsi előnyökkel.

Üdv

VégetekVan
 

DeletedUser25116

Guest
Tisztelt FOE csapat!

Kb. 3-szor fordul elő, hogy 16-20 rózsát elnyomok megnövelt 10%-os esélyre, és nyereményem 0, azaz 0 szív! Kicsit állítani lehetne ezen a nyerési arányon, mert így eléggé elveszi az ember kedvét, hogy bármit is csináljon! A "főnyeremény" is eléggé szerényre sikeredett, hatalmas helyet foglaló épület, aránytalanul kicsi előnyökkel.

Üdv

VégetekVan

Maximálisan egyetértek VégetekVan-nal, de sajnos ez a mértéktelen aránytalanság a játékosok hátrányára a játék minden szegmensében jelen van. Nagy kár mert egyébként egy szórakoztató jó képi világú játék s ugy vélem sokkal népszerűbb lenne ha megpróbálnának a készítők egy kicsit nagyvonalúbbak lenni. Engem is nagyon elkeserit játék közben mikor lépten nyomon a tulajdonosok kapzsiságába ütközöm. Minden feladat során megprobálnak rávenni arra, hogy vegyek gyémántot. S önmagában ezzel nem is lenne gond hiszem ők ebből élnek és én vennék is szívesen ha nem lenne ilyen abszurd ára a gyémántnak. Megveszel 3000 ft-ért 750-et ami még egy fejlesztés felgyorsitására sem elég. Minimum egy az egybe kéne árulni ahhoz hogy megérje venni.
A jelenlegi méltánytalan arányokkal azt hiszem sokan inkább lemondanak a játék élményéről, olyanok akiket egy kis odafigyeléssel mértékletességgel meg lehetne tartani és még a pénzköltésre is rá lehetne venni. Meg kéne értetni az illetékesekkel a "sűrű fillér" elvét :) ...de azt hiszem ezt nem az én soraim után fogják magukévá tenni.
Üdv Mindenkinek
 

DeletedUser24612

Guest
Tisztelt FOE csapat!

Kb. 3-szor fordul elő, hogy 16-20 rózsát elnyomok megnövelt 10%-os esélyre, és nyereményem 0, azaz 0 szív! Kicsit állítani lehetne ezen a nyerési arányon, mert így eléggé elveszi az ember kedvét, hogy bármit is csináljon! A "főnyeremény" is eléggé szerényre sikeredett, hatalmas helyet foglaló épület, aránytalanul kicsi előnyökkel.

Üdv

VégetekVan
A 10% esély nem egyenlő azzal hogy minden 10 -re nyersz, akkor mindenki ezt csinálná amikor sok szív összegyűlt. Nincs kedvem számolgatni, de kb. 20% esély lehet hogy 15 -ből ne nyerjél, tehát nem is kevés.

Ami viszont gond és valóban kedv elvevő az árak. Amikor 2 napja megláttam a TSZ 6250 -es árát ott fejeztem abba az eventet. Illetve csinálom, mert miért ne, de nem érdekel különösebben. 3 hetes eventért 1, jó esetben 2 TSZ? Nem vagyunk túl fizetve az biztos. Akivel beszéltem mindenki azt írta, hogy inkább a medál csomag, persze akinek nem fullos a területe. Ki kellene számolni kb. mennyi szívet szerez egy játékos és ahhoz belőni az árakat, mert ez elég karcsú és tavaly is volt egy event aminél csak a medál érte meg.
 

DeletedUser25115

Guest
A 10% esély nem egyenlő azzal hogy minden 10 -re nyersz, akkor mindenki ezt csinálná amikor sok szív összegyűlt. Nincs kedvem számolgatni, de kb. 20% esély lehet hogy 15 -ből ne nyerjél, tehát nem is kevés.

Ami viszont gond és valóban kedv elvevő az árak. Amikor 2 napja megláttam a TSZ 6250 -es árát ott fejeztem abba az eventet. Illetve csinálom, mert miért ne, de nem érdekel különösebben. 3 hetes eventért 1, jó esetben 2 TSZ? Nem vagyunk túl fizetve az biztos. Akivel beszéltem mindenki azt írta, hogy inkább a medál csomag, persze akinek nem fullos a területe. Ki kellene számolni kb. mennyi szívet szerez egy játékos és ahhoz belőni az árakat, mert ez elég karcsú és tavaly is volt egy event aminél csak a medál érte meg.

Szerintem meg egyenlő a 10% azzal, hogy 10-ből legalább egyszer nyersz! Főleg akkor, amikor 20-at elnyomsz, és egyszer sem nyersz! Összesen tán 3-szor nyertem, és több száz rózsa elment. Nem kell matekolni ezen, ez nem fair!
 

DeletedUser23560

Guest
Pedig ha valahol van értelme matekozni, az pont ez.
Arra gondolj, hogy dupla eséllyel is van 90%-od arra, hogy egy-egy rózsánál ne nyerj. :)
 
Szerintem meg egyenlő a 10% azzal, hogy 10-ből legalább egyszer nyersz! Főleg akkor, amikor 20-at elnyomsz, és egyszer sem nyersz! Összesen tán 3-szor nyertem, és több száz rózsa elment. Nem kell matekolni ezen, ez nem fair!
Arra gondolj, h van 10 golyod. 9 fekete es 1 feher. Amikor megnyomod a gombot, akkor megprobalod kihuzni a 10 golyo kozul a feheret. 10% eselyed van, h kihuzd a feheret. De! A huzas utan visszateszed a kihuzott golyot. Igy megint 10 golyo kozul huzol. Ezert ujra 10%.
Ha nagyon peches vagy, akkor 100bol 0szor huzod ki a feher golyot. Az eselyed 10%, de az nem jelenti azt, hogy 10-bol 1-szer ki is huzod a feher golyot.
 

DeletedUser25115

Guest
Ezt én mind értem, de nézzük a máik oldalát. Ha nagyon kicsi is, de van esélyem rá, hogy egymás után akár 5-ször is nyerjek! Tegye fel a kezét az, akinek ez sikerült! Ne mondjátok nekem, hogy egymás után majdnem 40 próbálkozásból egyszer sem lehet nyerni.....
 
Ha nagyon peches vagy, akkor 100bol 0szor huzod ki a feher golyot. Az eselyed 10%, de az nem jelenti azt, hogy 10-bol 1-szer ki is huzod a feher golyot.
És sajnos így megy a való életben is ;)
 

DeletedUser

Guest
Ez az event a focis mintájára készült, ám sajnos elvesztette stratégiai mivoltát, mivel nem raktárra hanem direkt a sávra mennek a "lövési" lehetőségek, ez esetben rózsák. Korábban lehetett biztosra menni elég sok lövást halmozva, most azonban valóban szerencsájáték az egész, hisz max 15-ből kellene sikerülnie gyémántok nélkül (11 gyűlhet, egyet lősz ami pipálja a küldetést 5-ért). Persze extrém esetben ha a ládát nyitogatja valaki és rózsákat kap lehet több is, de szerintem ez se nem gyakori, se nem örömteli az illető számára. :D Sok jó nyereményre nem számítok, 2-2 kút vagy szentély...
Az FP-k direkt a sávra adását meg lehetett érteni, a mögöttes szándékot elfogadni, talán még jót is tett, hogy költeni kell a pontot, így folyamatosabb a mozgás mondjuk a nevezetesekben és melletteazért aki akar az komoly raktárat tud felhalmozni amivel taktikusan úgy épít ahogy akar, szóval az nem öli meg teljesen a stratégiát, ám ez az event tekintetében teljesen...
 

DeletedUser24487

Guest
szentély 6250 sziv?:)
most őszintén,kb másfél év kellett a fejlesztőknek,hogy észrevegyék ,mire hajt a többség:)
Aztán akik később eszméltek,vagy csak később kezdtek,leshetik mások városát,ahol 50 db szentély is van,vagy több is akár,hogy hogyan szerezték:) Hol van itt a játék -kiegyenlitődés? sehol:)
És ez több téren is igy van,pl ,ereklyék,vagy kútból gyémánt eső,vagy terv támogatások után,hol van már?:)
 

DeletedUser

Guest
szentély 6250 sziv?:)
most őszintén,kb másfél év kellett a fejlesztőknek,hogy észrevegyék ,mire hajt a többség:)
Aztán akik később eszméltek,vagy csak később kezdtek,leshetik mások városát,ahol 50 db szentély is van,vagy több is akár,hogy hogyan szerezték:) Hol van itt a játék -kiegyenlitődés? sehol:)
És ez több téren is igy van,pl ,ereklyék,vagy kútból gyémánt eső,vagy terv támogatások után,hol van már?:)

A szentély ennyi volt másik eventeken is, pl. a tavalyi focison is 6250 kupa volt, ahogyan a kút is... Ha megnézed, 10ezer rózsa 4000 gyémánt. Ergo kb 2000-re jön ki a szentély, valamivel több, télin is mindig 2000 volt az előző napit direktben megvenni, utoljára ez változott, de a szentély pl maradt ennyi. Nyárin-télin volt egyszerű és olcsó szentélyt szerezni pörgetéssel, nyitással, de amúgy ekörül volt az ára. Itt a gond nem az ár, mert pl. focison 4-5db kutam jött össze minden szerveren ilyen árak mellett, viszont ott lehetett taktikázni a lövés csomagokkal ami nem mindegy, hogy csak ezer fölöttinél próbál rá az ember, és van 30-40 lövés tartalékba, ez most lehetetlen ugyebár...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent