Kibeszélő Velencei karnevál

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser24487

Guest
mindenesetre,jobb ez az event,mint a bálint napos volt ez helyett,:)
 

DeletedUser24982

Guest
Azt mondjátok meg, hogy az egyik feladat azt írja 8 órás termelés 7 alkalommal. Most ez egy gyárra vonatkozik?? Mert én pont reggel indítottam el 8-9 darab 8 órás termelést és mégis csak 1-et vett le a feladatból, sőt amikor a 24 órás termelés volt, akkor is tuti meg lett volna mert direkt eggyel többet indítottam és akkor is csak egyet vett le, majd amikor a következő 24 órást begyűjtöttem akkor késznek nyilvánított. Talán bugos a feladatsor???
 

DeletedUser25106

Guest
Tisztelt játék készítők!

Mit keres az ajándékok között 7 darab rózsa?
Hogy is van ez?
Megvárom míg összegyűlik 70 darab rózsám, amit beváltok 700 darab szívre, amit beváltok az ajándékra, ami nem más mint 7 darab rózsa.
Mindez kétszer egymás után.
Ha már nem megy a játékosok motiválása, akkor legalább a kedvünket ne vegyétek el a játéktól!

Üdv: gigant
Ez szerintem is nagyon idegesítő! Ez nem nyeremény, hanem kitolás a játékosokkal! Bztos jól mulat az EVENT-t készítője! Grrr...
 

DeletedUser24988

Guest
nem ismerem ki magam meg a forumon,,, feladatsort keresem de sehol nemtalalom.az utolso erdekelne igazan,mit kell termelni 24orasat?arut vagy szerszamokat kosz a valaszt
 

DeletedUser25106

Guest
Ez szerintem is nagyon idegesítő! Ez nem nyeremény, hanem kitolás a játékosokkal! Bztos jól mulat az EVENT-t készítője! Grrr...
Ez már botrányos!! Végre összegyüjtök 750db szivet az aranyládára, erre megint kapok 7db rózsát!! Most már mi a fenét kezdjek vele?? Ez a nesze semmi fogd meg jól kategória!! Nektek van valami bajotok??
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent