Olimpiai játék

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser9

Guest
A közelgő olimpia alkalmából a Forge of Empires.hu csapat játékot hirdet.



A játék kérdése:

Mennyi arany-ezüst-bronz érmet szereznek hazánk versenyzői?


A játék menete:

Minden felhasználó egy szavazatot adhat le, az ehhez a témához írt hozzászólásban.
Egyszerűen csak meg kell tippelni az érmek számát.
(példa: arany 10, ezüst 10, bronz 3)


Több egyforma nyertes tipp esetén, sorsolással dől el ki lesz a szerencsés nyertes.

Nyeremény:

Aki a legjobban tippel, 200 gyémánttal gazdagodik, amit az olimpia után kap meg.


A játék időtartama:

A tippek leadásának határideje: 2012.08.05. 23:00
 

DeletedUser

Guest
Szerintem 3 arany, 6 ezüst és 7 bronz.
Mindenesetre szurkolok a sportolóinknak, hogy minél több összejöjjön.
 

DeletedUser

Guest
arany 11, ezüst 6, bronz 4

De mi alapján dől el ki áll közelebb, minden érem találat 1 pont, vagy az arany találatért több pont jár? Szóval egy bővebb leírást igényel a játék, különben bunda szagú lesz, ha utólag mondják be, hogy miért ez meg az kapta meg .-) Lehet nem jó fogalmaztam Én se, olyanra gondolok, hogy Én közelebb vagyok az arany találatokhoz, a másik a ezüsthöz, a harmadik a bronzhoz is meg az ezüsthöz is, akkor ki a jobb? pl. De ha nem akarjuk túl bonyolítani, akkor a 3 színű érem tippjeit, összehasonlítjuk a nyert érmekkel és a különbségek összeadódnak. Ez esetben, viszont teljesen mindegy milyen színűek az érmek, mert akkor elég lenne az érmek számát megtippelni :D Ezért, a javaslat, hogy aranyhoz legközelebb álló 3 pont, az ezüsthöz 2 és a bronzhoz 1 pontot kap .-)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
arany 8 ezüst 6 bronz 10
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Azt még meg szeretném kérdezni az ugye nem baj, hogy az olimpia előtt szerkesztjük a kiírást?
 

DeletedUser

Guest
Amit a nyitány után írtak be remélem nem ér, mert lényegesen könnyebb így tippelni .-) Miután elmentek az úszók pl. Ráadásnak azóta se tudjuk, hogy mi alapján mennyi pontot kapnak.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent