Jön a kvantumportya

Xadornix

Aktív tag
Kicsit sok a hiba, Ti nem úgy tapasztaljátok?

  • Néha egy egy épület nem veszi tudomásul a bekötőutat bizonyos helyeken. Felcserélem egy másik ugyanolyannal, akkor mindkettő rendben ?!?!
  • Az eufória sem mindig jön össze, most pl. 3 Amfiteátrum (3*150) + 1 Fürdő (300) + 1 Diadalív (675) + 1 Diadaloszlpo (-75) az összesen 1350 helyett csak 1125 a játék szerint :-( **
  • Aratás után építettem egy termelőt (szabó?), hamarabb felépült és aratható is lett, mint a már készről induló!
** Közben rájöttem, hogy a még csak épülő diadaloszlop is levonja az eufóriát...
Van egy ilyen napi küldetésem: Győzz le 20 egységet 0/20
Kvantumban legyőztem ötöt, erre 4/20
Legyőztem ugyanott újabb 6-ot, most 8/20

Érdekes matek.

Szerk.:

Ezek után még érdekesebb, hogy a "nyerj 30 csatát anélkül, hogy vesztenél" küldetésbe pedig nem számít bele egyáltalán o_O
 
Utoljára szerkesztve:

Lorant96

Nagyon aktív tag
Van egy ilyen napi küldetésem: Győzz le 20 egységet 0/20
Kvantumban legyőztem ötöt, erre 4/20
Legyőztem ugyanott újabb 6-ot, most 8/20

Érdekes matek.

Szerk.:

Ezek után még érdekesebb, hogy a "nyerj 30 csatát anélkül, hogy vesztenél" küldetésbe pedig nem számít bele egyáltalán o_O
Igen ezt én is tapasztaltam.
A győz le x egységet feladatba a kor nélküli ellenséges egységeket számítja csak be.
A nyerj x csatát feladatba meg egyáltalán nem számolja be a kvantum csatákat sajnos.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Köszönöm a segítséged. Próbáltam ezt megcsinálni, de azt írja, hogy hoppá, felmerült néhány probléma, A feltölteni kívánt fájl túl nagy.
Ez esetben nyiss meg egy Paint programot. Oda másold be a képet. Azt mentsd el JPEG formátumban. És az elmentett fájlt szúrd ide be. Fent van egy kép beszúrása ikon (Ctrl+P).
 

va767

Új tag
Csak engem zavar, hogy a "portya" elnevezés ellenére itt kb semmit sem lehet nyerni? Azt gondoltam a név miatt, hogy itt majd leeshet mindenféle épület, fejlesztőkészlet, gyémánt, egység stb, de ahogy látom, itt konkrétan csak a 3 "új" cuccnak(kolosszus, rotunda, győztesek tere) a töredékeiért folyik a küzdelem. Fura, de pont a portya játékmód az, ami messze a legkevesebb fajta jutalmat adja.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Csak engem zavar, hogy a "portya" elnevezés ellenére itt kb semmit sem lehet nyerni? Azt gondoltam a név miatt, hogy itt majd leeshet mindenféle épület, fejlesztőkészlet, gyémánt, egység stb, de ahogy látom, itt konkrétan csak a 3 "új" cuccnak(kolosszus, rotunda, győztesek tere) a töredékeiért folyik a küzdelem. Fura, de pont a portya játékmód az, ami messze a legkevesebb fajta jutalmat adja.
Azzal nem lennénk beljebb, ha tízszer ennyi épület töredékét adná. Csak tízszer tovább tartana összeszedni.
 

Xadornix

Aktív tag
De lehetne egység, rajz, gyémánt is, mint jutalom

A kvantum medál az már smafu?

Csak épp semmire nem lehet jelenleg felhasználni :(

A rajzok és egységek sokaknak esszenciálisak, szintén (más) sokaknak meg hulladék. Erre a problémára rég nincs megoldás.
 

Zsu1964

Új tag
Ez nekem valahogy nem logikus, és nem is fair így meghirdetni.... A bajnokság 6 körből áll, most lehet, hogy mondjuk a VI. szinten végeztünk, a következőben megint más szinten fogunk (vagy alacsonyabb, vagy magasabb) tehát a 6. kör végén totál más lehet a végeredmény és a jutalom :( Vagy egyértelműen jelezni kellene, hogy csak a 6. körvégi eredmény (és ládaszint, ill. jutalma) számít.... Mert pl. a cst-n is, hiába 6 körös az is, mindegyik végén megkapjuk az adott etap helyezés szerinti töredékeit.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Ez nekem valahogy nem logikus, és nem is fair így meghirdetni.... A bajnokság 6 körből áll, most lehet, hogy mondjuk a VI. szinten végeztünk, a következőben megint más szinten fogunk (vagy alacsonyabb, vagy magasabb) tehát a 6. kör végén totál más lehet a végeredmény és a jutalom :( Vagy egyértelműen jelezni kellene, hogy csak a 6. körvégi eredmény (és ládaszint, ill. jutalma) számít.... Mert pl. a cst-n is, hiába 6 körös az is, mindegyik végén megkapjuk az adott etap helyezés szerinti töredékeit.

Az egész kvantum nem logikus. Illetve az elmúlt kb 1-1,5 év fejlesztései sem túl logikusak.
 

va767

Új tag
Ez nekem valahogy nem logikus, és nem is fair így meghirdetni.... A bajnokság 6 körből áll, most lehet, hogy mondjuk a VI. szinten végeztünk, a következőben megint más szinten fogunk (vagy alacsonyabb, vagy magasabb) tehát a 6. kör végén totál más lehet a végeredmény és a jutalom :( Vagy egyértelműen jelezni kellene, hogy csak a 6. körvégi eredmény (és ládaszint, ill. jutalma) számít.... Mert pl. a cst-n is, hiába 6 körös az is, mindegyik végén megkapjuk az adott etap helyezés szerinti töredékeit.
Jogos, én sem értem. Menet közben a nehézségi szintekhez volt rendelve egy láda és egy jutalom. Azt hittem én is, hogy ha teljesítjük azt a szintet, akkor megkapjuk a ládajutalmat. Viszont a bajnokság ranglistán is ott vannak ugyanazok a ládák, de ott az összesített helyezés szerint, aminek nincs köze ahhoz, hogy milyen szintet teljesített a céh. Vagy az lesz, hogy a bajnokság végén egyben megkapjuk a 6 forduló teljesített szintjeihez tartozó ládákat?
 

Xadornix

Aktív tag
Jogos, én sem értem. Menet közben a nehézségi szintekhez volt rendelve egy láda és egy jutalom. Azt hittem én is, hogy ha teljesítjük azt a szintet, akkor megkapjuk a ládajutalmat.
Nem értem mi a bajotok a jutalommal, be kell szedni, mint a StPatriknál a 6 ládát, ha mind a 6-ot beszedi valaki, akkor bónuszt (kvantummedál) is kap rá. Jó esetben 2 ingyenes, a többi szilánkba kerül.
Ott van a kvantumportyánál, zöld-arany felugró ablak, alsó beszedés begyűjtés ikon.
Viszont a bajnokság ranglistán is ott vannak ugyanazok a ládák, de ott az összesített helyezés szerint, aminek nincs köze ahhoz, hogy milyen szintet teljesített a céh. Vagy az lesz, hogy a bajnokság végén egyben megkapjuk a 6 forduló teljesített szintjeihez tartozó ládákat?
Dehogy vannak. A ranglistánál bajnoksági jutalmakat látsz, az mindig csak egy "láda", és nem a befejezett szintektől, hanem a céh által szerzett összes haladástól függenek. Az jelenleg egy részeredmény, nem csoda, hogy azt még nem kapod meg.
 

Xadornix

Aktív tag
De minden szintnek van kulon jutalma amit nem kaptunk meg, itt errol van szo.
Azért nem kaptad meg, mert nincs minden szintnek külön jutalma.
A 11 napos forduló végén begyűjthető ládák beltartalma változik attól függően, hanyadik szintet sikerült befejezni.

Lehet persze képzelt dolgokat hiányolni, reklamálni, de attól ritkán válnak valóra.
 

Hellgate76

Aktív tag
Ez nekem valahogy nem logikus, és nem is fair így meghirdetni.... A bajnokság 6 körből áll, most lehet, hogy mondjuk a VI. szinten végeztünk, a következőben megint más szinten fogunk (vagy alacsonyabb, vagy magasabb) tehát a 6. kör végén totál más lehet a végeredmény és a jutalom :( Vagy egyértelműen jelezni kellene, hogy csak a 6. körvégi eredmény (és ládaszint, ill. jutalma) számít.... Mert pl. a cst-n is, hiába 6 körös az is, mindegyik végén megkapjuk az adott etap helyezés szerinti töredékeit.
6. szint után (kép) kaphatod meg a jutalmakat. Felső sor változik attol függ a céh melyik szintet fejezte be. 2 ingyen láda (ha megvan a 160 haladás) a többi már szilánkba kerül.
24.PNG
Helyezés utáni jutalmakat a bajnokság végén kapjuk meg.
 
Tulképp miért nincs céhen belüli ranglista a szezon zárultával, csak céhek közötti? Megfelelő statisztikai adatok nélkül hogyan rostáljanak a céh-vezérek, és építsék jobbá a céhüket?!?
 
Utoljára szerkesztve:
Fent