Javítva Forge Pont

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

EmyLin

Tag
A felső forge pont sávban, sokszor előfordul hogy van pár forge pont, majd felhasználáskor, azt írja ki a játék, hiba üzenet, belső hibára hivatkozik, szükség van forge pontra, majd eltűnnek a pontok. Aztán észleltem, később vissza adja, ha töltődik hozzá pont, ha nem is mindet de valamennyit. Előfordul a belső hiba, miközben nevezetesbe rakom a pontokat, újra indul a játék. Vagy ha nevezetesbe be tettem, kiírta, nincs pont, belső hiba, újra indulás után ott volt a betett pont a nevezetesben. Kocsma látogatás közben előfordult, hogy kaptam forge pontot, de szó szerint elszállt a levegőben, és nem adta hozzá a felső sávhoz. Indokolatlanul is tűnnek el pontok, észleltem, el is vesz a játék egy-egy pontot, míg egyik pillanatban például kilenc pont volt, a másikban már csak nyolc. Általában ezek a hibák egy-két pont mínuszt jelentenek.
 
Tobb mint valoszinu szinkronizacios hiba a geped es a szerver kozott... Probald meg legkozelebb a pontok elkoltese elott ujratolteni a jatekot. Akkor ujra szinkronban vagy a szerverrel.
Ez az egesz akkor kezdodott, amiota az ora nem indul ujra, ha tobb mint 10 FP-t gyujtottel be a savra. Hogy mikor talalnak ra megoldast, jo lenne tudni... de ami biztos, h FP nem veszik el, esetleg a gepeden jart le elobb az az 1 ora, mig a szerveren meg lehet hatra van 5 perc...
 

Olaly

Tag
Megoldották. Az óra minden 10 feletti fp begyűjtése után újra indul 1 óráról igaz a hiba még mindig fenn áll de legalább rontottak rajta...
 

Vanek ur

Aktív tag
Megoldották. Az óra minden 10 feletti fp begyűjtése után újra indul 1 óráról igaz a hiba még mindig fenn áll de legalább rontottak rajta...

Az csak a kijelzés, valójában nem indul újra. Ha frissítesz a böngészőn, akkor minden újra 'jól' fog látszani.
 
azt a 10-es határt kellene feljebb tolni,és máris kevesebb hiba lenne.nem beszélve arról hogy a küldetésekkor kapott pontok nem a raktárra kerülnek,hanem oda.
 

DeletedUser24612

Guest
azt a 10-es határt kellene feljebb tolni,és máris kevesebb hiba lenne.nem beszélve arról hogy a küldetésekkor kapott pontok nem a raktárra kerülnek,hanem oda.
Erről ne is álmodj, ha csak 12 -re vinnék fel máris elég lenne napi 2x belépni a FP beszedéséhez. Mindenki gondolja át javaslat előtt: Jó ez a cégnek? Ha nem, akkor felesleges leírni is.
 
két oldalú a dolog.a játékos érdekét is nézni kéne. ha már a küldetésért járó bónusz pontok nem a raktárra mennek.alapjaiban az a legnagyobb hiba.amikor amúgy is fent van az ember mert küldetést csinál,és kap pontot,akkor vissza menni a városba és elkölteni gyorsan hogy az óra ne sokat álljon.megjegyzem a stratégiai játék lényege,hogy a játékos gondolkodik,és tervez.a raktári anyagokkal lehet tervezni szerintem.
különben is valaki azt mondta hogy "merjünk nagyot álmodni".
 

DeletedUser

Guest
két oldalú a dolog.a játékos érdekét is nézni kéne. ha már a küldetésért járó bónusz pontok nem a raktárra mennek.alapjaiban az a legnagyobb hiba.amikor amúgy is fent van az ember mert küldetést csinál,és kap pontot,akkor vissza menni a városba és elkölteni gyorsan hogy az óra ne sokat álljon.megjegyzem a stratégiai játék lényege,hogy a játékos gondolkodik,és tervez.a raktári anyagokkal lehet tervezni szerintem.
különben is valaki azt mondta hogy "merjünk nagyot álmodni".

Nem véletlenül változtatták meg pont a közelmúltban, hogy ne raktárra kerüljenek a pontok. Pontosan azt akarják ezzel elérni, hogy ne halmozzanak a játékosok, "tervezve" a majdani elköltést, hanem folyamatosabb legyen a mozgás, pl. nevezetesekben, ezzel jobban pörögjön a játék.
Játékosérdek meg addig létezik, míg az a cégnek hátrányt nem okoz, márpedig ha kevesebbet lép be valaki, az kár a cégnek, itt el is lehet felejteni a dolgot... Nem véletlen az a gyárilag 10-re belőtt sáv, ahogyan sokszor eventeknél a 6os sem... Amúgy manapság, mindenki telefonnal a kezében éli a világát, egyáltalán nem tud szerintem gondot okozni, hogy gyakrabban be kell lépni ide...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent