Céhet keresek

DeletedUser

Guest
Arvahall szerveren céhet keresek. Aktív játékos vagyok, és szeretnék egy jó csapat tagja lenni. Harcos természetű vagyok, kontinensemen az 1. helyezett harci pontokban. (éppen :))
Ha valamelyik céh felvenne, írjon ide, játékbeli nevem ugyanez.
 

DeletedUser

Guest
Már nem aktuális, egyenlőre elkeltem aztán meglátjuk. :) Valaki itt gyorsan reagált... :D
 

DeletedUser

Guest
Céhet keresek én is, aktívan játszok.
A játékban is koga91 a nevem
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

A Thunder céhben van még hely.:)
Ha valakinek meghívó kell,írjon rám.
A játékban is ezt a nevet használom.
Kizárólag aktív,fórumlátogató tagokat várunk!
 

DeletedUser1442

Guest
Hali!

Itt egy új céh, akit érdekel mindenkit szívesen látunk, feltétel az nincs, csak annyi legyél aktív.

Nézzetek szét nálunk.

A céh neve: Barbarossa

Szép napot mindenkinek

Atilla007
 

DeletedUser3789

Guest
Sziasztok.

Mint sejteni lehet, én is céhet keresek. Több hasonló játékkal játszottam már, de csak közepesen vagyok aktív.

Üdv

Vadgalamb
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

!!!Aktív céhet keresek!!!

3 napja kezdtem a játékot, aktív játékos vagyok (napi 6-8óra).
Magamról, 32éves vagyok 5-6 éve játszom ilyen és ehhez hasonló játékokkal eléggé bele tudok merülni. Jelenleg, több játékban is megtalálható vagyok.
Játékban ugyanezen néven megtalálhattok!
Jó játékot mindenkinek!
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok, céhet keresek, sokat játszom, viszonylag jól állok a bronz korban
 

DeletedUser

Guest
sziasztok, mind a 2-en jöhettek a Land of Confusion céhbe, írjatok rám a játékban, ott is Tokra vagyok.
 

DeletedUser6446

Guest
Szia !

Ha érdekel akkor fel tudlak venni a céhbe . A cég neve Magyar Spártai lovag .Ha gondolod jelentkezz felveszlek .

Üdv Hoholovag
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok. Tárgytalan, törölhető :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Sziasztok én is céhet keresek jelenleg 2.300 ponttal (tudom nem sok de ez 5 nap eredménye [tudom lehetne 1 is de nem vagyok kocka, viszont a várható aktivitásnak megfelelek]) és jó haderővel és kiváló hadi múlttal... Jelenleg is vagyok egy céhbe de az csak addig lesz amíg egy komolyabb céhet nem találok. Szóval várom az üzeneteket a játékban szintén ez a nevem.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok én is céhet keresek jelenleg 2.300 ponttal (tudom nem sok de ez 5 nap eredménye [tudom lehetne 1 is de nem vagyok kocka, viszont a várható aktivitásnak megfelelek]) és jó haderővel és kiváló hadi múlttal... Jelenleg is vagyok egy céhbe de az csak addig lesz amíg egy komolyabb céhet nem találok. Szóval várom az üzeneteket a játékban szintén ez a nevem.
Már nem aktuális :D
 

DeletedUser

Guest
Üdv mindenkinek!

Céhet keresnék, új játékos vagyok, de aktívan döcögök a bronzkor vége felé. A játékban is ugyanezzel a névvel találtok meg.
Üdv!
ErikFrost

Már tárgytalan.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent