Boldogság.....

Zsu1964

Új tag
Sziasztok! Az utóbbi időben az eventes épületek, kis kiegészítők, stb. viszik a boldogságot/lelkességhez szükséges mennyiséget... És ahogy elnézem azt egyáltalán nem adnak, mert ha van is olyan amelyik igen, a lakosságot is növeli egyben, tehát nulla az eredmény. Erre lesz valami megoldás a jövőben? Vagy egyáltalán mi a célja a fejlesztőknek, és mi lenne az irányvonal ezzel kapcsolatban?
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Építs kulturális épületeket is, azok adják a boldogságot, nem viszik.
Meg van néhány nevezetes is, ami szintén ad boldogságot.
 

Zsu1964

Új tag
Ilyen kevés helyen, nagy helyet foglalva? Köszi a tanácsot, de nem erre voltam kíváncsi. Hanem hogy szándékos-e ez, és mit mondanak a fejlesztők, hogy ezzel kapcsolatban mi lenne a helyes, agy az elképzelés.
 

Darkpepp

Aktív tag
Itt nincsenek fejlesztok, max. community managerek akik a fejlesztok es az emberek kozott kommunikalnanak de az se mukodik…
Egyebkent torold azokat az epuleteket amik viszik a boldogsagot, semmi ertelmuk nincs.
 

Zsu1964

Új tag
Hogy törölném már az új eventes, kulturális település épületeket, hiszen a támadási/védelmi miatt nagyon kellenek???? Az a gond, hogy ezek már nem adják (vagy egyben a lakosság is nő velük, tehát ahogy írtam, nullát sem ér a boldogságuk).
 

Darkpepp

Aktív tag
Minek kellene torolnod az eventes epuletet? Hisz az ad boldogsagot.
Gyujtsd az eventes epuleteket mert azok adnak boldogsagot es tedd le es huzd az alcat, meg epits kulturalis epuletet. (Itt nem a kulturalis telepules epuleteire gondolunk hanem maga a varosnak a kulturalis epulteire. Pld. Kocsma, diadaliv, kocsma stb.) a korodhoz megfelelo epulet.
 

Zsu1964

Új tag
7 év játékkal, titánban, magas alcával, sok eventes és összes kulturális épülettel, helyhiánnyal küzdve, úgy, hogy a kulturális település épületei elvesztették a boldogság értéküket, az eventesek meg már jó ideje nem is adnak... Köszi a tanácsot :)
 

Xadornix

Aktív tag
Minek kellene torolnod az eventes epuletet? Hisz az ad boldogsagot.
Gyujtsd az eventes epuleteket mert azok adnak boldogsagot es tedd le
Ja, pl. vihartorony, kulcsmester... Jó sok boldogságot adnak. Mínuszba.
meg epits kulturalis epuletet. (Itt nem a kulturalis telepules epuleteire gondolunk hanem maga a varosnak a kulturalis epulteire. Pld. Kocsma, diadaliv, kocsma stb.) a korodhoz megfelelo epulet.
Alap épületek nem fognak kihúzni a boldogsághiányból, a kultúroknál még egy függőágy is sokkal hasznosabb...

Szerintem itt a felvetett probléma, az, hogy nem csak nem fér el az összes jó event épület, hanem még a jók egy része helyett is gyengébb, boldogságos példányokat "kell" lepakolni, a jobbak kárára.
És az sem segít a dolgon, hogy a korábbi spolier event épületek jelentős hányada hulladékká lett az aránytalanul bevezetett újabbak mellett...
 

Xadornix

Aktív tag
Töröld őket, ha nincs elég boldogságod. Találsz helyettük jobbakat.
Ezt ne nekem címezd, nekem nincs hiányom belőle. Sose volt. És jelentősége sem sok van, mert csak az összpontba (csaták révén), pénzbe és alapanyagba számítana, ezek pedig eléggé sokadrendűek.

Ellenben a 6 támadó támadás (és még 1,3 FP) egyetlen kockán helyett nem tudom mi jobbat találhatnék, amiből reálisan lehet több is.
 
Fent