0.13 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser11

Guest
Azért vagyunk emberek, hogy hibázzunk :)

És pedig úgy KÉNE lennie, hogy az azonos súlycsoportúakat rakják egy helyre! Várj egy kicsit, majd át fognak rakni!

És máskor kérlek ügyelj arra, hogy ne írj egymás után 4 hozzászólást, mert ez Spam-elésnek számít, és ezért figyelmeztetés jár!
 

DeletedUser

Guest
Nem, abszolút nem farmoltam, összesen 3 embert a nagy szájuk miatt :) Csak a PvP miatt ütöttem mindenkit. Már leírtam hol a gond, feleslegesen építettem épületeket, fejlesztettem előbb más egységeket és nem terület gyarapítót elsőnek, dobáltam ki az aranyat és időt amíg felépült, most majd bontsam, találjam ki és nézzem végig, megint ki ellen mivel érdemes támadni és védeni esetleg, stb., stb., stb., nem sorolnám reggelig. Butaság volt na, nyilván van akinek jól jött ki és van akinek nem teljesen szerencse fatorral eldöntötték ki szerez előnyt ebből. Gratulálok nekik, legalább rendszer lett volna benne, hogy nem borítják ilyen formán a dominanciát, amit hónap kemény munkája előzött meg. Hagyjuk is, neked nyilván az a dolgod, hogy ajnározd a tévedésüket is, nekem meg az, hogy nyavalyogjak feleslegesen, süket füleket döngetve, ha bajom van .-)
 

DeletedUser8196

Guest
Nem, abszolút nem farmoltam, összesen 3 embert a nagy szájuk miatt :) Csak a PvP miatt ütöttem mindenkit. Már leírtam hol a gond, feleslegesen építettem épületeket, fejlesztettem előbb más egységeket és nem terület gyarapítót elsőnek, dobáltam ki az aranyat és időt amíg felépült, most majd bontsam, találjam ki és nézzem végig, megint ki ellen mivel érdemes támadni és védeni esetleg, stb., stb., stb., nem sorolnám reggelig. Butaság volt na, nyilván van akinek jól jött ki és van akinek nem teljesen szerencse fatorral eldöntötték ki szerez előnyt ebből. Gratulálok nekik, legalább rendszer lett volna benne, hogy nem borítják ilyen formán a dominanciát, amit hónap kemény munkája előzött meg. Hagyjuk is, neked nyilván az a dolgod, hogy ajnározd a tévedésüket is, nekem meg az, hogy nyavalyogjak feleslegesen, süket füleket döngetve, ha bajom van .-)
Nem az a dolgom,hogy ajnározzam az adminokat,hanem az ,hogy értetlenkedjek a problémádon.
Amikor a nálad jóval gyengébbeket farmoltad(persze Te nem farmolsz),akkor nem volt probléma,csak most mikor megbillent a számodra kényes egyensúly???
Egyébként örülnöd kellene,mert erősebb ellenfél több pontot hoz.
Vagyis nincs értelme a felháborodásodnak szerintem.
Hidd el,hogy jobban jársz.
Nálam csak kezdők voltak,védelem nélkül.
Nem lehetett rendesen pontot szerezni.
Most meg körberaktak jóval erősebbekkel és máris ömlik a harci-pont.
És a beírásod szerint sok mindent kifejlesztettél,ezért nem lehet gond az erős ellenfél sem számodra.
Menj neki pár erősebbnek és örülni fogsz nekik....
 

DeletedUser

Guest
Az ajnározás nem neked szólt, az adminnal beszélgettem. Figyelj, nekem nem volt gondom a ponttal, végig támadtam mindenkit, mert volt időm és nem haltak meg az egységeim. De itt megfognak halni és ezzel elvesztettem az időt és annak lehetőségét, hogy végig támadjak mindenkit. Szóval ez nekem sehogy se lesz pozitív, sőt az ideg öl meg magyarán szólva .-) Erről beszéltem, hogy lesz akinek jól jön ki, ez vagy Te ezek szerint, de nekem, aki ennyi időt áldozott arra, hogy nyugodtan neki mehet gondolkodás nélkül mindenkinek,. mert a sok ott töltött idővel és felépített stratégiával, olyan előnyre tettem szert, hogy 1 korral mögöttem járt mindenki, így az új kor PvP -re egyedül tudtam menni és nyerni mindig. Még 1x mondanám, ezt magamnak és a rááldozott időnek köszönhetem, a kiválóan felépített stratégiámmal vegyülve, megölték 1 hónapos munkámat ezzel a butasággal. :( Ezzel le is zártam.
 

DeletedUser8196

Guest
Az ajnározás nem neked szólt, az adminnal beszélgettem. Figyelj, nekem nem volt gondom a ponttal, végig támadtam mindenkit, mert volt időm és nem haltak meg az egységeim. De itt megfognak halni és ezzel elvesztettem az időt és annak lehetőségét, hogy végig támadjak mindenkit. Szóval ez nekem sehogy se lesz pozitív, sőt az ideg öl meg magyarán szólva .-) Erről beszéltem, hogy lesz akinek jól jön ki, ez vagy Te ezek szerint, de nekem, aki ennyi időt áldozott arra, hogy nyugodtan neki mehet gondolkodás nélkül mindenkinek,. mert a sok ott töltött idővel és felépített stratégiával, olyan előnyre tettem szert, hogy 1 korral mögöttem járt mindenki, így az új kor PvP -re egyedül tudtam menni és nyerni mindig. Még 1x mondanám, ezt magamnak és a rááldozott időnek köszönhetem, a kiválóan felépített stratégiámmal vegyülve, megölték 1 hónapos munkámat ezzel a butasággal. :( Ezzel le is zártam.
Ha veszteség nélkül jöttek vissza az embereid,az nem kiváló stratégia,hanem szerencse,hogy max. 2 lándzsás védi a várost.
Ennél erősebb védelemnél már hullik valamid az biztos.
Én második voltam az új világban,de most már azt sem tudom hányadik.
Sebaj,ütöm az erősebbek fejét,jöjjön csak a hp.
Na jó játékot,én is lezártam ezt a dolgot:cool:
 

DeletedUser

Guest
Ha veszteség nélkül jöttek vissza az embereid,az nem kiváló stratégia,hanem szerencse,hogy max. 2 lándzsás védi a várost.
Ennél erősebb védelemnél már hullik valamid az biztos.
Én második voltam az új világban,de most már azt sem tudom hányadik.
Sebaj,ütöm az erősebbek fejét,jöjjön csak a hp.
Na jó játékot,én is lezártam ezt a dolgot:cool:

Nem szerencse volt, nekem olyanom soha nincs :) Ezért emeltem ki, hogy az idő és a stratégia miatt, amivel készültem ellenük, nem tudtak reagálni a lemaradás miatt .-)
 

DeletedUser8196

Guest
Kezd el gyártani az íjászokat-és a katapultokat és megölsz mindenkit.
Ha jól variálod a seregeidet,bármekkorát agyonversz.
Bár én simán 8 lándzsással szoktam végigrabolni mindenkit(persze csak azt akinek nincs annyi esze,hogy bevédje magát).
Védőseregről,ha ésszel időzíted a gyárak termelését,nem is kell gondolkodnod.
Én például sosem reggelre időzítem az arany,gránit,stb... gyártás végét,hanem délutánra,mikor gép előtt vagyok.
Így ha át is jönnek a védelmemen,semmi értékeset nem tudnak vinni...
Én azt nevezem jó stratégiának,hogy a sima 8 lándzsással eddig minden tartományt leöltem...
Pedig már a virágzó-középkorban vagyok.
 

DeletedUser

Guest
Én azt nevezem jó stratégiának,hogy a sima 8 lándzsással eddig minden tartományt leöltem...
Pedig már a virágzó-középkorban vagyok.

A térképen is virágzó középkorban vagy? Azt megnézném, hogy boldogulsz a környéken 8 dárdással.
 

DeletedUser

Guest
Kora középkor közepe. Teufelsfurtban lesz egy 4 nehézlovas, 4 zsoldos. Azt tényleg megnézném, ha sikerül :)


szerk: egyébként egy gond van a 8 dárdással: csak bronzkorba írja a pontokat
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8196

Guest
Kora középkor közepe. Teufelsfurtban lesz egy 4 nehézlovas, 4 zsoldos. Azt tényleg megnézném, ha sikerül :)


szerk: egyébként egy gond van a 8 dárdással: csak bronzkorba írja a pontokat

Akkor nálam bug van,mert most öltem le 8!!! lándzsással 3 légióst,3 katonát,egy íjászt.
Kaptam 1445 pontot és ez az accountom vaskorban van...

A négy nehézlovasra megy majd 4 olcsó parittyás.

összevontam
tito
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Akkor nálam bug van,mert most öltem le 8!!! lándzsással 3 légióst,3 katonát,egy íjászt.
Kaptam 1445 pontot és ez az accountom vaskorban van...

Te Vaskorban vagy, de a pontokat a bronztoronyba írta. Ha mégsem akkor tényleg bugzik.

A négy nehézlovasra megy majd 4 olcsó parittyás.

A parittyás viszont már nem tudja 2 ütésből leszedni a lovat. Legalábbis erős mázli kell, vagy nagyonjó terep.
 

DeletedUser8196

Guest
Igazad lett sajna,de csak egy hajszálon múlott.
Most végeztem vele és maradt a végére egy parittyásom 3 kockányi élettel,a nehézlovasnak maradt 2 kockányi.
Ha csak egy picit is több erő marad az utolsó parittyásban,akkor leölöm azt is.
Egy kockányira voltam a győzelemtől.
 

DeletedUser3243

Guest
Nem értem egyes emberek felháborodását, ha másik szomszédokhoz teszi, és még esetleg meg is kell küzdenie a helyezésekért.
Fura módon van aki elejétől fogva olyan csoportban van ahol 100.000 fölötti pont egy toronyban nem biztosítja az első, sőt néha a 2. helyet sem. És ez csak 1 torony, az ilyeneknak ajánlom a babázást, az is egyszemélyes játék, tessék örülni, hogy eddig könnyű volt, és oda pottyant a sültgalamb.
 

DeletedUser11

Guest
Mindenki oda kerül ahova a gép sorsolja! Ha lenne is mód rá, hogy átrakosgassuk magunk a játékosokat, nem fogjuk!

Kérünk mindenkit próbálja meg elviselni az ott töltött 1 hetet!
 

DeletedUser8196

Guest
Jövő héten lesz a szülinapom.
Ha lehet akkor azt kérném ajándékba,hogy legyen meg addigra a raktár-funkció(de csak nekem:):) ).
Harmadszor építek gránit-termelőt:cool:...
Kedves Trys Asgon,mond hogy megkapom.
 

DeletedUser36

Guest
Raktár Raktár raktár mióta kérem:(:(

A Németen már a hatodik játék megyen s még mindig nincs RAKTÁR:(:(
 

DeletedUser11

Guest
- Fel tudod gyorsítani a harcokat amilyenre neked megfelel
- A hangokat ki/be kapcsolhatod a harcoknál
- Használhatod a teljes képernyős harcot
- A főoldalon kijelzi a játék, hogy utoljára melyikkel játszottál

Igen, ezek vannak újdonságoknak odaírva, de még bármi változhat! Azért nem hirdetik meg előbb a verziófrissítéseket, hogy előbb tesztelhessék őket!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent