Keresési eredmények

  1. Horribile Dictu

    Terszos Farm

    Szeretném tudni,hogy a teraszos farm-nak lesz-e 3. szintje,még régebben,mintha valahol olvastam róla,de azóta is csend van róla.
  2. Horribile Dictu

    Fogadó

    A Fogadóban az idő bónusznál a seregek toborzása mondjuk a harmadik 24 óránként 35%, az pontosan mit is foglal magába? Mire érvényes ez a bónusz? Az alcatraz,mint nevezetes arra is?
  3. Horribile Dictu

    Jön a kvantumportya

    Az első kvantumportya március 21-én veszi kezdetét! Aki van Bétán,tud róla információt róla adni?
  4. Horribile Dictu

    VÁLTOZÁS!!!!

    Én mindent meg értek,amit ki találtok,ide töredék- oda töredék,babám fa*a ,nagyon ügyesek vagytok,de jó lenne, ha arra is gondolnátok amit be visztek, behoztok a játékba,akkor ne legyen kellemetlen aratáskor az előugró ablak,mert minden car töredékből,amit ki találtatok, össze jön valami ,mert...
  5. Horribile Dictu

    Új Kulturális település

    Kérdésem az lenne,hogy csinálom a Viking falút és 6-os Yggdrasil-t készülök ,majd fejleszteni,ha meg lesz a város. A Jelenlegi kevesebbet bónuszol,mint majd az új fog. Ami kulturális település el van kezdve az az újjal is azonosul vagy előbb végig kell játsszanom és újból kell kezdenem ,hogy az...
  6. Horribile Dictu

    Discord szerver ?

    Kérdésem az lenne,hogyha valaki van ott mi célt szolgál,mire jó? Bergeltem,de számomra még átláthatatlan az egész.
  7. Horribile Dictu

    Hogyan?

    Céh társam kérdése! Hogy lehet, egy Progresszív korosnak, Jövős kori katonai egysége? Az 5 korral magasabb szintű egység. Mire kell rágyúrni, hogy nálam is legyen magasabb korú katonai egység?
  8. Horribile Dictu

    Céhfosztás

    Olyan kérdésem lenne,hogy nem sokára eltörlődik a GvG, de helyébe jön a céhkifosztás. Nos nem sokat tudni róla még....,de a kérdésem az lenne,hogy a céhek szintje fog-e befolyásolni valamit ebben és ha igen? Lesz-e még céh szint növelés vagy marad az elért maximum 100? .
  9. Horribile Dictu

    Céhek kincstára

    A gondolatom az lenne,hogy sok kis céh van és céhekben sok nyersanyag fel tudott halmozódni. De vannak olyan céhek akik fuziónálnának ,de sajnálja a céhet amiben van,mert tele van nyersanyaggal. A javaslatom olyan lenne,hogy megbízott céh vezető a céh kincstárból tudhasson átadni másik céhnek...
  10. Horribile Dictu

    Pop-Up

    Nem tudom hova témázzam,témázom ide,mert nem hiba stb... ,de az eventekkel jött sok olyan dolog mely töredékeket ad. Nekem ezzel semmi bajom,de aratáskor nagyon idegesítő az előugró ablak ,hogy szereztél x-y töredéket. Ki lehetne ezt iktatni? A raktárba úgy is látni mennyi van már kigyűjtve.
  11. Horribile Dictu

    Nevezetes termelékenység növelése

    Sziasztok .Én arra lennék kíváncsi,mert figyelgettem a kezdetek óta az ereklyét. Ugye régen az volt hangoztatva,hogy ne húzd 60 fölé ,mert nem ad úgy sem több mindent, nah de a % az % növekedést jelent ,de kezdett egy idő után alább hagyni,egyre kevesebb jött majd felhúztam 80-ig, adott is jó...
  12. Horribile Dictu

    Ismert hiba Incidens

    Ne haragudjatok,de ez már nevetséges! Incidenst ,nem lehet úgy begyűjteni,hogy az lehetetlen legyen? Most valamit nagyon mellé béláloztatok,mert semmit nem lehet begyűjteni. Eddig betudtuk az új frissítésnek és az új semmire nem való nevezetesnek,de ami volt eddig incides ,azt se tudjuk be...
  13. Horribile Dictu

    Új hiba Visszatérő esemény

    Adódott egy probléma a frissítés óta ,még pediglen a visszatérőzés. Ha az ember megszakítja az eseményt, nem akarja betölteni a következőt. Sokan panaszkodnak eme hibára. Köszönöm,ha minél gyorsabban kijavítjátok.
  14. Horribile Dictu

    Piacolás eventes épületekkel.

    Egy olyan témát hoznák fel ami biztos megosztja a közösséget,de ugye vannak az eventek és ott kapunk főépületeket. Most utalok a mostanira a Druida főépületre. Nos sokan vannak akik nem is csinálják vagy akik csinálják plussz-t is szereznek belőle,de szüksége nincs már rá többet. Tudom ott a...
  15. Horribile Dictu

    CE

    Sziasztok! Nem tudom volt- már javaslatként,de CE-ben ,beiktathatnának egy V. kaput is ahol már tényleg értékes dolgokat lehetne nyerni! Legyen, ne legyen?
  16. Horribile Dictu

    BSZ szint növelés

    Sziasztok. Nem tudom volt-e már erről téma,de ugye csataterezéskor és (után) kapunk becsületszobrokat. Teljesen rendben van és nagyon hasznos dolog. Sőt túlságosan is hasznos és mivel egyre több keletkezik belőle és a játékban, így is elég gondot jelent a hely, mivel szűkösen van minden. Nem-e...
Fent