Új profilbejegyzések

Szia Lilith Dém!

Hogyan kell megoldani ezt a labirintusos feladványt? Mit kell tenni pontosan?

Köszi a választ! ;)
Lilith Dém
Lilith Dém
Szia.

Rákattintasz a képre, majd letöltöd, belerajzolod az útvonalat, ami a tekercshez vezet. Majd kommentbe pedig feltöltöd.
Szia!

Hogyan kell megoldani ezt a labirintusos feladványt? Mit kell tenni pontosan?

Köszi! ;)
Deme91
Deme91
Egy képszerkesztő programmal bejelölni az utat és elküldeni hozzászólásban.De már vége van a fórumjátéknak.
Szia! A fórumjáték kapcsán írok. Én nem fehérnek látom a saját területünket, hanem szürkének. És több embert is megkérdeztem, nekik is szürkének tűnik..
Hogyan lehetne fokozni a kikötő termelését, mert nagyon kevés anyagot lehet szállítani. Hogyan lehetne a hajó teljesítményét fokozni és válogatni a lehetőségek között. Köszi a segítséget.
Centurion02
Centurion02
Aszteroidakori Űrhajó nevezetes építésével lehet nyerni további Orichalkumomat.
Ha mindig időben begyűjtöd őket és indítod azonnal az új kört, 3 hónap alatt készen lehetsz a teljes mélytengeri jövővel.
jégkorszak kb harmadannyi időbe telik ilyen sebesség mellett, ha van mellé Űrhajó is.
Nekem is Mézeskalács pékműhelyből van kettő, de téli pékműhely fejlesztőm van kettő. Hogy lehetne cserélni? A kikötő működését nem nagyon értem. Miért olyan kevés anyagot lehet egy hajóval szerezni? Nem haladok, hogy lesz meg a 350?
Két Mézeskalács pékműhelyt tettem le, nem aktív a haderő jutalom. Amennyiben nem lehet két egyforma, kérem az egyik megváltoztatását másik fajta bármelyik téli pékműhelyre. Köszönöm.
Szervusz kedves ! Köszönöm szépen a nyereményt és ha lehet a Cigárdra küldjétek . Köszönöm .
Köszi!
  • Like
Reakciók: ashea55
I. Fabi
Sziasztok!
Olyan problémám lenne, hogy a párommal mindketten játszunk a játékkal, minden klappolt, de amióta összeköltöztünk és egy gépről léptünk be azóta nem tudunk egymás Nevezetes épületébe pontokat tenni. Ezt a problémát hogyan lehet orvosolni ?
Válaszokat előre is köszönöm :)
Stormy
Stormy
Hello I. Fabi,

Egy IP-címről -sajnos- nem enged a két regisztráció által birtokolt nevezetest támogatni. Sajnos.
Vegyetek egy mobilinternet sticket és azzal próbáljatok meg machinálni!

Csao
Sziasztok! A céh csatatér csak a nagy létszámú csapatoknak kedvez mi 5 en vagyunk hiába támadunk 30- 60 fős csapatok szektorait ok pillanatok alatt vissza bírják szerezni. Valami megoldást kellene találni a kis csapatoknak vagy csak az a megoldás hogy megszüntetni a kis csapatokat? Mi is 2 éve játszunk egy csapatban próbálunk egyre jobban fejlődni de már mindenki azon gondolkozik hogy lépjünk Nagy Cégbe be.?
ashea55
Szervusz ! Akis csapatok megszüntetése nem jó ötlet mert sokan nem akarnak feljebb kerülni ... csak játszanak , esetleg jó diplomáciával benn tudtok maradni az adott ligában . tegyetek egy próbát .
Sziasztok! 4 világban játszom , de sajnos a Dinegu világban nincs egyik küldetésem(nincs csónakom,hogy betudjak lépni).Mi ilyenkor a teendő?
karak-ter
írj a supportnak a dinegu világba belépve, jobb klikkel érhető el a menü
akkor utána tudunk nézni
Szia! Tudnál abban segíteni, hogy az áprilisi fórumverseny eredményeit merre lehet megtalálni? Köszi előre is!
Állítólag kaptam egy trófeát, de hova kel bejegyzést tenni, hogy megkapjam?
DeletedUser26668
Én sem tudom hova kell bejegyzést tenni!