Új hiba Visszatérő küldetések

almapitecus

Új tag
Sziasztok!
Játszom kb 1 éve, és semmi probléma nem fordult eddig elő, de most ahogy elértem térképen az ipari kort, és elkezdtem ostromolni,
eltűntek a visszatérők, és csak a bónusz küldi van, amit azonban korlépéssel tudok csak megcsinálni.
Kort viszont nem szeretnék még lépni.
Ez a probléma kb 3 hete merült fel, és azóta nem javult magától ezért gondoltam hogy írok nektek.
Köszönöm előre is a segítséget, és a sok fáradozást amivel ezeket orvosoljátok:
almapitecus
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
A visszatérő küldetések feloldásához teljesíteni vagy megszakítani szükséges minden egyes mellékküldetést a sorban. Ha elfogy a mellékküldetés, a helyén a ‘Visszatérő küldetés’ cím jelenik meg.
Előfordulhat, hogy a mellékküldetések helyén bónuszküldetések jelennek meg. Ezeket a bónuszküldetéseket nem lehet megszakítani, teljesíteni kell őket.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
A visszatérő küldetések feloldásához teljesíteni vagy megszakítani szükséges minden egyes mellékküldetést a sorban. Ha elfogy a mellékküldetés, a helyén a ‘Visszatérő küldetés’ cím jelenik meg.
Előfordulhat, hogy a mellékküldetések helyén bónuszküldetések jelennek meg. Ezeket a bónuszküldetéseket nem lehet megszakítani, teljesíteni kell őket.

Ezt azért vitatom. Nekem jelenleg aktív egy mellékküldetés és van visszatérőm is.
Mondjuk azt lehetne jelezni a fejlesztőknek, hogy ne tűnjön el visszatérő, vagy legyen konkrétan leírva valahol, hogy mitől függ a megléte, akár korlépéssel, akár mással kapcsolatban.
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Ezt azért vitatom. Nekem jelenleg aktív egy mellékküldetés és van visszatérőm is.
Mondjuk azt lehetne jelezni a fejlesztőknek, hogy ne tűnjön el visszatérő, vagy legyen konkrétan leírva valahol, hogy mitől függ a megléte, akár korlépéssel, akár mással kapcsolatban.

Ha van visszatérőd, annak a helyére nem tudott a játék már mellék/bónusz/történet küldetést adni -> elfogyott, nincs több kiadható küldetés.
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Ennek a helyére már nem tud adni mellékküldetést, ezért jelent meg visszatérő:

1652110236399.png
 

almapitecus

Új tag
köszönöm!
akkor mégis muszáj kort lépjek....
 

Csatolmányok

  • Vágólap01.jpg
    Vágólap01.jpg
    30,1 KB · Megtekintések: 11
  • Vágólap02.jpg
    Vágólap02.jpg
    170,8 KB · Megtekintések: 11

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Ezt azért vitatom. Nekem jelenleg aktív egy mellékküldetés és van visszatérőm is.
Mondjuk azt lehetne jelezni a fejlesztőknek, hogy ne tűnjön el visszatérő, vagy legyen konkrétan leírva valahol, hogy mitől függ a megléte, akár korlépéssel, akár mással kapcsolatban.
Enyhe kavar van.
Három féle melléküldetés van: az alap (Mellékküldetés a neve) és minden korhoz tartozik egy „csomag” belőle (megszakíthatóak), a bónusz (bizonyos események aktiválják különböző korokban és nem megszakíthatóak) és a visszatérők (szintén minden kornak megvan a maga csomagja és magszakíthatóak).
A visszatérők csak akkor jelennek meg, ha már nincs más, amit beadjon a játék az adott korban. Gyakorlatilag egy pótlék, arra az esetre, ha minden más mellékküldetést, ami adott korban elérhető teljesítettél.

Ezek mind ugyanazon a „helyen” (magasabb korban több helyen és értelemszerűen akár kétféle is lehet a két helyen) jelennek meg és fontosságuk szempontjából a visszatérők a legutolsók.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Enyhe kavar van.
Három féle melléküldetés van: az alap (Mellékküldetés a neve) és minden korhoz tartozik egy „csomag” belőle (megszakíthatóak), a bónusz (bizonyos események aktiválják különböző korokban és nem megszakíthatóak) és a visszatérők (szintén minden kornak megvan a maga csomagja és magszakíthatóak).
A visszatérők csak akkor jelennek meg, ha már nincs más, amit beadjon a játék az adott korban. Gyakorlatilag egy pótlék, arra az esetre, ha minden más mellékküldetést, ami adott korban elérhető teljesítettél.

Ezek mind ugyanazon a „helyen” (magasabb korban több helyen és értelemszerűen akár kétféle is lehet a két helyen) jelennek meg és fontosságuk szempontjából a visszatérők a legutolsók.

Ez előfordul, amikor nem lehet utánaolvasni dolgoknak, mert nincs leírva az ismert helyeken. :)
 
Fent