Kibeszélő Visszajelzések

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
A fő probléma az, hogy újabban valami iszonyat kacifántosan fogalmazzátok meg a dolgokat. És utána ha valamire rákérdezünk, akkor nem érkezik reakció.
Egy példa:
"Korábban probléma merült fel a győzelem zászlóval, amikor a játékosok beállították, hogy ne jelenjen meg, és ne legyen látható, hogy továbbra is megjelent. Ezt most javítottuk, és a beállítások megadása után már nem jelenik meg."
Ötször olvastam el és nem sikerült rájönnöm, hogy miről van szó.

Illetve előfordult már, hogy bejött valami változás amiről egyáltalán nem esett szó. Ez mondjuk nem feltétlen a ti hibátok, mert ha a fejlesztők sem jelzik, akkor ti sem feltétlen tudtok róla.
A másik nagy gond (bár lehet ezzel egyedül vagyok), hogy úgy érezni, mintha a fejlesztők, direkt olyan fejlesztéseket csinálnának amikkel nincs előrébb a játékos. Ott van a szeki tiltáskor megjelenő figyelmeztető üzenet, amit ki lehet kapcsolni, tehát így felesleges volt lefejleszteni. Vagy most a nincs kor, semmit nem fog segíteni, mert csatatérnél, amikor ütni kell, a játékosok nem fogják a korokat váltogatni a cserékhez, tehát ezt is felesleges volt lefejleszteni így ebben a formában.

Én különböző infókat, tippeket, ötleteket, elképzeléseket, játékokat (persze nem mindegy milyen játékról van szó) szívesen látnék. Ahogy olyanból is többet mint amikor a múltkor ötletbörzét csináltatok a játékosokkal, hogy mi lenne jó. Igaz, az nem sült el túl jól, mert lett egy eseményközpontunk, ami kb semmire nem jó, de legalább van. A többi ötletből ami tényleg könnyítené és még játszhatóbbá tenné a játékot, ezáltal még élvezetesebb lenne, semmi nem valósult meg emlékezetem szerint.
 

Ötzi

Aktív tag
"Korábban probléma merült fel a győzelem zászlóval,

Azért egy győzelmi zászlónál nagyobb problémák is vannak ebben a játékban, nem ártana egy etikai kódex és leszabályozni a jónépet, mert a játék morálja a béka feneke alatt van és lassan mindenki azt csinál, amit akar. DAN kézben tudta tartani az embereket annak idején...
 

III. Dementia

Aktív tag
nem ártana egy etikai kódex és leszabályozni a jónépet, mert a játék morálja a béka feneke alatt van és lassan mindenki azt csinál, amit akar.

Mi a baj a morállal, és azzal, hogy a játékosok, a rendszer adta lehetőségekben elmennek a falig?
Vagy mire gondolsz, amikor a kézben tartott emberekről írsz?
 
Fent