Virtualis jövő 3. rész

Kategória: 'Általános beszélgetések', témanyitó: SirSmithy, téma nyitása: Február 5, 2019.

1. SirSmithy

SirSmithy Tag

Holnap érkezik... :)
    Külföldi fórumokon kinn a hirdetés.

Szép napot mindenkinek! :)

2. Jötün

Jötün Tag

Tök jó! :) Az a legjobb, hogy ez az utolsó része ennek a virtuális szemfényvesztésnek.
    És (Ta-dammm! ) az új kor a Mars lesz! :) :D:D:D:D

Az új nevezetes nem tűnik rossznak, majd le is teszem.
    Az új egység, esetleg jól használható tüzérség ellen, csak ez az egyes ütőtáv ne lenne...

A "Parade" szót, hogy sikerült "Paradicsomnak" fordítani?! :D

https://forum.beta.forgeofempires.com/index.php?threads/virtual-future-part-3.10043/

3. Holdviola400

Holdviola400 Új tag

Csak nehogy csalodj! 9 harcbol 0 nyeremény,azaz NULLA! Ennyit a százalékokrol,stb...... Matematikailag is rá kellett volna hibáznia,de ez is olyan lesz mint a CE,elején jo,utána megpiszkálják.Ott is Ösök arca és Napisten kapuja jön töménytelenül,aranybol kis szerencsével törzsi,max kis áru,de értelmes akármi...... 5 várossal indultam anno,abbol már 2-t kukáztam 1 honapja,ma töröltem még 2-t,kár kinlodni.Már közel sem élvezetes ez a játék,alaposan elrontották,már globálon is egyre többet panaszokdak e miatt.

4. Feneséges

Feneséges Tag

Ennek a "paradicsomnak" szándékosan van fordítva az animációja vagy csak a fórumban sikerült így?

5. Holdviola400

Holdviola400 Új tag

Ujabb nap,ujabb csaták nyeremény nélkül! Legalább az "OFFER" ablak megfelelöen müködik..... "JO" ez a játék!

6. Sedar

Sedar Community Manager Csapattag Community Manager

Jogos, kicsit benéztem azt a szót, én magam sem tudom miért, de javítottam ;)

Fel