Kibeszélő VB tippjáték

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25802

Guest
Csak én vettem észre, hogy rossz a tippjáték toplistája?
Aki elsőnek ér fel X tippre és utána beéri a többi is, akkor az illető visszacsúszik és nem marad első helye. holott ő ért fel elsőnek oda és nem megelőzték hanem beérték.
Pl. Értem ez alatt, hogy ma 6 tippel Emmanuel Comte volt az élen, és hozzá feljöttek még 7-en 6 tippre és egyszerűen Emmanuel Comte visszacsúszott a 8. helyre holott ő ért fel elsőnek 6 tippre. Szerintem ennek úgy kéne működnie, hogy neki is kéne maradnia az elsőnek mind addig míg mások meg nem előzik, mivel ő volt az első aki elsőnek ért fel 6 tippre. (ez bárkivel megeshet, remélem érthető amit mondtam)
Tudom nem ér semmit a ranglista csak az eltalált tippek számítanak.
 

Vanek ur

Aktív tag
Csak én vettem észre, hogy rossz a tippjáték toplistája?
Aki elsőnek ér fel X tippre és utána beéri a többi is, akkor az illető visszacsúszik és nem marad első helye. holott ő ért fel elsőnek oda és nem megelőzték hanem beérték.
Pl. Értem ez alatt, hogy ma 6 tippel Emmanuel Comte volt az élen, és hozzá feljöttek még 7-en 6 tippre és egyszerűen Emmanuel Comte visszacsúszott a 8. helyre holott ő ért fel elsőnek 6 tippre. Szerintem ennek úgy kéne működnie, hogy neki is kéne maradnia az elsőnek mind addig míg mások meg nem előzik, mivel ő volt az első aki elsőnek ért fel 6 tippre. (ez bárkivel megeshet, remélem érthető amit mondtam)
Tudom nem ér semmit a ranglista csak az eltalált tippek számítanak.
Gondolom, a regisztrációs idő az, ami ilyenkor számít. Legalábbis amikor én beregisztráltam, és mindenki 0 ponttal volt, akkor a sor legvégére kerültem, és ugyanazok vannak előttem (ugyanolyan pontszám mellett), mint akik akkor voltak előttem (és ugyanazok vannak mögöttem is hasonlóan ugyanannál a pontszámnál). De egyébként tényleg tök mindegy, ki van az X. helyen, ha úgysem jár érte semmi. A tippekért mindenki megkapja a pontjait (meg majd a végén a gyémántjait); a több meg csak állapotjelentés (mellesleg a legkorrektebb az azonos helyezésszám lenne; de itt most ez van :) ).
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent