Valentin napi kibeszélő

  • Témaindító DeletedUser1300
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser1300

Guest
Itt tárgyaljátok ki a valentin napi küldiket, eseményeket.
 

DeletedUser23542

Guest
Szia!
Hadsereg irányitásnál(ahol vannak a katonáid)->Válasz ki egység törléséhez(fehér fej és fehér x van ott piros háttér)->oda rá kattintasz->rá mész egy katonádra->kijön egy ablak és törlés.
 

DeletedUser23642

Guest
Tisztelt moderátor!
Kaptam 1 olyan küldetést a Valentin napira hogy "szivárogj be 1 szektorba".De mivel nállam minden szektorba már be vagyok szivárogva és egyetlen szektorom sincs üressen,(beszivárgás nélkül),a gép nem fogadja el és kéri a beszivárgást.
Kérném hogy javitsák ki a hibát,hogy tovább tudjak lépni ezzel a küldetéssel.
Előre is megköszönöm hogy foglalkoznak a problémámmal. Üdv:Heros.
 

quin

Tag
Tisztelt Heros,

Ha minden területet elfoglaltál, akkor automatikusan elfogadásra kerül a feladat. Mivel neked nem fogadta el, még van olyan terület, amit nem te uralsz. Ha jelenleg nincs olyan szektor, ahova be tudnál szivárogni, akkor fel kell fedezned egy új területet.

Üdv,
quin
 

DeletedUser23642

Guest
Tisztelt moderátor!
Mivel minden területem fel van deritve és csak az utolsónál van még néhány szektor amit nem foglaltam el de a beszivárgás megtörtént mindenhová,Azért nem tudom elképzelni hogy miért ír beszivárgást a helyett hogy azt írná hogy foglaljam el az egész tartományt? Vagy én nem értem ezt a feladat lényegét.
 

DeletedUser

Guest
Tisztelt moderátor!
Mivel minden területem fel van deritve és csak az utolsónál van még néhány szektor amit nem foglaltam el de a beszivárgás megtörtént mindenhová,Azért nem tudom elképzelni hogy miért ír beszivárgást a helyett hogy azt írná hogy foglaljam el az egész tartományt? Vagy én nem értem ezt a feladat lényegét.
Nyiss jegyet a problémáddal a supporton ,mert csak ott tudunk segíteni
 

DeletedUser16887

Guest
hozzászólnék én is a területfogallós beszivárgós feladatokhoz
Modern korban járok, területekkel viszonylag eléggé előre, techfával, katonai egységekkel viszont kicsit hátrább.
Rose talán 5. feladata az volt hogy szivárogjak be egy szektorba... Ezt csak ugy tudtam megoldani, hogy felfedeztem egy uj tartományt. És ott szivárogtam be.
következő feladat ugyan csak tőle: fedezz fel egy tartományt... Kénytelen leszek valahogy elfoglalni azt a sok szektort ebben a tartományban... hogy utána...talán még az event vége előtt feltudjak fedezni egy uj tartományt és ezzel teljesitve Rose 6. feladatát.
Gondolom nem csak nálam adódott ez a probléma :(
Véleményem szerint ezt a két feladatot fordított sorrendben kellet volna beadni :)

jó hogy 2 nap után sem ragál rá senki...

+ ujabb meglepetés :(
a modern korban Kyushima tartomány fel van fedezve, Igujamát nagynehezen elfoglaltam hogy utána fel tugyak fedezni egy uj tartományt Rose számára... de nem enged tovább... ki gondolta volna hogy még Kyshima tartományt is el kell fogalnom hogy tovább tudjak menni :mad:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Ha kihagyom Rose lakóépületépítős feladatát, akkor mi lesz a történet vége?
 

DeletedUser

Guest
Hogyha kihagyod a lakóépületeset,akkor el kell adnod a Szerelem fádat és cserébe kapsz egy ,,Nagy szerelem fáját".
 

DeletedUser23542

Guest
Bal oldalon lent Építésre megy rá és ott a Forge pont allat kijön egy ablak és a $-jelű és zöld nyíl van ott oda megy rá és rá mész egy lakó épületre és eladás!
 

DeletedUser22280

Guest
Holnap éjfélkor van vége a valentin napos feladatsornak?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent