Vakáció mód

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Azt szeretném megkérdezni, hogy van e lehetőség a játékba vakáció módra vagy, valami hasonlóra? Mert nem nagyon találtam :S A válaszokat előre is köszönöm.
 

DeletedUser

Guest
Azt szeretném megkérdezni, hogy van e lehetőség a játékba vakáció módra vagy, valami hasonlóra? Mert nem nagyon találtam :S A válaszokat előre is köszönöm.

Egy Béta szerveren, nem hinném, hogy erre lenne igény, mivel szigorúan csak a játék teszteléséről szól, hogy minél több hibát az "élesítés" előtt észrevegyünk, jelezzünk és ki tudják javítani.
Ezért mi korábban játszhatunk a játékkal, mint azok, akik csak a "kiforrott" játékhoz csatlakoznak. Több tapasztalat, mondanom se kell, egy rangsoros stratégia játéknál mekkora előny...
Hogy te ezen időszak alatt kihagysz valamennyit a játékból vakáció miatt, semmilyen hátrányt nem szenvedsz miatta, legalábbis véleményem szerint.
 

DeletedUser6

Guest
Azt nem állítanám, hogy nem lesz belőle hátrány ha most nem játszik de a vakációmód több okból is indokolatlan lenne.

Ha belegondolunk termelni vakációmód alatt sem tudsz. Maximum kirabolhatnak de ha laphelyzetben vannak az épületek akkor még az sem történhet meg.
 

DeletedUser

Guest
Azt nem állítanám, hogy nem lesz belőle hátrány ha most nem játszik de a vakációmód több okból is indokolatlan lenne.
Ha belegondolunk termelni vakációmód alatt sem tudsz. Maximum kirabolhatnak de ha laphelyzetben vannak az épületek akkor még az sem történhet meg.

Nem teljesen... A magától termelő épületeket nem tudod leállítani hogy ne termeljenek. Magasabb szinten az nem biztos hogy kevés arany, mivel ezek leginkább lakóházak. Namármost ha azt vesszük hogy egy házat ha kirabolnak, akkor amíg nem nyom rá a tulaj, addig nem indul meg benne a termelés. De addig az összes szabad préda. Én momentán nem szeretek szabad préda lenni.
A vakáció móddal egyértelmű hogy nincs termelés, de egyben védve is vagyok.

Kettő. Az alap védelem továbbra is ott van olyanoknak, akik nyomulnak a harci pontokra a listán. Mi van akkor ha Te nem akarod hogy a napi lezúzásoddal is erősödjenek, mert ugye annál inkább sanszos hogy a továbbiakban még jobban megnehezítik a dolgodat...

A vakáció mód minden ilyen játékban fontos és szükséges dolog, ráadásul nem nagy cucc beilleszteni a készítőknek ezt a funkciót.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Maximálisan egyet értek a „VAKÁCIÓ” lehetőség megteremtésével. Szükség van rá!
 

DeletedUser11

Guest
Sziasztok!

Miért kellene egyáltalán vakáció mód?

1, A városodat nem tudják elfoglalni
2, Ha nem vagy a városodban, semmi baj nem történhet, maximum kitakarítanak, vagy motiválnak! A pénzt maximum kifosztják, de az jön úrra, az alapanyag úgyis megromlik, az árucikket is ugyan úgy meg tudod csinálni!
3, Legalább mások kapnak 180-200 harci pontot, ha megtámadnak, és megölik azt a 2 lándzsást, amit úgyis ajándékba kaptok!

De ha valamit kihagytam, és észrevételetek lenne, kérlek szóljatok!
 

DeletedUser1244

Guest
Az én városomban ne mászkáljon senki,amikor én nemvók!!!!!!
 

DeletedUser11

Guest
Szia!

Arra nem gondoltál, hogy akkor is mászkálnak nálad, amikor alszol, és amikor aktív vagy?!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent