védelemért pontok

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Sziasztok

Eddig mindenki csak a támadó pontokról beszélt, de szerintem érdemes lenne a védőket is jutalmazni, mert ezzel el lehetne azt is kerülni, hogy csak két dárdás legyen bent a védelembe, induljunk 100 %-ról (pl 2 dárdás sérülés nélküli legyőzése 200-240 pont) amennyit sérülés miatt levonnak a támadótól, azt a védő kapná meg, ezzel a védőnek is lenne módja támadó pontokat szerezni. Ezeket a pontokat is be lehetne számítani a pvp bajnokságokba.

Remélem érthető voltam.

Sziasztok
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11

Guest
Igen, ez alapjában véve jó ötlet, de csak akkor lenne értelme, ha a gép által odaállított lándzsások nem számítanának bele a védelmi pontok megszerzésébe! Mindenki küzdjön meg értük!

És ez is beleszámítana a PVP-tornyok versenyébe is!
 

DeletedUser

Guest
Max. akkor kéne pontot kapnia a védőnek, ha nem az MI véd, hanem a játékos (erre még nincs lehetőség), és persze a védőnek győzni kellene.

Ha eredeti formában betennék az ötleted, mindenki lóval védene, mert az úgyis sebzi az ellenfelet.
 

DeletedUser

Guest
Igen, ez alapjában véve jó ötlet, de csak akkor lenne értelme, ha a gép által odaállított lándzsások nem számítanának bele a védelmi pontok megszerzésébe! Mindenki küzdjön meg értük!

És ez is beleszámítana a PVP-tornyok versenyébe is!

Szerintem beleszámíthatna az is, két lándzsást nem túl nagy nehézség sérülés nélkül legyőzni.
 

DeletedUser

Guest
Max. akkor kéne pontot kapnia a védőnek, ha nem az MI véd, hanem a játékos (erre még nincs lehetőség), és persze a védőnek győzni kellene.

Ha eredeti formában betennék az ötleted, mindenki lóval védene, mert az úgyis sebzi az ellenfelet.

Szerintem ha az MI véd akkor is számíthatna, hiszen Te döntöd el, hogy mit raksz be védeni.
Igen , ha a védő győz akkor számítana bele csak a pont, ezt nem írtam, de telejesen igaz.
 

DeletedUser11

Guest
Szerintem jogosan járna mind két félnek a pont, ha kiütik egymást!
 

DeletedUser1300

Guest
vagy, ha sérült egységeket tesz be a user védekezésre. azt is gond nélkül le lehet nyomni. viszont megfelelő védő sereg beállításával meg is lehetne védeni a várost.engem egyszer sikerült elverni valakinek, amikor elfelejtettem védő egységeket betenni. azóta még nem sikerült kikapnom. támadásnál már előfordult :)
 

DeletedUser11

Guest
A legnagyobbakkal is előfordul néha :D

De ha egyszer megölsz valakit, azért kapjál már jutalmat :p
 

DeletedUser

Guest
Igen ezért gondolom, hogy jutalmazni kellene, a védekezést is.
Engem sem nagyon vertek még meg, de ezért fenntartok két laktanyát, ami csak a védelemre van.
Fosztogatás miatt nem fájt volna a fejem, mert nem tudnak sokat, de azért bent van mindig a védelem.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent