Kibeszélő Városrendező mód

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Szetteket bónusz vesztés nélkül miért nem lehet bepakolni az ideiglenes raktárba?
 

DeletedUser23308

Guest
Ha nevezetes épületet raktároznám akkor a szintje meg marad?
 

DeletedUser24402

Guest
Óriási előrelépés, de..... Egy felülnézetes kockás lap, az épületek grafika nélkül, pusztán névvel és mérettel, amelyeket tologathatsz a táblán ahová akarsz és a grafikus megjelenítést csak elölnézeti képpel láthatod és ha tetszik elmented.....ezerszer többet ért volna, de a semminél ez is több.
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Szetteket bónusz vesztés nélkül miért nem lehet bepakolni az ideiglenes raktárba?

Kipróbáltam a városrendezést egy szettes épület minden tagjával (egyszerre pakoltam be, és raktam onnan máshova).
A számlálója nem kezdődött újra.:)
Csak zavaró a figyelmeztetés ilyenkor.
 

DeletedUser25338

Guest
Jó lenne kipróbálni, de....
1. Miért is van feltételhez kötve?
2. Hol a fenében van a Matematikai kutatás?(Még csak a progresszív korban járok)
 
Nagyon jó lenne, ha működne is normálisan. Már többször neki álltam, de nem mentette el, lefagyott menetközben, visszarakta a rendszer a városba, amit már betettem az ideiglenes raktárba vagy onnan került vissza a városomba anélkül, hogy betettem volna. Rengeteg munkám van már benne feleslegesen, mert nem működik még hibátlanul a program. Tovább kellett volna még tesztelni, mert így a játékos csak kínlódik és bosszankodik.
 

DeletedUser25964

Guest
Sajnos nekem se működik pedig ha már van jó lenne ha működne is:(
 
Én azóta kínlódok, próbálkozom vele, amióta bevezették, de még most sem sikerült újra építeni a várost. Vagy lefagy menetközben és amiatt kell újra kezdeni az átépítést, vagy "sajnáljuk, belső hiba történt, próbálja meg később." megjegyzéssel nem menti le a rendszer. Felháborító, hogy a supportosok mindig arra hivatkoznak, hogy a rendszer náluk jól működik, nem találtak hibát, vagy válasz nélkül zárják le a levelet. Tudtommal azért vannak, hogy segítsenek.
 

DeletedUser26067

Guest
Sajnos nekem sem működik.A mentésnél azt a választ kapom,hogy a mentéshez az összes ideiglenes raktárban tárolt épületet vissza kell helyezni.A raktáraim viszont üresek.Valakinek van valamilyen ötlete,hogy lehetne működésre bírni?
 

Feneséges

Aktív tag
Sajnos nekem sem működik.A mentésnél azt a választ kapom,hogy a mentéshez az összes ideiglenes raktárban tárolt épületet vissza kell helyezni.A raktáraim viszont üresek.Valakinek van valamilyen ötlete,hogy lehetne működésre bírni?
Próbáld meg csak egy épülettel. Tedd a raktárba, majd onnan egy másik helyre.
 
Fent