Városképek

DeletedUser

Guest
A megalitkör csak a helyet foglalja és a cseréptetősök alatti út nem kell. A cölöpházak feletti utat is ki lehet venni.
 

DeletedUser3190

Guest
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Az enyém a terjeszkedés miatt átszervezésre szorul, de igyekeztem eddig is spórolni a hellyel. A vége felé már nem nagyon jött össze. Majd ha meglesz bal alul a 3 kocka és még lesz is elég alapanyagom, akkor nekiesek a hálózatnak. Ha lesz hozzá türelmem, akkor használom majd a várostervezőt.
FoE_varoskep_20120706_www.kepfeltoltes.hu_.png
 

DeletedUser3243

Guest
pár gondolat az épületek elhelyezéséről általánosságban:
- szélre ne tegyél utat, mert az csak egy irányba szolgálja ki az épületeket
- városházhoz felesleges sok kapcsolódó utat futtatni
- érdemes párhuzamos út elrendezést használni
- minél szélesebb a két út közti rész annál gazdaságosabb. két út közti rész legyen 4, 6, a széleken 3 és 4 mező elhagyású.
- legtöbb épület 2x2 vagy 3x3. ha 6 sorost útközt csinálsz abba belefér 2db 3kockás, vagy 2+4 kockás, vagy ezek variálásai.
 

DeletedUser10514

Guest
http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2012_9_20_yiqxtj8rna.bmp
hoztam az enyemet
segitseget varok hogy tegyem hasznosabba a teruleteket
Túl sok benne a fölösleges vargabetű, sok helyet buksz vele. Látom főleg a 3x3 kockát foglaló telepekkel van gondod, én ezt javaslom: alakíts ki nekik 2 sort, az egyik húzódjon mondjuk a városházától délkeleti irányba a szélen, a másik ott jó ahol van. Díszeket soha ne pakolj a város közepére, azoknak nem kell útkapcsolat a működéshez. Megalitköröket minél előbb cseréld kocsmára vagy iskolára.
 

DeletedUser

Guest
Túl sok benne a fölösleges vargabetű, sok helyet buksz vele. Látom főleg a 3x3 kockát foglaló telepekkel van gondod, én ezt javaslom: alakíts ki nekik 2 sort, az egyik húzódjon mondjuk a városházától délkeleti irányba a szélen, a másik ott jó ahol van. Díszeket soha ne pakolj a város közepére, azoknak nem kell útkapcsolat a működéshez. Megalitköröket minél előbb cseréld kocsmára vagy iskolára.

ok
koszi
az iskolat most akarom meg kifejleszteni :)
 
Fent