Városképek

DeletedUser295

Guest
Én Exceltáblán megtervezem előre a várost minimalizálva a felesleges utata és holt teret.
 

DeletedUser

Guest
A nádfedelesek nem jók szerintem. De ebben a városban azért vannak felesleges utak.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Kezdőknek talán egy kis segítség ahogy én csináltam a városomat. Ha sokat vagy fent a játékban akkor jobban megéri ha kunyhókat csinálsz és 5 percenként "küldöd ki a behajtó embereket" :). A termelékenység 120% ami azt jelenti 1 kunyhó 5 perc alatt 7 aranyat hoz . Nekem most van 28 kunyhó ami 196 aranyat jelent 5 perc alatt. 1 Óra alatt szedek be 2352 aranyat amit Forge pontokra (kutató pontokra) költök.
Itt a link a falumról
http://kepfeltoltes.hu/view/120630/v_ros_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

DeletedUser

Guest
Az lehetséges :) jogos állítás és változtatni is fogok rajta :)
 

DeletedUser

Guest
Szintén zenész :p

a kunyhókat és a különálló faház sort egymás mellé rakva eltűnik egy egész utcányi út.
 

DeletedUser16

Guest
Van egy teljesen felesleges útvonal. Ügyeljetek arra, h a lakóházak mindig 2 oszlopban, sorban legyenek. Ha ügyeskedsz még egy sor lakóházat le tudsz rakni vagy más hasznos épületet...
 

DeletedUser

Guest
Tegnap kezdtem :) Ma még csak zenész de pár nap múlva már muzsikus leszek :D
 

DeletedUser

Guest
Köszi, kipróbálom. Bocsi hogy kicsit zavaros, de 2 perc alatt írkáltam és karikáztam be :D
 

DeletedUser295

Guest
Itt az enyém
http://kepfeltoltes.hu/view/120630/V_rosom_www.kepfeltoltes.hu_.png
Szerk:
Én mint korábban írtam jó előre excel táblában megszerkesztem, mi a legjobb.
Minden típusnak (lakosszám; árutermelő; katonai ép. stb.) más a kocka háttérszíne.

Excel tábla képletekkel számolja lakosszámot, termelő és katonai épületekhez, valamint boldogságot lakosszámhoz, írja ha valami kevés. Csak megadom épületek számát és azok mennyi boldogságot-lakost stb. adnak.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Nahh többek megjegyzésére átalakítottam a városomat arany termelő takarékos módra :) 35 kunyhó 5 perc alatt 245 arany és 1 óra alatt 2940 arany folyhat be a kasszába
falu2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Fent