Város védelem

  • Témaindító DeletedUser14519
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser14519

Guest
Szégyen, hogy mennyire nem törődik a fejlesztés a város- védelemmel.
Nevetséges, hogy erős védelmet nullára kiirt 1 légvédelem 7 zsivánnyal.
Nem lehetne némileg esélyesebbé tenni a védekezést?
Üdv.: Doki55
 

DeletedUser20654

Guest
Éppen az a gond, hogy a jelenkor éppen a támadást "nyirta ki".
Tegyél be 8 jelenkori tankot, aztán nem fog senki támadni.
 

DeletedUser21972

Guest
Nem értek egyet veled warrax, mert 8 helin ( aminek legjobbak a paraméterei) úgy megy át 8 heli, mint kés a vajon...úgy hogy a városvédőnek 60-80% a támadás/védelem bónusza a támadónak meg csak 55/51%...mert az automata olyan mint a süket ló csak megy előre semmi taktika:)
Szóval tehet itt bárki be bármilyen védelmet, ha nincs ezer őrlángja, könnyedén be lehet jutni:(
 

DeletedUser20654

Guest
8 heli nem védelem, de nem is azt írtam.
8 jelenkori tank védelemről van szó. Még 0-ás védelemnél is min 2 egységet vesztesz ha támadod.
Ráadásul egyre többen teszik be ezt. Lassan értelmetlen lesz támadni.
 

DeletedUser22884

Guest
A játéknak nem az a célja (és soha nem is az volt), hogy a támadók veszteség nélkül nyerhessenek egy csatában, vagy hogy a védők bármilyen támadást ki tudjanak védeni. Ez egy stratégiai játék, tessék taktikázni, nem ész nélkül játszani. Mindkét felállásnak megvannak a maga eszközei, és bónuszai, amit a játék nyújt, azokat kell ésszerűen használni.

Ez a téma már ezer éves, és nem jut senki semerre, mert a támadó játékosnak nem elég az a bónusza, ami van, mert veszteség nélkül akar harcolni, a védő játékosnak meg nem elég a bónusza, mert nem tud 2 korral felette lévő támadótól védekezni. Mindig is lesz olyan játékos, akinek nem tetszik valami, de a fejlesztők próbálnak mindig úgy alakítani a dolgokon, hogy az a lehető legtöbb embernek megfelelő legyen. A javaslatokat mindig elolvassuk, megvitatjuk, és ha úgy látjuk, életképes, nem borítja fel a játékegyensúlyt, akkor a fejlesztők felé továbbítjuk. De tartsátok észben, ez egy stratégiai játék, a taktika elengedhetetlen, ahogyan az is, hogy eszközöket áldozzunk fel a siker érdekében.

A komment nem irányul senki ellen, csak egy felhívás/kérés, hogy gondoljátok át többször, amikor ilyen dologról kezdtek el beszélgetni.
 

DeletedUser20654

Guest
Hoshi - eddigi korig igazad is van.
Csak most az a gond, hogy 8 tank ellen nincs jó támadó csapat, mindegy mekkora a védekező védelme.
Vagy ha mégis van jó megoldás az megirhatná, mert én még nem találtam.
 

DeletedUser21972

Guest
8 heli nem védelem, de nem is azt írtam.
8 jelenkori tank védelemről van szó. Még 0-ás védelemnél is min 2 egységet vesztesz ha támadod.
Ráadásul egyre többen teszik be ezt. Lassan értelmetlen lesz támadni.


warrax Te most azt akarod nekem mondani, hogy a tank a 168/162 támadás /védésével jobb mint a heli a 192/180-ával ???,mert biz nálam így néz ki:)
 

DeletedUser20654

Guest
Az érték nem számít.
A tanknak van olyan tulajdonsága, hogy max 4 sebzést lehet neki bevinni egyszerre. Szóval mindenképpen 3 lövés kell ellene.
 

DeletedUser21972

Guest
Biztosan igazad van de a támadóm 8 jelenkori tank ellen vesztett 3 helit a 8 heli ellen pedig ötöt...szóval hogy számít vagy nem ez nekem azt mutatja igenis számít. ugyanaz az egy személyről/támadóról van szó nem 2 különböző játékosról és mindkét esetben 8 helivel jött:)

De az eredeti hozzászólásod, nem helytálló...idézlek " tegyél be 8 tankot és nem fog senki támadni"....dehogyisnem:)
...a másik " 8 heli nem védelem"...dehogyisnem:)
 

DeletedUser20654

Guest
Lehet, hogy megtámadnak, de sokszor nem. Nem fogják birni sereggel.

A 8 helit 1 láctalpassal és 7 zsivánnyal veszteség nélkül le lehet győzni.
8 tank ellen mindegy mivel mész min. 2 egységet vesztesz.
 

DeletedUser21972

Guest
Lehet, hogy megtámadnak, de sokszor nem. Nem fogják birni sereggel.

A 8 helit 1 láctalpassal és 7 zsivánnyal veszteség nélkül le lehet győzni.
8 tank ellen mindegy mivel mész min. 2 egységet vesztesz.

Erre írtam fentebb, hogy minden védelmen át lehet menni , ha csak nem vagy tele őrlánggal...mert az automat ill. a gép csak megy mint a vakló..mert ha én ülök veled szemben akkor bizony kiszedem az egy lánctalpasod és a zsiványaid meg futnak mint a nyúl:)
 

DeletedUser20654

Guest
Nem érted mit akarok mondani.
8 tank ellen nincs ellenszer. Nem birod leverni, hogy ne legyen legalább 2 katona veszteséged. Ha meg a szomszédjaid mind ezt teszik be, nem tudsz harcolni mert nem birod katonával.
Ráadásul mindegy mennyi a védelme a védekezőnek, 0-ás védelem ugyan annyit ér mint a 150-es.
 

DeletedUser21972

Guest
áhá...persze, hogy nem értettem, mit is akarsz ,mert én nem verem naponta végig a szomszédaim és Ők sem engem:)
..ezek a gondolatok kimaradtak nálam, ezért beszéltünk el egymás mellett...ok, már értem mit mondasz illetve írsz:)
 

DeletedUser22884

Guest
Nem érted mit akarok mondani.
8 tank ellen nincs ellenszer. Nem birod leverni, hogy ne legyen legalább 2 katona veszteséged. Ha meg a szomszédjaid mind ezt teszik be, nem tudsz harcolni mert nem birod katonával.
Ráadásul mindegy mennyi a védelme a védekezőnek, 0-ás védelem ugyan annyit ér mint a 150-es.

Akkor ezek szerint nem volt az sem teljesen érthető, amit én leírtam.

Nem az a cél a játékban, hogy a lehető legkönnyebben el lehessen elérni bármit. Arra más játékok vannak. Ha valaki úgy DÖNT (mert ugye nem kötelező támadó életmódot folytatni), hogy megtámad valakit, az igenis számoljon azzal, hogy esetleg vesztesége lesz. Lehet mérlegelni, hogy mi éri meg. Lehet többet termelni, és az egységeket újraképezni, harci bónuszt szerezni, termelésbónuszt szerezni, bármit.
 

DeletedUser20654

Guest
Hoshi - Te nem érted mit irok.
Mindegy mit csinálsz, akkor se tudsz harcolni ha mindenhol 8 tank van.
A régebbi korokban tenni kellet azért, hogy ne támadjanak meg (védőbonusz megszerzése). A jelenkorban egy 0/0-ás bonusznál elég beraknod védőknek a tankot. És nem esetleg hanem biztos veszteséged lesz.
Persze nem muszály harcolni, lehet csak termeleni is, de ha csak ezt szeretnék arra vannak ennél jobb játékok is.
 

DeletedUser22884

Guest
Warrax - amit írsz az az, hogy veszteség nélkül nem tudsz legyőzni 8 tankot. A 2 egység veszteség nem egyenlő a vereséggel. Csupán erre akartam rávilágítani. Mérlegeled, hogy megéri-e neked a támadás, van-e annyi bevételed belőle, hogy az egységeid pótolni tudd, vagy nem. De ha meglátod a 8 tankot, és úgy érzed, nem tudsz győzni, fel is lehet adni a harcot.

De ez persze csak a saját véleményem/meglátásom.
 

DeletedUser20654

Guest
Hoshi - még mindig nem érted.
Nem a veszteségtől félek, hanem, hogy nem lehet pótolni.
Vegyünk csak 10 játékost akinél 8 tank van (más most van annyi a szomszédaim között és naponta növekszik). Minden jól megy ellenük csatánként csak 2 egységet vesztek, az ugye 20 egység naponta. Ezt képtelenség képezni, és nem a bevétel a lényeg (az egységek képzési értéke annyi mintha 0 lenne)
 

DeletedUser20654

Guest
Na a lényeg, a jelenkori egységek spec. tulajdonságait nagyon elrontották.
Mivel szerintem a külföldi szervereken is fognak emiatt panaszkodni, megváltoztatják (legalábbis remélem)
 

DeletedUser23659

Guest
(Nem olajat akarok önteni a tűzre, inkább csillapítanám)
Értjük a problémádat, Warrax, értettük elsőre is.
Ha olyan sok játékost zavar ez, ahogy mondod és gondolod, biztosan meg fogják változtatni, így a fecsej tárgytalan.
Ha több játékost zavart az, hogy naponta harmincan fosztották ki, akkor biztosan nem fogják megváltoztatni, így szintén tárgytalan...

itt mindenki tényleg csak sír: vagy azért, mert nem tud eleget harcolni, vagy azért, mert mindenki kirabolja... Olyan érdekes, hogy egyetlen gerinces rabló se ír be, hogy most majd raktárat is kell építeni, mert ezentúl csak 3-4 embertől tud nyersanyagot rabolni naponta.... Tudom, ilyenek nincsenek is, itt senki nem rabol, csak ha nagyon muszáj... Ja.
 

Vanek ur

Aktív tag
Hoshi - még mindig nem érted.
Nem a veszteségtől félek, hanem, hogy nem lehet pótolni.
Vegyünk csak 10 játékost akinél 8 tank van (más most van annyi a szomszédaim között és naponta növekszik). Minden jól megy ellenük csatánként csak 2 egységet vesztek, az ugye 20 egység naponta. Ezt képtelenség képezni, és nem a bevétel a lényeg (az egységek képzési értéke annyi mintha 0 lenne)

Ki mondta, hogy csak egy fajta egységgel lehet harcolni? Ki mondta, hogy végig kell mindenkit támadni? ...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent