Városépítés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Arra gondoltam, hogy miért nem lehetne az épületeket fejlszteni a magasabb termelés vagy lakosság miatt ahelyett, hogy állandóan bontunk építünk! Persze az új dolgokat továbbra is meg kellene építeni. A látványon is lehetne javítani túl zsúfolt a város és nincs elég perspektíva. Talán kicsit nagyobb zoomolás is segítene valamit.
 

DeletedUser

Guest
Szia Moto!

Azon, hogy a varos tulzsufolt nem fog az sem segiteni ha tudjuk fejleszteni az epuleteket, hisz hely attol meg nem lesz tobb.
Ezen kivul pedig szerintem mind a varos latvanykepe mind az epuletek hatekonysaga pont ugy jo ahogy van.
A zoom pedig minek legyen ennel nagyobb? Igy is ha max-ra veszed szinte belatsz a hazakba is ... minek meg nagyobb, hisz ( aztan lehet csak en nem ) nem nezegetjuk egesz nap azt, hogy a szalon teraszan hogy tancolnak vagy beszelgetnek az emberek vagy eppen a munkas, hogy dolgozik az egyes helyeken.

Udv.:
Lady Drakhe
 

DeletedUser

Guest
Nem a hely lesz több nyilván hanem a sok felesleges építés bontás, a zoom pedig negatívan értendő, hogy a város környezetét is lásd , nem az utcakövekre vagyok kíváncsi
 

DeletedUser

Guest
Nem a hely lesz több nyilván hanem a sok felesleges építés bontás, a zoom pedig negatívan értendő, hogy a város környezetét is lásd , nem az utcakövekre vagyok kíváncsi

A sok epites bontas nem szunik meg meg attol kiveve ha van sok gyemantod es az osszes teruletet felvasarolod amit csak lehet.
Viszont igy sincs ertelme akkor az epulet fejleszteseknek, hisz attol meg tobb hely nem lesz a varosba es minden epulet akkor sem elferni, tehat megint marad az epulet bontas es epites.
 

DeletedUser21403

Guest
Nálam nem nagyon van "felesleges" építgetés! Annyit kell csinálni hogy a korábbi épületeket kicseréled egyel fentebbire! Ebbe semmi extra nincs és kb. 1 nap alatt kivitelezhető!
 

DeletedUser

Guest
A távolítás, vagy nevezhetjük "negatív zoom"nak is, szerintem jó ötlet! A kisebb felbontású képernyőkön jelenleg kissé macerás átnézni a várost... Voltak már korábban javaslatok a város áttekinthetőségével kapcsolatban, reméljük előbb vagy utóbb lesz is változás ez ügyben!
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogyha valami (pl: dekoráció, út) egy épület takarásában van akkor az meg tudom e nézni anélkül, hogy el kellene raknom azt ami takarja. Én még a játék elején vagyok de ahogy elnéztem eddig mások városait, szerintem lesz ilyen problémám mikor a várost építem.
 

DeletedUser21403

Guest
A fölé mész az egérrel elvileg kiírja hogy mi van ott,még ha nem is látható!
 

DeletedUser21403

Guest
mondjuk tényleg! Csak más városánál írja ki hogy milyen út!
 

DeletedUser23131

Guest
Helo.
Moto épület fejlesztési ötletét módosítanám annyiban, hogy azt csak a kulturális épületeknél vezetném be. Szerintem eléggé logikátlan ha egy városban van 4 fürdő meg 3 kuruzsló miközben nincs iskola, kocsma, stb mert ugye azok már elavultak.
 

DeletedUser10514

Guest
Helo.
Moto épület fejlesztési ötletét módosítanám annyiban, hogy azt csak a kulturális épületeknél vezetném be. Szerintem eléggé logikátlan ha egy városban van 4 fürdő meg 3 kuruzsló miközben nincs iskola, kocsma, stb mert ugye azok már elavultak.
Akkor fogd fel úgy, hogy az akadémia a fejlesztett iskola :) Az új korban nem tudom, milyen kultúrális épületek lesznek, de személy szerint el tudnék képzelni egy strandot vagy ilyesmit :) Az ötletek közül nekem a negatív zoom nagyon tetszik, azt tényleg hiányolom.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent