Nem játékhiba Titán egységek!!!

Mikor lesznek javítva a titán egységek? Semmilyen formában nem lehet velük tökéletesen harcolni se csatatéren se PvP se Céhexpedició..... több mint 3000+ támadó és 5000+ védekező bónusszal sem érdemes menni mert egy 130% egység 90%-ban lesebzi a több ezer bónusszal rendelkező egységet. A nagyobb bónusszal rendelkező egység meg éppen hogy megsebzi az ellenfelet...... kedves support nem kellene ezzel valamit kezdeni?
 

Lef------

Nagyon aktív tag
erre mondják azt, hogy "Ez nem bug, hanem feature"
Így akarták, hogy majd ezzel a 10k+ ütésszámokat meggátolják a csatatéren...
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Mikor lesznek javítva a titán egységek? Semmilyen formában nem lehet velük tökéletesen harcolni se csatatéren se PvP se Céhexpedició..... több mint 3000+ támadó és 5000+ védekező bónusszal sem érdemes menni mert egy 130% egység 90%-ban lesebzi a több ezer bónusszal rendelkező egységet. A nagyobb bónusszal rendelkező egység meg éppen hogy megsebzi az ellenfelet...... kedves support nem kellene ezzel valamit kezdeni?
Tökéletesen nem lehet velük harcolni, ha ez azt jelenti, hogy nem sérthetetlenek.
Ugyanakkor elég jól el lehet boldogulni velük, ha az egységek kiválasztásánál figyelembe veszed, hogy melyik egység melyik ellen bónuszos. Illetve a sérült egységeket egészségesekre kell cserélni a csata előtt.

erre mondják azt, hogy "Ez nem bug, hanem feature"
Így akarták, hogy majd ezzel a 10k+ ütésszámokat meggátolják a csatatéren...
Arra szerintem a demoralizáció csökkentés maximalizálását találták ki.
Ez a nehézség pusztán az egységek képességeiből következik.
Vagy talán lehetne úgy is fogalmazni, hogy sikerült elég jól kiegyensúlyozniuk a fejlesztőknek a Titán egységek képességeit, hogy egyik se legyen túl erős minden másikkal szemben.
 
Tökéletesen nem lehet velük harcolni, ha ez azt jelenti, hogy nem sérthetetlenek.
Ugyanakkor elég jól el lehet boldogulni velük, ha az egységek kiválasztásánál figyelembe veszed, hogy melyik egység melyik ellen bónuszos. Illetve a sérült egységeket egészségesekre kell cserélni a csata előtt.


Arra szerintem a demoralizáció csökkentés maximalizálását találták ki.
Ez a nehézség pusztán az egységek képességeiből következik.
Vagy talán lehetne úgy is fogalmazni, hogy sikerült elég jól kiegyensúlyozniuk a fejlesztőknek a Titán egységek képességeit, hogy egyik se legyen túl erős minden másikkal szemben.
"Vagy talán lehetne úgy is fogalmazni, hogy sikerült elég jól kiegyensúlyozniuk a fejlesztőknek a Titán egységek képességeit, hogy egyik se legyen túl erős minden másikkal szemben." nem is ezzel van a gond hanem amit írtam egy 130% támadóval rendelkező egység ne sebesítsen már meg egy másik egységet 90%-ban ha annak 5000% felett van a védekezője..... ilyen szempontból teljesen felesleges event épületeket gyűjteni a nagyobb támadó és védekező bónusz miatt mert egy 1500% rendelkező egység ugyan úgy sebesül vagy bukik mint egy 5000% egység és az ellenfél csak 130%... de írtak már globálon olyat is hogy 83% egység leverte a 3000% egységet és amit te írtál az akkor nyilvánul meg ha egyforma mind két csapat támadó és védekező bónusza, igen akkor úgy kell válogatni őket.....
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Minden támadásnál minim 1 sérülés van, független a felek bónuszától. (Kivéve a zsivány első sérülésekor.)
Ebből következőleg minden egység maximum 9 támadás elszenvedését tudja túlélni független a bónuszoktól.
Tehát akár egy bronzkori egység is megsebez egy titánkori egységet, ha támadni tudja.
Ha ebből azt a következtetést vonod le, hogy teljesen felesleges bónuszt gyűjteni, akkor szerintem nincs igazad.
Ugyanakkor kétségtelen, hogy egy szint felett már nem érdemes további bónuszokat gyűjteni, mert már nem igazán adnak hozzá a képességekhez.
 
Minden támadásnál minim 1 sérülés van, független a felek bónuszától. (Kivéve a zsivány első sérülésekor.)
Ebből következőleg minden egység maximum 9 támadás elszenvedését tudja túlélni független a bónuszoktól.
Tehát akár egy bronzkori egység is megsebez egy titánkori egységet, ha támadni tudja.
Ha ebből azt a következtetést vonod le, hogy teljesen felesleges bónuszt gyűjteni, akkor szerintem nincs igazad.
Ugyanakkor kétségtelen, hogy egy szint felett már nem érdemes további bónuszokat gyűjteni, mert már nem igazán adnak hozzá a képességekhez.
te még mindig nem érted hogy miről van szó..... tételezzük fel hogy van egy egységem aminek 5000 élete van az ellenfél 130 tud ütni akkor vegyen le 130 életet az 5000ből és ne 4800-at érdekes hogy jupiterben az 1000% ellenfél is alig sebzett itt titánba meg a 130% agyonver nem csak sebez hanem van egység ami bukik is.....
 
Sziasztok!
Én is azt szeretném tudni,hogy lesz-e változás ez ügyben vagy marad igy?
Ha igen akkor ne lepődjetek meg a tömeges játék abba hagyásnak és nem csak titánosok fognak igy tenni...
Ideje lenne egy olyan fejlesztő csapatott fel venni akiknek legalább 3-as matek meg volt!
Titános egységek sehol nem használhatok jól és még mélytengeritöl is sokkal rosszabb..Én élveztem mélytengerit is,de ami titánba műveltek a fejlesztők az kritikán aluli.
Várom mielőbbi válaszotok,mert szeptember 1-töl ha nem lesz semmi akkor inkább be se lépek!
 

Darkpepp

Aktív tag
jeges, melytengeri es a virtualisban is szarok voltak az egysegek, megse lepett le senki.
Tul elletettek kenyeztetve a “halhatatlan” egysegekkel, es most, hogy van nemi gondolkodasi lehetoseg maris szar minden.
 
jeges, melytengeri es a virtualisban is szarok voltak az egysegek, megse lepett le senki.
Tul elletettek kenyeztetve a “halhatatlan” egysegekkel, es most, hogy van nemi gondolkodasi lehetoseg maris szar minden.
Azokban a korokban még a saját egysége is jobb volt ,mint titános..Másik meg,hogy vitte lentebbi koros is.Itt a %-rol van szó,de láttom te se érted...Értelmetlen igy fejleszteni és eventes épületeket szerezni,mert ugy se lesz jobb még egy kicsivel sem.
Ha meg nem láttod,hogy a szerverekröl tünnek el az emberek és nem csak titános akkor csak sajnálni tudlak!Mind ez a remek fejlesztéseknek köszönhető..
Nálunk volt egy játékos aki részben velem találta ki a sereg összevonást azt is sikerült ugy megcsinálni,hogy használhatatlan és ráadásul még lassabb ugy tölteni mint simán.2 nap után tiltottam is le..Gratulálok hozzá a fejlesztőknek!
Jah és még egy fontos dolog:Láthatoan nagyon elértétek,hogy lassabban fejlödjenek a nevezetes épületek már 50 körüli is van:DDD bár nem ér semmit az is igaz:D
Most cstn szeretnétek elérni valamit amivel közel egy éve probálkoztok és folyamatossan fogyunk emiatt is.Remélem a kövi fejlesztést ami most indul bétan ugy ahogy van rosszu,meggondolatlanul be is hozzátok és akkor tényleg nem lesz élet ebben a játékban!:D Grat-grat
Kérdésemre továbbra is várom a választ lesz vagy nem...
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
A játékkal kapcsolatos frissítések, változások mindig be vannak jelentve, tehát ha bármi lesz is, azt időben és a szokott módon megtudod.
 

ashea55

Nagyon aktív tag
jeges, melytengeri es a virtualisban is szarok voltak az egysegek, megse lepett le senki.
Tul elletettek kenyeztetve a “halhatatlan” egysegekkel, es most, hogy van nemi gondolkodasi lehetoseg maris szar minden.
Ahogy elnézem lázadnak a gyerekek mert gondolkodni is kéne !! Nem csak nyomkodni az autmatát ! Nos van elég lövöldözős játék a neten ..... ott nem kell gondolkodni csak lőni :)
 
Ahogy elnézem lázadnak a gyerekek mert gondolkodni is kéne !! Nem csak nyomkodni az autmatát ! Nos van elég lövöldözős játék a neten ..... ott nem kell gondolkodni csak lőni :)
Ezt mondod egy céh alapitónak aki kb. minden láttot már a játékban..Kicsit is olvastad volna mit irtam fentebb akkor tudhatnád,hogy akár normál csatázom is...Ha itt eszedet használod akkor áruld már el ,hogy a %-ok miért nem müködnek ugy ahogy kéne és mi értelme ennek?közel 7 éves játék múltal nem érdemli meg a játékos ,hogy a városához méltón müködjenek a csaták?Lehetet volna neheziteni rajta ugy is,hogy nem dobjuk a semmibe a fejlesztéseket...Imádom mikor osztják az észt kevésbé aktivak,okosak vagy... és irigylik azokat akik hosszú évek alatt össze rakták városukat,hogy igen sokat tudjanak csatázni és egy joval kisebb %-os sereg ellen akár egységet se veszitsenek..De várlak szivessen játékban is akár cst vagy gvg taktikában és kiváncsi leszek tudsz-e újat mutatni:DD
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Érdekes, hogy csak a 3000+-os bónusszal rendelkezőknél nem működnek a százalékok a Titán korban, mindenki más meg remekül elboldogul velük.
De akinél nem működik, az írjon az ügyfélszolgálatnak, majd ott kivizsgálják.
 
Ahogy elnézem lázadnak a gyerekek mert gondolkodni is kéne !! Nem csak nyomkodni az autmatát ! Nos van elég lövöldözős játék a neten ..... ott nem kell gondolkodni csak lőni :)
áááá most már értem tehát ha gondolkodom akkor egy 83% és egy 130% egység nem fog 90% sebesíteni egy 5000+% egységen, hogy ez nekem nem jutott eszembe... deeee honnan fogja tudni az ellenfél, hogy gondolkodtam?
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
áááá most már értem tehát ha gondolkodom akkor egy 83% és egy 130% egység nem fog 90% sebesíteni egy 5000+% egységen, hogy ez nekem nem jutott eszembe... deeee honnan fogja tudni az ellenfél, hogy gondolkodtam?
Például onnan, hogy nem olyan egységet küldesz ellenük, amit ennyire le tudnak sebezni.
 
Például onnan, hogy nem olyan egységet küldesz ellenük, amit ennyire le tudnak sebezni.
és gondolod hogy nem próbáltam ki számtalan variációt..... de csak úgy meg súgom hogy mikor ki jött a titán kor már akkor lett írva supportnak és jelezték is hogy tudnak róla de egyenlőre nem nyúlnak az egységekhez.... gondolom a cst fejlesztés miatt nem értek rá.....
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
és gondolod hogy nem próbáltam ki számtalan variációt..... de csak úgy meg súgom hogy mikor ki jött a titán kor már akkor lett írva supportnak és jelezték is hogy tudnak róla de egyenlőre nem nyúlnak az egységekhez.... gondolom a cst fejlesztés miatt nem értek rá.....
Akkor megvan a válasz. Zárható a téma.
 
Fent