Kibeszélő Testvériség esemény

erika5503

Aktív tag
olyan sok van már ezekből , hogy lassan immunisak leszünk ezekre és nem érdekelnek :(
itt ülhetnénk egész nap a gép előtt, de van életünk is---így érdektelen
 

helen

Nagyon aktív tag
olyan sok van már ezekből , hogy lassan immunisak leszünk ezekre és nem érdekelnek :(
itt ülhetnénk egész nap a gép előtt, de van életünk is---így érdektelen
ne legyél már ennyire negatív :) csináld azt amit én, ha nincs elég időd játszani.. redukáld le a szervereidet 1 darabra, a többivel meg ne foglalkozz csak ha esetleg mégis akad több időd, és unatkozol..-tudom nem könnyű, én is ezt mondtam amikor nekem javasoltak ilyet, de beláttam, nem lehet érdemben több szervert csinálni, ha kevés idővel rendelkezel.. bizony hogy meg kell válogatni hol játszol..-
az eseményekre meg nem érdemes rágörcsölni.. ha csak 1 városban csinálod, kevés idővel is végig tudod vinni, de kár azon morogni hogy unalmasak, hogy nincs bennük komoly kihívás, vagy hogy tök egyforma a sémájuk.. vagy azon, hogy túl gyakoriak.. én már rájöttem hogy nem érdemes ezen agyalni.. elfogadom ami van, kiélvezem az ajándékokat ami jön.. játék, kikapcsolódás, és nem élet-halál harc.. így fogd fel az egészet barátném :)
 

Fancsiki

Új tag
Én azt tapasztalom már sokadikra, ha a hőst beállítom az 5% több esély napi ajándékra, akkor mindig kevesebbszer nyerem meg, mint amikor nem állítom be. Szóval, nem sok értelme van. Pl az egyik szerveren nem állítottam be, így két jutalmat kaptam, a másikon beállítottam, egyet se kaptam.
 

erika5503

Aktív tag
nagyon gyorsan elvettétek a dolgokat 10,30 perckor :( nem egészkor kellett volna?
ennyit a erről a nagy semmiről
 

Kalap23

Aktív tag
Én azt tapasztalom már sokadikra, ha a hőst beállítom az 5% több esély napi ajándékra, akkor mindig kevesebbszer nyerem meg, mint amikor nem állítom be. Szóval, nem sok értelme van. Pl az egyik szerveren nem állítottam be, így két jutalmat kaptam, a másikon beállítottam, egyet se kaptam.
Ez csakis azon múlik, hogy mit sorsol...
4 szelvényel játszom a lottót nem nyerek 1 szelvényel nyerek, csak is a "szerencsén" múlik.
A hős csak 5%+esélyt ad, ha te ilyen szerencsés vagy, hogy-e nélkül is szereztél napi nyereményt akkor gratulálok, ez nem a rendszer hibája, az egész csupán matematika.
És ne várd , hogy + 5% esélyel mindig nyersz.
 

Kalap23

Aktív tag
Egyébként nem értem az embereket, hogy mit problémáznak.
Unalmas az esemény, Túl könnyű stb...
Szerintem örülni kéne, hogy kaptunk egy olyan játékot amiben ha valaki nem akar fizetni akkor nem szükséges, de mégis élvezi, akkor lehet majd panaszkodni, hogy ha a játék 10.000Ft-ba kerülne, de nem kerül és bár lehet vásárolni minden félét,de nem kötelező.
Csak gondoljunk bele, hogy a fejlesztők, fordítok, moderátorok csapata azért dolgozik, hogy nekünk jó legyen.
A forge ahoz képest, hogy alapból nem fizetős szerintem nagyon jó játék, de ha fizetős lenne én meg venném.

Hagyjuk abba a fölösleges panaszkodást, persze vannak építő javaslatok, de sokszor csak a panaszkodás megy.


További Szép nyarat minden játékosnak!
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Egyébként nem értem az embereket, hogy mit problémáznak.
Unalmas az esemény, Túl könnyű stb...
Szerintem örülni kéne, hogy kaptunk egy olyan játékot amiben ha valaki nem akar fizetni akkor nem szükséges, de mégis élvezi, akkor lehet majd panaszkodni, hogy ha a játék 10.000Ft-ba kerülne, de nem kerül és bár lehet vásárolni minden félét,de nem kötelező.
Csak gondoljunk bele, hogy a fejlesztők, fordítok, moderátorok csapata azért dolgozik, hogy nekünk jó legyen.
A forge ahoz képest, hogy alapból nem fizetős szerintem nagyon jó játék, de ha fizetős lenne én meg venném.

Hagyjuk abba a fölösleges panaszkodást, persze vannak építő javaslatok, de sokszor csak a panaszkodás megy.


További Szép nyarat minden játékosnak!
Hozzátenném, hogy van több tízezer játékos, ezek közül panaszkodik/siránkozik mindenért (a nyúl meg a sapka mintájára) mondjuk 100, a többi meg játszik és szórakozik. Az utóbbiak viszont nem vagy csak nagyon ritkán írogatnak, nem „látszik” a tevékenységük.
 

Próféta

Nagyon aktív tag
nagyon gyorsan elvettétek a dolgokat 10,30 perckor :( nem egészkor kellett volna?
ennyit a erről a nagy semmiről
Most már akkor tényleg nem értelek! Így rossz, úgy unalmas neked a játék, és ha valóban hamarabb (mondom, ha valóban) vége volt, az neked tiszta haszon nem? Eldönthetnéd, hogy akkor most mi a helyzet! Hosszasan szenvedni vagy idő elött megkönnyebbülten fellélegezni?
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Amúgy mindig 10:30-kor indulnak és érnek véget az események.
De még vissza is számolnak a gyengébbek kedvéért.
 
Fent