termekek!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser2022

Guest
Sziasztok!Az lenne a kerdesem, hogy hogyan tudom meggyorsitani egyes anyagok eloallitasat a kontinensterkepen?Mar nagyon sok helyen lattam hogy ezt irja de meg sem tudom hogy hogyan kell!Ja es minden egyes szektor elvan foglalva es megsem tortenik semmi!:) Elore is koszonom a segitseget!:D
Udv: Kenzo07!
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!Az lenne a kerdesem, hogy hogyan tudom meggyorsitani egyes anyagok eloallitasat a kontinensterkepen?Mar nagyon sok helyen lattam hogy ezt irja de meg sem tudom hogy hogyan kell!Ja es minden egyes szektor elvan foglalva es megsem tortenik semmi!:) Elore is koszonom a segitseget!:D
Udv: Kenzo07!

Ha terméket (pl. szőlő, fa, kristály lásd kép) látsz, akkor az azt jelenti, hogy az Árucikkek termelése 5x-ösére nő. Vagyis ha borból szőlőt szeretnél csinálni, akkor 1 bornyi árucikk helyett 5 bornyi árucikket kapsz! És ez igaz minden árucikkre, amelyiket meghódítottad a térképen!

Vagyis szükséged van az adott terméket előállító épületre, majd ott indítsd el a termelést és a végén ellenőrizd, hogy megkaptad-e a bónuszt.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok! Nekem is lenne egy kérdésem: A KŐ!
Mi a különbség a korai, és a virágzó középkori kőtermelés között?
A virágzó középkori termelő hely az érvényes az olcsóbb kő termelésére? HA a térképen megtaláltam?
Mert az igazán nagy különbség ellenére, egy kö létezik a piacon... Vagy ez csak egy olyan tévútra terelés?
Köszönöm, ha megválaszolnátok a kérdésem.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok! Nekem is lenne egy kérdésem: A KŐ!
Mi a különbség a korai, és a virágzó középkori kőtermelés között?
A virágzó középkori termelő hely az érvényes az olcsóbb kő termelésére? HA a térképen megtaláltam?
Mert az igazán nagy különbség ellenére, egy kö létezik a piacon... Vagy ez csak egy olyan tévútra terelés?
Köszönöm, ha megválaszolnátok a kérdésem.

Ugyanaz a szikla kell lelőhelyként. A fejlesztett épület többet termel kisebb helyen. Kései korban újra nagy mennyiségű kő kell majd.
 

DeletedUser

Guest
Kiegészítés: A fejlett épület többet termel, kisebb helyen, de sokkal drágábban. Az épület maga drága és a lakosságigénye nagy.
 

DeletedUser

Guest
Köszönöm a választ.
Akkor ha jól értem felesleges a nagyba beruházni. Ha megtalálom a termő helyet, akkor az olcsóbbal is ugyan úgy kiemelt termelést tudok elérni?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Igen, a drágának mondjuk kétszeres a termelése, de kőnél ez igazán nem fontos. :D
 

DeletedUser

Guest
mellesleg a termelés ára sem mindegy,az alap kőfejtőben 200/200 a 8 órás gyártás ami ugye 10 kő.Pontosan nem tudom,mert most megy a gránitfejtő,de ha jól emlékszem annak már 800/800 a 8 órása,a folyamatos árduplázásból kiindulva a különleges kőfejtőnek már 1600/1600 lehet a 8 órása ami az elmondottak alapján 20 kő.Javítsatok ki ha tévedek az árral.Elvileg akkor 2x annyit termelhetünk 8x annyiért egy lényegesen drágább épületben.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent