Termékláncok

Sir David

Új tag
Sziasztok!
Elég régóta játszom már kisebb-nagyobb megszakításokkal újraregiszrációkkal,gyakorlatilag a megjelenés óta. Nemrég léptem a távoli jégkorszakba és egy új problémával kellett szembesülnöm ami eddig egyszer sem fordult elő. Ez pedig,hogy egyik terméklánchoz sincs meg minden bónuszom. Arra lennék kíváncsi,hogy eddig akkor piszok nagy mázlim volt,hogy mindig megvolt minden bónusz, vagy ez esetleg valami hiba lehet?
Köszi a válaszokat!
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
A gyarmatosítás kori termelésnövelők katalizálják a távoli jégkorszaki termelést is.
Tehát, ha a gyarmatosítási korban volt valamihez bónuszod, akkor a távoli jégkorszakban is lesz.
Ezt egyébként a techfában egy zöld pipával jelzik is.
 

Sir David

Új tag
Tudom, távoli jégkorszakihoz van is bónuszom de itt már 3 termékből áll össze a lánc, és a legkorábbihoz már nincs bónuszom. A távoli jégkorszakban a nanovezetéket tudnám bónuszosan gyártani, amihez bionikus adatot kell felhasználni amihez szintén van bónuszom de a bionikus adathoz meg azbesztet kell felhasználni és ahhoz már nincs bónuszom. Megnéztem, minden területet feloldottam eddig és eddig mindig 1:1 arányban tudtam lerakni a termelőket, 1 korábbi el tudott látni egy aktuálisat. Ezért érzem furcsának hogy most nem megy.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Az árutermelő nevezetesek bőven ellátnak a korodban lévő raktárépületekhez szükséges nyersanyaggal. Vagyis azokat már nem kell te megtermeld most.
(Eddig eszembe nem jutott, hogy visszamenőleg nézzem bónusz meglétét. :) )
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Igaza van Bütyöknek, ha neked ez a legnagyobb problémád távoli jégkorszakban, akkor szarul állnak a nevezeteseid.
Se Fronti nem termel neked 80-as szinten, se csatatéren nem kapsz termékeket, se eventes épületek nem adnak semmit...
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Tudom, távoli jégkorszakihoz van is bónuszom de itt már 3 termékből áll össze a lánc, és a legkorábbihoz már nincs bónuszom. A távoli jégkorszakban a nanovezetéket tudnám bónuszosan gyártani, amihez bionikus adatot kell felhasználni amihez szintén van bónuszom de a bionikus adathoz meg azbesztet kell felhasználni és ahhoz már nincs bónuszom. Megnéztem, minden területet feloldottam eddig és eddig mindig 1:1 arányban tudtam lerakni a termelőket, 1 korábbi el tudott látni egy aktuálisat. Ezért érzem furcsának hogy most nem megy.
Akkor gyártsál mást az azbeszt korából, amihez van bónuszod és cseréld el a piacon azbesztre!
 
Fent