Teherűrhajó

Zsebe

Tag
Sziasztok!

Mivel a supportnak teljesen hiábavaló bármit is írni, ezért itt próbálkozom. Javasolnám, hogy a Teherűrhajó egyik bónusza legyen megváltoztatva, mégpedig olyan formában, hogy csak a játékos aktuális korából adjon különleges nyersanyagot. Mert így semmi értelme nincs. 2 hónapja vagyok Mélytengeriben és eddig 1 kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor adott Orichalcumot. Mi lesz magasabb korokban, ahol már nem is 50-50% lesz az esély? Lehet hogy egy év alatt sem ad megfelelő nyersanyagot? Akkor meg mi a ráknak az egész nevi?
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Én Aszteroida korban vagyok. Nekem az a jobb, ha korábbiból ad, mivel a korombéli különleges nyersanyagot a térképen is be tudom szerezni, de a Marsi ércet nem.
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Marsi ércre van épület, s marsból aszterbe lépésnél érdemes raktározni pártízezret, hogy ne legyen gond vele

Teher pedig nem fog változni, pont azért, hogy ne lehessen átrohanni a mélytengerin meg a távoli jégkorszakon, hanem 100+ napot tartson
 

Zsebe

Tag
Átrohanni????? Itt rohadok már 2 hónapja mélytengeriben és még sehol sincs a vége! Én sem támogatom azt, amikor valaki pár óra alatt 3-4 kort is lép, de amit a fejlesztők műveltek a mélytengeri tech fával, az teljesen beteg!
Marsi ércre van épület, s marsból aszterbe lépésnél érdemes raktározni pártízezret, hogy ne legyen gond vele

Teher pedig nem fog változni, pont azért, hogy ne lehessen átrohanni a mélytengerin meg a távoli jégkorszakon, hanem 100+ napot tartson
 
Utoljára szerkesztve:

Lef------

Nagyon aktív tag
Átrohanni????? Itt rohadok már 2 hónapja mélytengeriben és még sehol sincs a vége! Én sem támogatom azt, amikor valaki pár óra alatt 3-4 kort is lép, de amit a fejlesztők műveltek a mélytengeri tech fával, az teljesen beteg!

mint írtam a jég és a mélytengeri kor alsó hangon is minimum 100 nap...
a tech fa meg azért ilyen hosszú mert vagy 4 részletben érkezett anno...
 
Átrohanni????? Itt rohadok már 2 hónapja mélytengeriben és még sehol sincs a vége! Én sem támogatom azt, amikor valaki pár óra alatt 3-4 kort is lép, de amit a fejlesztők műveltek a mélytengeri tech fával, az teljesen beteg!
Űrhajóval is minimum 3 hónap a tengerkor, ha mindig időben begyűjtöd és elindítod a tengeralattjárót. Érdemes elsősorban az Orichalcum növelő technológiákat kikutatni. Űrhajó 1-ről 60-ig gyorshúzással növelhető annak megszerzése, talán 1 hetet nyersz vele.
A jégkorszak másfél hónapig tart, de akár 1 hónap alatt túllehet rajta lenni ugyan ezzel a módszerrel.
A tengerkor dupla olyan hosszú kor mint a többi, 2 éven át tartott a tengerkorszak, amikor bekerült a játékba a Virtuáliskor.
Ehhez képest az a 3 hónap ott töltött idő nem sok.
 
Fent