Kibeszélő Tavaszi esemény

Shaka67

Új tag
1. Én már anno, mikor a legelső ilyen eventen részt vettem és nem kaptam mailben a beigért akkori cuccot, írtam supportnak, megírták mit állítsak be, beállítottam, azóta se kapok semmi ilyesmit, úgyhogy erről már lemondtam, úgy veszem hogy nincs és nem foglalkozom vele.

2. A városban található "incidensek" csak mobiltelefonon találhatók meg, és az asztali gépem monitorján a képet akármekkorára nagyítottam, még eddig nem találtam egyet sem. Tehát ezt is kénytelen vagyok úgy tekinteni, hogy a városban nem esik le semmi.


1. Beléptem a játékba, és a beállításoknál megkerestem, hogyan vehetik fel velem a kapcsolatot. ott nem volt bejelölve egy kis négyzet, hogy küldhetnek e-mailt. én ezért nem kaptam eddig.
2. Én a városban fogok egy darab utat, és végighúzom a városon, mindig megtalálom a rejtőzködő incidenseket. :)
 

helen

Nagyon aktív tag
Beléptem a játékba, a beállításokban nem volt kipipálva, hogy kérek e-mailt. Eddig ezért nem kaptam. Ellenőrizd te is.
ezen már 5 x túl vagyok.
sőt, a javaslat szerint kipipáltam, újra beállítottam, frissítettem.. azt a választ kaptam hogy most majd jó lesz, de a következő eseményre megint nem kaptam. a következő eseményen újra eljátszottuk ezt.. írtam a supnak, javasolták hogy vegyem ki a pipát és jelöljem be újra, és majd jó lesz.. megcsináltam.. a következő eseményen megint nem kaptam levelet.. ezt játszottam kb. 1 évig..
jah.. nálam a történet úgy kezdődött hogy 4 évig játszottam a játékkal, azután 2 évig nem, és 2 év szünet után jöttem vissza, de addigra már rég megszűnt az email-címem amin eredetileg regisztráltam, és átírattam az új jelenleg élő email címre. az átírás megtörtént, de levél azóta sem jön.
 
1. Beléptem a játékba, és a beállításoknál megkerestem, hogyan vehetik fel velem a kapcsolatot. ott nem volt bejelölve egy kis négyzet, hogy küldhetnek e-mailt. én ezért nem kaptam eddig.
2. Én a városban fogok egy darab utat, és végighúzom a városon, mindig megtalálom a rejtőzködő incidenseket. :)
Minden be van pipálva, ennek ellenére soha nem kaptam még a játékról, vagy az eventről semmilyen mailt:
1617475815966.png
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Szerintem is valami hasonló bibi lehet , mert én minden hónapban újra engedélyezem és azóta nincs problémám vele .
 

RedRaven

Új tag
D szerveres városomban napok óta nem jön cseresznyefa incidens. Mi lehet ennek az oka? B-n minden nap találok 1-2-3t, de pont a D-n lenne rá nagyobb szükségem. Emailben sem kaptam lámpást. :( mármint az email megjött, rá is kattintottam a linkre, de nem lett jóvá írva a lámpás.
 

helen

Nagyon aktív tag
D szerveres városomban napok óta nem jön cseresznyefa incidens. Mi lehet ennek az oka? B-n minden nap találok 1-2-3t, de pont a D-n lenne rá nagyobb szükségem. Emailben sem kaptam lámpást. :( mármint az email megjött, rá is kattintottam a linkre, de nem lett jóvá írva a lámpás.
uhh ha jól emlékszem a jóváírás úgy történik hogy rákattintasz a linkre, és onnan belépsz a játékba, és amelyik szerverre mész be, oda kapod a jutit.. de nem biztos hogy jól emlékszem, mert már réges.-régóta nem jutnak el hozzám a levelek, hiába van minden kipipálva..
 
uhh ha jól emlékszem a jóváírás úgy történik hogy rákattintasz a linkre, és onnan belépsz a játékba, és amelyik szerverre mész be, oda kapod a jutit.. de nem biztos hogy jól emlékszem, mert már réges.-régóta nem jutnak el hozzám a levelek, hiába van minden kipipálva..
Nem is értem, hogy minek ez az email mizéria. Miért nem lehetne úgy megoldani, hogy amikor elkezdődik az event, mindenki kapna automatikusan annyit, amennyit emailben kapna. Az eredmény ugyanaz lenne....

Egyébként a mailekkel kapcsolatban az a gyanúm, hogy nem elég a játék beállításokban beállítani a maileket, hanem itt a fórumon is van egy beállítás rájuk. Szerintem ha itt nincs beállítva hogy kapjak, akkor a játékban hiába van beállítva, nem fogok kapni...
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
A fórum teljesen független ettől.

A beállítások -> Adatahasználat gombra kattintva állítható ennek a lehetősége.
 
Fent