Kibeszélő Tavasz 2018

Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Pontosan így jártam én is, ráadásként a mai napra összegyűjtöttem több, mint 400 pontot és nem nyertem meg a gongot!!!
Végigcsináltam egy végtelenül hosszú, unalmas és rettentő drága eventet, őrlángért, bónuszládáért, és 1 db zsiványért.! Még ezen kívül a Zen kert fejlesztés sincs meg. Soha többet szettes eventbe nem kezdek bele. A fejlesztők valami másra is fordíthatnák az idejüket, ha csak ennyi sikeredik belőle!
 

DeletedUser25741

Guest
Teljesen egyetértek. Még microtranzakcioval is rengetegben került volna.
Ezt elszúrták nagyon a fejlesztők.
Hosszú, unalmas, és felesleges tárgyakért.
 

SilverPrime

Új tag
Na így, hogy hátra vanb 1-2 óra az eventből és semmi sem fog már töténni.
Csak meg tudom erősíteni az előttem szólokat. Végig csináltam 2 szerveren is. C-n semmi más nem kellett volna, csak 5 db fejlesztés. 4 lett meg. Az előző eventekből megtanultam, hogy egy fillért sem szabad rákölten, mert úgy sincs több esély. Ennyi gagyi, ócska, szar, haszontalan (lehetne még sorolni a jelzőket) "nyereményért" felesleges volt.
Értem én, hogy nem kötelező játszani és végig csinálni. De... Ha már valaki végigcsinálja, elvégez minden feladatot, akkor lehessen már siker élménye. Nagyon megterhelő lenne ha úgy monyákolnátok (mert fejlesztésnek nem nevezném) össze, hogy ha valaki végi szenvedi az egész eventet, akkor legalább biztos legyen az, hogy teljes legyen a szett, vagy minden fejlesztést megkapjon? Mi lett volna, ha a legutolsó feladatnál nem egy kib@szott gong a nyeremény, ami a napiból is jön, hanem esetleg egy olyan fejlesztés, ami bármelyik szettrészlet fejlesztéséhez felhasználható!?
Remélem a fejlesztők valamikor elismerik, és látunk majd a FoE hírekben egy hasonló nyilatkozatot, amilyet Gy.F. tett anno: "elqrtuk, nem kicsit, nagyon".
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent