Kibeszélő Tavasz 2018

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Vanek ur

Aktív tag
Kár, hogy a szerencsén múlik most már minden. :( Nincs se a garantált jutalmak között se egy új épület, se egy fejlesztő. Minden fejlesztő csak a ládákból érhető el.
 

DeletedUser25722

Guest
Én várok minden eseményt, mivel még új vagyok a játékban. ;)
 

DeletedUser25727

Guest
Köszi, hogy az elején bedobtátok a szektorfoglalást, így legalább időben el tudom engedni ez az eseményt.
 

DeletedUser23560

Guest
Lehet, hogy bennem van a hiba, de én nem értem, mi ezzel a gond. :rolleyes:
 

Feneséges

Aktív tag
1. Nem vagyok vallásos...
Zúgolódtatok a Napoleon eventnél is és most megint. Nem elképzelhető, hogy azoknak szeretnének kedveskedni ezekkel az eventekkel, akik többet fizetnek be?
Az eventek tényleg eléggé lutrira sikerülnek.

Kérdés: A nyeremény "választókészlet" megmarad a játék után is? Mivel addig nem választható a fejlesztés, míg nincs lent az épület.
 

DeletedUser13516

Guest
Nagyon jó, hogy nagy eséllyel csak bónuszládát és termelés befejezést, győzelmi tornyot (KÖNYÖRGÖM!) lehet nyerni. Mintha csak azért lenne az event hogy bosszantsa a játékosokat akik a kőkorszak után járnak....szóval a 99%-ot.
 

DeletedUser23560

Guest
Erősen sasoltam a 3 ládát, de győzelmi tornyot egyikben sem láttam... O,O
 

DeletedUser25663

Guest
Ez egy nagy semmi, már az event. Lehetne esetleg olyan event ahol a szerencse + az egyéni teljesítmény is számít és nem csak a 28 ezredik motiválókészletet kapod jutalomként?
 

DeletedUser25106

Guest
Már televan a t...m ezzel a sok semmilyen ócsasággal! Vettem 2000 gyémántért (sajnos, és tőbbet nem követem el ezt a hibát) 480 lámpást! Inkább nem írom le mit gondolok az event kiagyalóiról....
 

DeletedUser25106

Guest
12X pörgettem a napi különleges jutalomra. Ha a %-os esélyt nézzük (mindíg a legnagyobb ládát nyitva) akkor legalább 1X kikellett volna adnia a kaput! Ehelyett tele nyomta a raktáramat bónusz ládákkal és egyéb szarságokkal!! Kezd rohattul idegesítő lenni a játék!!
 
nekem idáig bejött! gong,kapu fejlesztve. azért is jó ez mewrt nem kér pluszban területet a bónuszhoz. remélem a szerencsém kitart a végéig és az egész kertet tudom fejleszteni.ha ez bejön akkor meg letudok rakni egy ujabb cseresznye kertet. állom.állom édes állom. :D
 
Kedves fejlesztők,
annyit ér ez a tavaszi esemény, mint kandisznón a csöcs! Tele van a raktáram semmit nem érő "ajándékokkal".
Azt az időt, amit erre az eseményre fordítottatok, inkább töltöttétek volna a családotokkal! Annak lett volna értelme.
Tavaly még számított az egyéni teljesítmény, most ez csak arra elég, hogy próbálkozhatok. Túl nagy szerepet kapott a szerencse. :mad:
Tudom, hogy van még idő a végéig, de félidőnél tartok, és kb. 700 lámpással eddig sikerült megszereznem egy 1. szintű Császár kapuja-t,
plusz egy vagon kacatot. Garantált nyereményként meg kapok 50 (?) lámpást, ami nem elég a legnagyobb láda kinyitásához. :(:(:(
 

DeletedUser25092

Guest
Sziasztok. Én még a felénél sem tartok. Olyan feladványok vannak, hogy fizess 702.000 pénzt. Ugyan mire? A legnagyobb láda kinyitásakor egyetlen motiválókészletért? Nem értem mire jó ez. Motiváló készletet miegymást az incidensekkel is lehet nyerni, ami nem kerül semmibe. Persze arról nem beszélve, hogy ugyan azt az épületet nyertem meg ami már megvan egyszer, és korfejlesztve a koromnak megfelelő, viszont EGYETLEN EGY nyeremény épület fejlesztést sem kaptam. Kérdezem én. mivel az esemény nem személyre szabott, egy kezdő vaskori vagy bronzkori játékos hogy a fenébe tudna kifizetni 702.000 pénzt?? Nap mint nap új játékosok kezdik ezt a játékot játszani, de szerintem hamarosan elmegy majd a kedvük az egésztől. A győzelmi toronynak meg semmi értelme addig, amíg 50 medált ad egy hét alatt. Szintén az incidensekkel NAPONTA többször is meg lehet nyerni az ötven medál minimum négyszeresét.

Inkább arra kéne a fejlesztőknek odafigyelni, hogy a piacon ne lehessenek aljas, nyerészkedő ajánlatok!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent