Töklámpás képek

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Szia!

Jók lettek:D
 

Csatolmányok

  • rheuiphze.jpg
    rheuiphze.jpg
    9,5 KB · Megtekintések: 22
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest

DeletedUser3868

Guest
Eredmény!

Az eredményt mikor és hol tudjuk meg ???
 

DeletedUser3

Guest
A képek feltöltésének határideje: 2012 november 7. 21:00. A feltöltéshez a fórum regisztráció szükséges. Azután nyitunk egy új témát a szabályoknak megfelelő képekkel, ahol lehet szavazni rájuk. A szavazás november 11 21:00-ig tart. A szavazás után a nyertesekkel kapcsolatba lépünk.

A hírekben lesz kiírva valószínűleg a szavazás lezárása utáni napon.
 

DeletedUser20894

Guest
de jó is a photoshop:))) hányan csak oda szerkesztitek a papirt:)))

Ne haragudj, őszintén szólva én nem sok képet láttam, ami olyannak tűnt, hogy letöltött és a papír van odaszerkesztve.

A másik: jelen voltam a készítésénél, több fotó is készült, íme egy, amit nyilván nem a netről szed le az ember:
http://kepfeltoltes.hu/view/121106/T_k_Petyma_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A bocsánatkérés megengedett, legalábbis petyma esetében! ;)
 

DeletedUser

Guest
Engem ez a kép se győzött meg az a sárga lap nagyon kilóg ám onnan:) miért nem egy rendes nagy papirt tett oda? ahogy azok tették akik nem sumákolnak..?
 

DeletedUser20894

Guest
Nyilván nincs ezen a képen cetli, én ezzel az otthoni körülményeket próbáltam megmutatni (mert ez a fotó nem a legjobb lett a tök kivilágítása szempontjából).
Ne csak azt nézd, amit látni szeretnél! Nézd meg például, hogy az 55 és 57-es képen lévő tökök egymás mellett készültek. Itt a háttér folytatólagossága is photoshop? :)

Azt nem is kérdeztem, hogy amit eredetileg írtál: hány olyan képet láttál, ahol a cetli photoshopolva volt? Kb. minden második képnél hiányzik a papír, a maradékból az a photoshop, amelyiknél egy kéz tartja a papírt, vagy a tökbe van beleszúrva egy fogvájó, vagy mire gondolsz? Igaz, csak az összes tök 90%-át néztem meg, de szerintem nem jogos, hogy többeket gyanúsítasz...

Szerintem inkább örülni kéne, hogy nem csak vigyorgó/vicsorgó tökök vannak, hanem más figurák is. (És ezt vedd szigorúan jó értelemben!)
A halloweenkor ide látogató gyerekek nem véletlen csodálták a tökjeinket ;) Gyönyörködj benne Te is!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent