Kibeszélő Téli esemény

karak-ter

Szerkesztő
Csapattag
Játék operátor
Én kimondottan hasznosnak találtam, amikor első nap két vonatválasztt szereztem 13 nyitásból.
 

Lef------

Nagyon aktív tag
És szerencse is akkor amikor megvan a kiszemelt tárgy és nem akar az ember még 10-et kinyitni mire újrakeverés történne...
 

dani146

Nagyon aktív tag
Hát, én nem tudom. Nekem is csak bosszúságot okozott eddig. Egy rakat csillagokat elvertem mire már csak két ajándék maradt bontatlan. A főnyeremény, meg az újrakeverés. Erre a kettő közül hát nem az újrakeverést nyitottam ki hála a vakszerencsének? Az adott szituációban nem voltam annyira boldog. :p
Nyilván minimális ennek az esélye, de elég lehangoló tud lenni...
 

helen

Nagyon aktív tag
Ha az újrakeverés külön gombon lenne, amit bármikor meg lehetne nyomni, (mint a nyári eseménynél a kerék lecserélése) akkor nem lenne vele gond.
akkor elvenné az ízét.. itt az újrakeverésben pont az a poén hogy nem tudod mikor nyitod ki. ha szerencsés vagy, akkor pont jókor találod meg, így esélyed van megint kinyitni a főnyereményt, és ad is 10 csillagot. ha meg nincs szerencséd, akkor nyitod ki amikor már leszedted a táblát és csak a főnyeremény van benn meg a keverés.
ne lássatok már mindent feketének.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Én azt se bánnám, ha minden nyitásom az lenne mondjuk úgy 100-szor egymás után (na jó, közbe még beférkőzhet néhány más csomag is).
A főnyereményhez jövő 100 gyufa egy nap elég szép ajándék mennyiséget tudna hozni a konyhára. :D
 

Andy66

Új tag
Hogy tudom kinyitni az összeset,ha naponta 2-3-at bontok?minden feladat elvégezve...ráadásul 3000 gyémántot kér rendszeresen...150 sincsen nem 3000....ennél rosszabb event még nem volt...a nyeremény pénz,meg alapanyag,vagy egy katona....ezek bolondok????a CE többet ad ezerszer,mint ez az event...meg ilyeneket ír,h 3-4 pékséget ha csatolunk...1 is fenyevekre van....
 

helen

Nagyon aktív tag
Hogy tudom kinyitni az összeset,ha naponta 2-3-at bontok?minden feladat elvégezve...ráadásul 3000 gyémántot kér rendszeresen...150 sincsen nem 3000....ennél rosszabb event még nem volt...a nyeremény pénz,meg alapanyag,vagy egy katona....ezek bolondok????a CE többet ad ezerszer,mint ez az event...meg ilyeneket ír,h 3-4 pékséget ha csatolunk...1 is fenyevekre van....
Úgy gondolom valamit nagyon elrontottál. "minden feladat elvégezve" a feladatok egy része úgy jön hogy napi 1-et kapsz, 20 csillagot fizet érte, és még kapsz napi belépéskor 10 csillagot, az 30. Ha szerencséd van, akkor kinyitod a 14 csillagot, így lesz még nyitásod, de ez tényleg csak szerencse dolga.. Város körül is lehet találni az incidensekben csillagot, persze ez szintén szerencse dolga hogy találsz-e. A csomagok közt van kulcs is a naptárhoz, ha azt pont ki tudod bontani, akkor a naptáron tudsz ajtót nyitni. Ha megvan a kulcsod, aznap már nem éri meg az ajándékokkal foglalkozni. Ha minden csillagot elhasználsz, másnap csökken az esélyed hogy kulcsot találj. Napi feladatok elvégzése ad 2 álkulcsot- ha azt az opciót választod- így onnan is összejön 5 nap alatt 1 kulcs, 1 kulcsot ugyan is 10 álkulcs helyettesít. Bizonyos mennyiségű gyémánt elköltésére még így is szükség lehet, ha a naptár minden ajtaját nyitni szeretnéd. De nincs szükség naponta 3k gyémánt elköltésére. Az hogy az ajándékokból mit nyitsz ki, megint csak a szerencse dolga. Nem érdemes bosszankodni rajta, az nem fog változtatni a dolgokon. Relaxálj, és élvezd a játékot, a téli eventet. :) További jó szórakozást neked ! :)
 

dani146

Nagyon aktív tag
Ez pontosan így van. Annyi ajándékot tudsz nyitni amennyi csillagod van. Érdemes gyűjteni a csillagot, ha az összes ajándékot nyitni akarod. Ennek az a neve, hogy spórolás. ;) Az összes feladatot nem tudod elvégezni, maximum a napi küldikben tudod utolérni magad. És a következő nap jön az új küldi újabb csillagokért. És ez a folyamat kezdődik elölről.
Továbbá, biztos, hogy egy játékot játszunk? Mert, hogy 3000 gyémántot "rendszeresen" nem kér, az is biztos. Ahogy előttem szóló írta, maximum akkor kell gyémántot költened ha minden áron kínoz a szükség és nyitni akarod a naptár minden ajtaját. Vagy ha a rénszarvasos egyszeri ajánlatra fáj a fogad...
Véleményem szerint ezek nélkül a fizetős aspektusok nélkül is játszható az event és minimum 2-3 pékműhely kiszedhető, fullozható. Az, hogy szerinted nem lehet megfelelően teljesíteni, hát, ízlések és pofonok. Van erre egy megoldás - stratégiai játék lévén - a stratégia és a tervezés. Okosan kell gazdálkodni a csillagokkal és ha az a magasságosan ledér és széllelbélelt Fortuna is kegyeibe fogad begyűjthető a kellő ajándék és kellő mennyiségű fejlesztőkészlet. :)
 

moha1

Új tag
Sziasztok!
Sajnos azt tapasztaltam, hogy egy nap egy ajándék 10 csillag van meg egy 20 csillagos küldi utána 24 órás pihi. Ami azt jelenti, hogy napi 30 csillagot tudok szerezni ami igencsak édes kevés :-(
Mindenkinél ez van?
 

Lef------

Nagyon aktív tag
mihez kevés? incidensekből még beesik pár darab naponta, de amúgy mindenki (aki eljutott oda, hogy csak napi 1-et kap) ennyit kap... nincs vip (még) hogy több legyen :D
 

helen

Nagyon aktív tag
Sziasztok!
Sajnos azt tapasztaltam, hogy egy nap egy ajándék 10 csillag van meg egy 20 csillagos küldi utána 24 órás pihi. Ami azt jelenti, hogy napi 30 csillagot tudok szerezni ami igencsak édes kevés :-(
Mindenkinél ez van?
Szia Moha ! Gondolom új vagy még, ez lehet az első event amit csinálsz, és ezért nem tudod hogy megy. Minden event feladatsora, 2 részre bontódik. Első fele aránylag gyorsan megcsinálható, ha 1 feladattal készen vagy , akkor jön a következő, és következő, és így tovább, amíg el nem jutsz a feladatok második feléig, amiket napi 1 feladat-lebontásban kapunk meg. Ezt ha megoldod, azután meg kell várnod a következő napot hogy új feladatot kaphass. Gondolom azért lett ez így, hogy ne legyen többé olyan hogy valaki végigrohan minden feladaton pár napon belül, és azután már csak unatkozik. (régebben egyben le lehetett tudni az egészet)
 

moha1

Új tag
Szia Moha ! Gondolom új vagy még, ez lehet az első event amit csinálsz, és ezért nem tudod hogy megy. Minden event feladatsora, 2 részre bontódik. Első fele aránylag gyorsan megcsinálható, ha 1 feladattal készen vagy , akkor jön a következő, és következő, és így tovább, amíg el nem jutsz a feladatok második feléig, amiket napi 1 feladat-lebontásban kapunk meg. Ezt ha megoldod, azután meg kell várnod a következő napot hogy új feladatot kaphass. Gondolom azért lett ez így, hogy ne legyen többé olyan hogy valaki végigrohan minden feladaton pár napon belül, és azután már csak unatkozik. (régebben egyben le lehetett tudni az egészet)
Szia Helen!
Igen igen mondhatjuk úgy is hogy ez az első eventem! Sajnos akárhogy számolom így nem nagyon jutok el a végéi nemhogy megszerezzem a 3 épületet teljesen felépítve! Nah nem baj ez van! Amúgy meg hogy lekorlátozták napi egyre ezért meg így unatkozok! Sajnos :-(
Köszönöm szépen a válaszodat amivel kicsit okosabb lettem! :)
 

helen

Nagyon aktív tag
Szia Helen!
Igen igen mondhatjuk úgy is hogy ez az első eventem! Sajnos akárhogy számolom így nem nagyon jutok el a végéi nemhogy megszerezzem a 3 épületet teljesen felépítve! Nah nem baj ez van! Amúgy meg hogy lekorlátozták napi egyre ezért meg így unatkozok! Sajnos :-(
Köszönöm szépen a válaszodat amivel kicsit okosabb lettem! :)
Azért még unatkoznod nem kell. :) Hisz nem csak az eventből áll a játék, hanem csak egy kicsi szelete. :) Ott a céhexpedíció, csatatér, ott vannak a szomszédok, barátok, akiket látogatni lehet. Lehet haladni a techfán, vagy építeni a nevezeteseket, lehet termelni, kereskedni, ott vannak a kulturális települések, lehet a városodat fejleszteni-szépíteni, és ott a térképed azon is lehet haladni, és ott a globálcset ahol lehet beszélgetni. Ha szerencsés vagy, van céhed, ahol zajlik a közösségi élet. :) S ha mindezek mellé mégis unatkozol és még sok időd van, kipróbálhatod magad más szervereken is. :)
 
Fent