Kibeszélő Téli esemény

Deme91

Aktív tag
Én már nagyon régóta vártam a téli eseményt,és örülök,hogy megérkezett.Nagyon szeretem a Forge of Empires-ben,hogy ha valaki most először van egy eseményen,akkor direkt kiírják a fórumra,hogy hogyan kell játszani,és mik a tudnivalók.Nekem a kedvenc játékom a Forge of Empires.:cool:


Üdv:)
 

pocok

Tapasztalt játék operátor
Tapasztalt játék operátor
Én már nagyon régóta vártam a téli eseményt,és örülök,hogy megérkezett.Nagyon szeretem a Forge of Empires-ben,hogy ha valaki most először van egy eseményen,akkor direkt kiírják a fórumra,hogy hogyan kell játszani,és mik a tudnivalók.Nekem a kedvenc játékom a Forge of Empires.:cool:


Üdv:)
Nagyon örülünk, reméljük, hogy tetszeni fog az esemény! :)
 

dani146

Nagyon aktív tag
Pedig egyszerű. ;)
A kulcsokat napi szinten lehet nyitni ajándékokból, de ha nem sikerül az sem jelent problémát, mert nyithatsz álkulcsokat is, ugyanúgy az ajándékokból. Illetőleg álkulcs jöhet napi küldetés bónuszaként is. Ha 10 álkulcsod megvan, nyithatsz egy ablakot az adventi kalendáriumban. Tehát: adott egy naptár (adventi kalendárium ablak, 32 ajtóval). Naponta nyithatsz hozzá kulcsot az ajándékok közül. Ha nem talál kulcsot, gyűjthetsz álkulcsot. 10 álkulcs=1 sima kulcs. 1 kulcs nyit egy kalendárium ajtót.

Ami a gyufákat illeti... Ha megnyitod az event képernyőt, ajándékokat fogsz magad előtt látni. Gondolom eddig evidens. Na már most, na most már. 10 csillagért tudsz kinyitni egy ajándékot (csillagot az event küldikért kapsz). Ha 10 csillagért kinyitsz egy ajándékot automatikus kapsz egy darab gyufát. Az event képernyő hátterében egy tucat ház látható. Ha rájuk kattintasz, lehetőséged lesz elhasználni egy gyufát. 1 gyufaszál véletlen szerűen fog megvilágítani 1, 2 vagy 3 házat. Ha mind a 20 házat megvilágítod, megkapod a főnyereményt. Tehát: 10 csillag - ajándékbontás - kapsz egy gyufát - katt a házakra a háttérben - egy gyufa felhasználása (automatikusan levonja a játék) - megvilágít 1, 2 vagy 3 házat (most a példa kedvéért legyen 3) - a számláló beáll 3/20-ra - és ezt addig ismétled amíg el nem éred a 20/20-at.

Remélem tudtam segíteni. Ha nem, akkor tessék egy vidi:
Igaz, hogy angol nyelvű, de a lényeg látszik :D
 
Utoljára szerkesztve:

hcsuti

Nagyon aktív tag
eddig kb ok és köszi :)
hol tévelyegnek a rénszarvasok? mármint hol lehetnek? incidensként jelennek meg?
 

-Moha-

Új tag
Lenne egy kérdésem. Milyen egyedi kitehetőt kell leraknom ha a bónuszait is megkaphassam a pékműhelynek? Vagy több épületet kell szerezni?
 
Utoljára szerkesztve:

dani146

Nagyon aktív tag
Lenne egy kérdésem. Milyen egyedi kitehetőt kell leraknom ha a bónuszait is megkaphassam a pékműhelynek? Vagy több épületet kell szerezni?

Három darab maximumra felhúzott, különböző típusú pékműhelyet kell letenned egymás mellé annak érdekében, hogy mind a három pékműhely minden bónusza teljesüljön. Valami ehhez hasonló módon*:

128800223_947299769132491_5481987927434633700_n.jpg

Pant-ben dobtam össze. Nem a legjobb ábra, de lényeg látszik ;)

* a kékkel jelölt marcipán műhely ugyan úgy 3*5-ös, csak véletlenül elrontottam. sorry
 
Három darab maximumra felhúzott, különböző típusú pékműhelyet kell letenned egymás mellé annak érdekében, hogy mind a három pékműhely minden bónusza teljesüljön. Valami ehhez hasonló módon*:

947 bővítmény megtekintése

Pant-ben dobtam össze. Nem a legjobb ábra, de lényeg látszik ;)

* a kékkel jelölt marcipán műhely ugyan úgy 3*5-ös, csak véletlenül elrontottam. sorry
Mennyire biztos, hogy így kell letenni? A töltőképernyőn általában a helyes ábra látható, és ott egymás mellett vannak az épületek. Nem lehet, hogy csak az a lényeg, hogy összeérjenek?
 
A leírás elég értelmetlen. pl. "Szerezz szarvasokat a téli esemény közben" Ez a kedvencem. Azért egy ekkora cég és Google-fordítót használ? Írjanak nekem, majd én lefordítom. A Csillagösvényen meg egész mások a feladatsorok, mint ahogyan megjelennek...
 

dani146

Nagyon aktív tag
Mennyire biztos, hogy így kell letenni? A töltőképernyőn általában a helyes ábra látható, és ott egymás mellett vannak az épületek. Nem lehet, hogy csak az a lényeg, hogy összeérjenek?

Egy műhely ugye ad két bónusz ha két másik épülethez csatlakozik. Ha sorban egymás mellé rakod a házakat, a két szélső csak egy-egy épületet fog érinteni, ergo a két bónusz közül csak egy fog teljesülni.

De rakhatod így is (csak ehhez mind a négy pékműhely kell):
Névtelen.png
 
Utoljára szerkesztve:

Egotrippin

Új tag
Felemas erzeseim vannak,valahol egyre jobban erzodik hogy kolts gyemantot:(

Kalendariumot kb lehetetlen nelkule kinyitni,mert 1750 +- amennyi incidensbol jon csillag,na most ez napi 5 nyitas,ketlem hogy 32napba mindig 5on belul sikerul kinyitni a kulcsot.

Renszarvast nem is mondom azt megszoktuk tavalyrol.

Illetve azt is erosen ketlem hogy 3 maxos epulet ki fog jonni,ha meg nem ertelmetlen az egesz.

Szoval ez most katasztrofa szerintem,es tultesz az eddigi osszes eventen negativ ertelembe,
 

Lef------

Nagyon aktív tag
a rénszarvasos nyeremények olyan gyengék, hogy azt nyugodtan el lehet engedni
kedvenceim:
- 10 az aktuális kor minden árujából,
- medál
határeset (biztos van akinek nincs):
-zsivány rejtekhely

ha a 9-ből 3 ennyire semmilyen nyeremény az nagyon nem ér 3ezer gyémántot...
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Jól ábrázolja Dani az elhelyezéseket ha minden bónuszt ki akarsz használni :) De előbb be kéne gyűjteni mind a hármat ,utána rá érünk agyalni,hogy miként rakjuk le :)
 
Nem lehetne a következő ilyen eventnél az újrakeverést "véletlenül" kifelejteni a választhatók közül? Szerintem mindenki elátkozza magában amikor arra kattint. Majd ha mind elfogy, akkor automatikusan adja a következő leosztást. Fölösleges erre külön gomb, vagy kiválasztható.
 
Fent