Új hiba Téli esemény

  • Témaindító DeletedUser25552
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25552

Guest
Az a problémám hogy a tél hetedik napja (esemény küldetésnél) két feladatot kell elvégeznem költsek el 10 Forge pontot amit meg is tettem és jóvá is lett írva de a másik feladatban vagy meg nyerek 5 harcot vagy beadok a céh kincstárba 100 árut na én beadtam 100 ébent és nem írta jóvá nekem a küldetésben és 3 megnyert csatából egyet mutat.
 

Feneséges

Aktív tag
Az a problémám hogy a tél hetedik napja (esemény küldetésnél) két feladatot kell elvégeznem költsek el 10 Forge pontot amit meg is tettem és jóvá is lett írva de a másik feladatban vagy meg nyerek 5 harcot vagy beadok a céh kincstárba 100 árut na én beadtam 100 ébent és nem írta jóvá nekem a küldetésben és 3 megnyert csatából egyet mutat.

Szia!
A vagy-vagy feladatoknál (ha jól emlékszem) az első próbálkozást számolja, a másodikat már nem nézi. Gyanítom, hogy elkezdtél csatázni (ezt szamolja) majd befizettél a céhnek (ezt már nem számolta).
A csatásban (ha jól tudom) egymás után kell nyerni.
De a tévedésem nincs kizárva.
 

DeletedUser25552

Guest
Szia!
A vagy-vagy feladatoknál (ha jól emlékszem) az első próbálkozást számolja, a másodikat már nem nézi. Gyanítom, hogy elkezdtél csatázni (ezt szamolja) majd befizettél a céhnek (ezt már nem számolta).
A csatásban (ha jól tudom) egymás után kell nyerni.
De a tévedésem nincs kizárva.

Ok Köszi.
 

DeletedUser25552

Guest
Tegnap megint beküldtem 100 árucikket mert azt mutatta de megint nem számolta be. Legalább ki lehetne hagyni ezt a feladatot az jó lenne mert így unalmas és idegesítő.
 

DeletedUser23560

Guest
Fenséges, a vagy-vagy-nál azt írja ki, ami közelebb van a teljesüléshez de a másikat is számolja.
Santoro, amikor azt a 100 ébent befizetted, melyik korban voltál?
 
Virágzó középkorban vaskori termeket nem fog elfogadni. Korai és virágzó középkori termékkel próbálkozz. ;)
 

DeletedUser23560

Guest
kétszer 100 ébent fizettem már mind kettőt a Virágzó középkorban

És az a mondatrész, hogy az aktuális korodból, vagy az azt megelőző korból kell befizetni, az nem jutott el az agyadig?
A te esetedben virágzós,vagy korais terméket kell fizetni, a vaskori nem felel meg...:D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent